След депозитите накъде?

  • 115 542
  • 770
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 9 052
Айде още един милионер. Няма нужда да го мислим. Така ако продължаваме ще станем като СА ...

# 496
  • Мнения: 6 948
Според мен kokopapa обърка профилите.

# 497
  • Мнения: 9 052
Според мен kokopapa обърка профилите.

жонглира с няколко  Twisted Evil

# 498
  • Мнения: 54 474
И Ваня1975 ли е негов профил? Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 17 мар 2017, 17:48 от DeVa®

# 499
  • Мнения: 9 052
Ами раз4итайки на интуицията ...

# 500
  • Мнения: 480
Съжалявам,
наистина съм постнал не от моя профил.
Та купих Албена и АТЕРА и вече портфейла на БФБ е 20К, първа контрола август-септември.
Успех с инвестициите на всички!

# 501
  • Мнения: 2 681

здрасти, ами какво те интересува?
Каквото бях решил си купих. Акциите ми вече са на ст-ст около 20 000лв и първа контрола  - август-септември месец.
Малко уточнение - акциите в момента са на тази стойност. Каква ще е след дни - не се знае знае ли се...
Търсене и предлагане, други фактори.
Не е препоръка за инвестиция.

# 502
  • Мнения: 480

Малко уточнение - акциите в момента са на тази стойност. Каква ще е след дни - не се знае знае ли се...
Търсене и предлагане, други фактори.
Не е препоръка за инвестиция.

Здрасти Еми - спор няма...  там е риска - може да направят +25% или -30%, аз съм преценил че ще растат и съм заложил на това.
Нима купеното жилище днес не може да е по-евтино с 20% след 3г., ако лихвите по ипотеките са 5-6% и няма купувачи?
Всеки актив може да променя стойността си както нагоре така и надолу. Добре управляваните бизнеси растат и аз за това търся и купувам дялове от такива.
Ако имаш идея за други предлагай - за това е темата...

# 503
  • Мнения: 54 474
Не е същото със жилищата. И не говорим изобщо за жилища с ипотеки.

Аз съм имала акции преди време, няколко години бяха на суперпечалба, имаше и големи дивиденти. После настъпи застой. До ден днешен дивиденти не се раздават.
Аз кеширах на една цена, такива бяха условията тогава, не съжалявам. После пък се вдигна цената и който не беше продал, спечели. Сега пак няма висока цена. Така е, на приливи и отливи.

# 504
  • Мнения: 25 757
От имот купен с акъл няма как да се набуташ повече от 15-20%, цените растат и ще растат. С акции да издухаш супата има винаги добър шанс.

# 505
  • Мнения: 54 474
Именно. Затова не ми се захваща с акции отново.

# 506
  • Мнения: 25 757
Именно. Затова не ми се захваща с акции отново.
Хепи, ти сега 2 имота имаш инвестиционни нали?

# 507
  • Мнения: 54 474
Да, Лъки. Peace

# 508
  • Мнения: 25 757
Това е много добре, по добре от всички борси, морси и други такива хазартни дейности. Wink

# 509
  • Мнения: 54 474
И аз така ги смятам нещата.
Но трети не мисля да купувам Simple Smile, затова ме интересуват и други опции.

Общи условия

Активация на акаунт