Клуб на анонимните хипохондрички

  • 79 170
  • 804
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 11 466
Ееехх,аз на какви резултати се надявах,а то какво ще излезе  Cry
В темата за разчитане на изследвания ми писаха,че вероятно имам ПКЯ.
Ужасно ме е страх и вече не мога да се правя,че съм ОК.Искам веднага да отида на лекар,но трябва да чакам овулация,после изследвания,после да запазя час,ама нали съм с по 2 седмици цикъл/зацапване...Няма да издържа.А и детето плаче от няколко дни за абсолютно всичко и съвсем се побърквам.  Cry Не знам за кое по-напред да мисля  Tired

Ъъъъ та това всяка трета жена го има  Hug Нищо страшно не е. Аз имах толкова дебели кори на яйчниците, че лекарите бяха сигурни, че няма да имам деца. С хомеопатия ето я на щерката  Heart Eyes

И кое от твоите резултати ги наведе пък за ПКЯ  Crazy

# 61
  • Мнения: 1 326
ЛХ.
Точно когато усещах най-силен натиск в пикочния мехур,ходих на преглед в частна клиника,при лекаря,който завежда отделението  #Crazy и той не видя нищо притеснително.Направи цитонамазка,излезе 2-ра група.Аз с тези неща се бях успокоила,но нали на следващия ден ми дойде и сега се чудя дали не е пропуснал някоя киста  Confused Днес ще звънна на един много добър лекар,все няма часове при него,но само да ми свърши и съм там,ако трябва и 2-но и 3-но да платим.Плаках,мъжа ми се изплаши и каза веднага да запазя час. Embarassed  Hug

# 62
  • Мнения: 14 365
Бандида, ама защо се филмираш, ПКЯ изобщо не е страшно, още повече че вече имаш една успешна бременност. В общия случай се повлиява много добре даже само от добавки, както е написала Дорисчето. Изобщо няма за какво да плачеш, доста жени го имат и много дори не разбират. Можеш да си вземеш масло от вечерна иглика, геритамин, витамин ц, а можеш и да погледнеш и в темата за добавките. Я се успокой, това нито е тежка диагноза, нито се умира от него  Hug

Сега погледнах какво ти е написала Денис - написала е МОЖЕ да показа ПКЯ, но може и да показва по-ранна О. Докато успееш да я проследиш с УЗ можеш да правиш тестове за от и да мериш БТ, за да се успокоиш  bouquet

# 63
  • Мнения: 1 326
По принцип овулацията ми беше на 14-ти ден.Сега малко се пооправих,просто като си помисля,че трябва да ходя по болници пак с малката и ми става зле.Това повече ме притеснява  Confused
Благодаря за подкрепата  bouquet

# 64
  • Мнения: 14 365
Ами ако е на 14-ти ден пусни един прогестерон 7 дни след нея.
Можеш да повториш и пролактина, ето това са изискванията - Изследването на пролактина трябва да се прави при пълно спокойствие. Почивка в лабораторията 30 мин. преди вземането на кръв. Да не се масажират гърдите и да не се прави секс 1-2 дни преди теста

# 65
  • Мнения: 1 326
Благодаря  Hug

# 66
  • Мнения: 388
Лелелеле, как не съм ви видяла до сега. Приветкиииииии
  Hug bouquet

Начи моята приятелка каза, че ако Умра от нещо, от шубе да не Умра ще е.
Сега последните проблеми са
- от морето нещо ме парна ли, убоде ли, знам ли и аз, не съм усетила. Поду се един мехур чутовен, не ви е работа, мехура спадна,  отока и той поспадна, ама една подутина си стои и боли и така 14 дена вече. Начи то не проверих в гугъл за сичкото медузи, морски таралежи, скатове, пчели, скорпиони  и какви ли не  твари, които дори не се въдят по наште ширини. Мажа с фенистил и ихтиол, не помага. Само боли ега ти, какво може да е това?
- пак там видях едно петънце, колкото глава на топлийка на единия крак бяло. А аз съм мургава, с  тен вече, сещате се. Проверявам сега всичко за витилигото. Това изведнъж ли се появяват много петна или малко по малко. Такава съм фльорца, че ако ми се появи на кожата, ще ми се съсипе психиката. Не знам.

Съвети? #Crazy

Последна редакция: пн, 22 авг 2016, 12:56 от Rainy day

# 67
  • Мнения: 1
Здравейте от поредната шашавелка! Добре е човек да може да контактува със сродни души, че то другите както ни възприемат... Та питам аз дали е възможно при почти перфектни показатели от основните изследвания на кръвта и урината да е налице някакъв злокачествен процес?

