Летни олимпийски игри - Рио де Жанейро 2016

  • 76 461
  • 560
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 18 425
По канала, към който Шошулчо даде линк (http://tvsport.pro/channel/21103/), в момента предават репешажите на гребането. Минаха четворките, сега са сингъл-ите. Предполагам, че след тях ще са двойките. Peace

# 61
  • Мнения: 1 796
За жалост и Ризов ще остане извън финала, само последната му серия е била на ниво.

# 62
  • София
  • Мнения: 27 157
На работа съм няма как да гледам в момента.
хвърлям по едно очо де, ама не е същото.
Нищо от утре ще си гледам на воля до края на игрите.  Simple Smile
Яд ме е за гребането, че не успях да гледам почти нищо, ама ще наваксам от утре.

А да ви питам, явно всички се метнахте на каналите на шошулчо, онзи първия от 3 стр. отваря ли си ви се? Или се отваря този с по-лошата резолюция, защото на мен и от офиса с много бърз комп пак не тръгва. :о

# 63
  • Мнения: 1 796

А да ви питам, явно всички се метнахте на каналите на шошулчо, онзи първия от 3 стр. отваря ли си ви се? Или се отваря този с по-лошата резолюция, защото на мен и от офиса с много бърз комп пак не тръгва. :о

На мен ми се отваря streamking, даже сега гледам хандбал там

# 64
  • Мнения: 3 161
Off topic: това tvsport.pro нещо си предава ли Матч! Футбол фрии?

# 65
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Мерси, Дяволче Hug

# 66
  • Мнения: 2 045
Божилов и Василев се класираха втори и утре са на полуфинал  Peace

# 67
  • Мнения: 14 133
Божилов и Василев се класираха втори и утре са на полуфинал  Peace
Браво! Гледах гонката. Стрсхотни бяха ! bouquet

# 68
  • Мнения: 175
Божилов и Василев се класираха втори и утре са на полуфинал  Peace
Добавям, че ще можем да ги гледаме в 16:30 часа българско време.

# 69
  • MJF
  • Мнения: 8 584
Да и аз гледах репешажа. Браво на двамата гребци.
Аз гледах записи от волея Куба- Русия и Канада -САЩ. От утрешните бих погледнала Бразилия-Канада и Италия-САЩ ама още търся кой ще ги дава  ooooh!.
Довечера ще погледам спортна гимнастика.
Снощи 3 м трамплин двойки жени направо ме разочарова. Китайския дует бе мнооого по -добър от всички останали. По-ниски оценки щях да сложа на останалите ако бях съдия отколкото  поставяха. Но двойката на домакините ме  Joy. За единия скок имаха наглостта да протестират за получената оценка, пък аз точно мърмореха как на такова нещо може да се дадат такива оценки- в смисъл високи  ooooh! Whistling.

Последна редакция: пн, 08 авг 2016, 17:29 от Шошулчо

# 70
  • Мнения: 175
Симеон Чамов дебютира с победа на олимпийски игри.
Нашият боксьор се наложи категорично над турчина Онур Шипал и се класира за осминафиналите в категория до 69 килограма.

# 71
  • Мнения: 3 161
Бразилия за волейбол ги няма утре.
21:00 | Италия - САЩ | BNT HD

# 72
  • MJF
  • Мнения: 8 584
Мерси Damarcus . Значи този ясно къде ще го гледам. Остана най-интересния-  Канада- Бразилия. Канада в много добра форма от видяното днес, така че ми е любопитно какво ще направят с Бразил.

# 73
  • Мнения: 3 161
10.08. от 04:30 са бразилците.
Хърватия ще дават по F+, а за Бразилия не знам.

# 74
  • София
  • Мнения: 3 951
Има ли видео от днешния репешаж по гребане?

Общи условия

Активация на акаунт