По-млада и здрава кожа само за 4 седмици. Възможно ли е? Уверете се сами!

  • 15 009
  • 121
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 13 295
Не полагам особени грижи. Кожата ми е мазна. Ежедневно използвам измиващ гел, а веднъж седмично почиствам с ексфолиант.

# 61
  • София
  • Мнения: 945
Аз съм в категорията над 35 год. Грижите които полагам са следните: сутрин си измивам лицето с нежен измиващ гел, минавам с тампон напоен с мицеларна вода, пръскам с термална вода, след което нанасям серум, дневен крем, околоочен и слънцезащитен. Вечер почиствам лицето с Кларисоник, минавам с тампон напоен с мицеларна вода, след което нанасям серум, нощен крем и околоочен. Процедурите, които правя ежеседмично са радиочестотен лифтинг, фотоподмладяване и ултразвук.

# 62
  • Мнения: 2 133
Аз не съм достигнала 35, но се грижа за кожата си като я почиствам и хидратирам ежедневно!

# 63
  • Мнения: 354
Ползвам измиващ гел за лице задължително  в никакъв сапун.  Със уха кожа съм и затова. След това крем с фактор за през деня. Вечер пак измиване и нощен крем.  Ще се радвам за пробвам продуктите ,ако имам късмет. Но не видях стават ли за суха кожа или съм пропуснала .

# 64
  • Мнения: 392
аз съм над 35 и се старая да полагам много грижи за кожата си. Задължително използвам дневен крем ,правя си маски за лице събота и неделя и пия минимум по 3 литра вода на ден.

# 65
  • Мнения: 23
 Грижите, които полагам за кожата ми са: вечерно почистване с лосион, сутрин - измиване с хладка до студена вода и нанасяне на хидратиращ крем.

# 66
  • Мнения: 1
Аз съм на 43 и разчитам предимно на природни средства. Веднъж седмично задължително изтривам кожата със сода за хляб за да отстраня мъртвия слой клетки. Става мека като на бебе. Правя си различни маски - хидратиращи, стягащи, избелващи и др. За тях използвам мед, белтък, плодове или зеленчуци. Ползвам и крем против бръчки - дневен и нощен, всекидневно.

# 67
  • Мнения: 137
На 38 години съм. Сутрин ползвам тоник или мицерална вода, дневен крем, вечер тоалетно мляко и нощен крем. Два пъти седмично и маска за лице.

# 68
  • Мнения: 4
Почиствам с мицеларна или с хладка до студена  вода,хидратиращ крем,дневен,околоочен,нощен крем, серум!

# 69
  • Мнения: 148
Почиствам с лосион,ползвам крем против бръчки 35+ и отвреме навреме маска за лице.

# 70
  • София
  • Мнения: 2 108
Аз съм на 37 и кожата ми изглежда по-добре от преди, защото полагам следните грижи: задължително я почиствам всяка вечер с лосион, мицеларна вода, не тоалетно мляко, защото я омазнява, и не с вода. Задължително преди излизане през деня полагам крем с UV защитен фактор, а вечер - хидратиращ лосион, но специален за омазняващата се зона и друг по-мазен в околоочния контур. Да допълня, че страдах от акне в тийнейджърска възраст, а като родих - кожата на лицето ми беше в много лошо състояние, появиха се пигментни петна, които и досега не мога да премахна.

# 71
  • Мнения: 6
Аз съм на 35г.и всеки ден използвам грим,затова всяка вечер почиствам лицето си и използвам какаово масло през ноща,пия много вода и ям много плодове и зеленчуци 😊

# 72
  • Мнения: 22
Аз съм на 37 и се старая кожата ми да изглежда свежа и хидратирана!
За съжаление,въпреки усилията от моя страна,не ми се получава много добре!Ползвам мицеларна вода и мляко  за почистване,хидратиращ крем преди да изляза и крем против бръчки за моята възраст!Може би от стреса,недоспиването и климатичните условия,кожата ми изглежда вяла,безжизнена,а под очите ми има тъмни кръгове!

# 73
  • Мнения: 1
Вече съм 65г и почистват кожата си вечер с мицеларна вода и нанасям натурално кокосови масло и съм много доволна

# 74
  • Плевен
  • Мнения: 603
Вече съм на доста над 35 г. , но това, което  правя за кожата си се свежда до прием на много вода, плодове и зеленчуци и подхранване  с подходящ крем сутрин и вечер. Не пуша и рядко използвам грим. Все още съм доволна от вида на кожата си, но определено трябва да полагам повече грижи за това.

Общи условия

Активация на акаунт