# 68
  • Варна
  • Мнения: 1 366
Пфъ,   злокачествените процеси не се засичат от основните изследвания.Може някой да ме обори ,но при моята перфектна кръвна картина ........излезе съвсем друго.
Тук идеята е не да се хвърлиш в ужас,ако се чувстваш добре не търси под вола теле!

Боли ме гръбнака,ама то не е от днес,има си шипове и всякви екстри,ама оня ден четах как спасили една жена от аневризма ......била със същите симптоми.
Четох за Цонев,сега така ме боли главата и шията ми е схваната....

# 69
  • Мнения: 234
.......какво може да е това?...........

Може да е някакво насекомо.
Преди години ме жулна едно такова по глезена- приличаше на нещо м/у муха и мравка Thinking
Такава дупка ми направи. Оток поне 5 см в диаметър. И ми остави петно, също толкова голямо 1 година и после изчезна.

# 70
  • Мнения: 11 466
Добре дошли сте нови шашавелки  Hug Силни сме, самодиагностиращи сме Simple Smile

Rainy day, това подуто къде се намира? Я дай снимка да го видим. На лекар защо не го занесеш да го види?

 dudi1963, не е задължително да не е наред кръвната картина при туморен процес, дори и туморните маркери може да са ок. Ти от моята групичка ли си - дето се болим, че имаме рак, но още не е ясно?  Rolling Eyes

Бандида, би ли пробвала едно упражнение - лягаш на кревата по гръб, сгъваш краката в колената и стъпваш със стъпака на леглото. Вдигаш дупето и така държиш нагоре. Издишаш и стягаш корема. Може с ръка да масажираш нежно корема, за да накараш органите да паднат към гръдния кош. Ако след 2-3 това упражнение по 2-3 пъти дневно за по 5 минутки имаш подобрение, то вероятно имаш изсипване от раждането, което засяга и пикочната и половата система.

# 71
  • Мнения: 1 326
Добре дошли сте нови шашавелки  Hug Силни сме, самодиагностиращи сме Simple Smile

Бандида, би ли пробвала едно упражнение - лягаш на кревата по гръб, сгъваш краката в колената и стъпваш със стъпака на леглото. Вдигаш дупето и така държиш нагоре. Издишаш и стягаш корема. Може с ръка да масажираш нежно корема, за да накараш органите да паднат към гръдния кош. Ако след 2-3 това упражнение по 2-3 пъти дневно за по 5 минутки имаш подобрение, то вероятно имаш изсипване от раждането, което засяга и пикочната и половата система.



Питах гинеколога дали не е смъкване на матката или пикочния мехур,но каза,че не е.
Иначе при секциото правиха нещо на мехура,нещо му беше станало.После пък извадиха катетъра,докато бях седнала и нараниха пикочните пътища.Месеци ме болеше при уриниране,но мина.През много гадости минах и все още минавам.Кой знае от кое се получи така.  Confused Ще направя упражненията,благодаря ти  Hug

# 72
  • Мнения: 11 466
Ясно, значи уролог и нефролог са твоите хора, които ще ти помогнат  Peace

Ако си със секцио нямаш основание за изсипване. Дали можеш да разбереш какво е станало на мехура при секциото.

Аз след секциото имам някаква странна болка долу в дясно. Като апендицит ама явно не е, че 10 години си ме боли.

Да ви се оплача  Cry Поради някаква причина от няколко дни постоянно усещам миризма на изгорено. Все едно съм била в стая, където много се е пушило и сега мириша на цигари. Къпя се вече маниакално, у дома не се пуши.  Rolling Eyes Разбира се веднага си диагностирах тумори де в мозъка, де в носа, полипи и страхотии  Rolling Eyes Някой да има идеи?

За сега съм заподозряла, че правя реакция към един парфюм или един препарат, с който чистя в банята. Спирам ги за седмица и да видим ... Rolling Eyes

# 73
  • Мнения: 234
Дорисче, има един препарат с хлор, който ползвам.
След всяко негово използване в носа ми остава мирис на изгорена гума. Дори през ръкавици го усещам после по ръцете. Thinking

# 74
  • Мнения: 14 365
И аз имам такъв проблем с Доместоса. Ако ме видите как чистя баня... С една кърпа вързана на лицето, мъжът ми умира от смях  Laughing Трябва да си купя противогаз.

Общи условия

Активация на акаунт