Искам да кажа ... (85)

  • 69 872
  • 743
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 10 661
Хайде сега, ограничения ли надушвам - розе, та розе, ще ме приемете ли с траминер Laughing

Едно време така със сестра ми си пиехме кафетата. Пускаме скайпа аз с кафе, тя с кафе, така е с разстоянията  Sad

И моя син е мързелив, но винаги е сигурен, че ще успее.Спрях да се ядосвам вече.
Много пъти съм му казвала на моя хубавец, след регистриран успех, да мине да пусне тото или да си купи лотариен билет, току-виж спечели  hahaha

# 706
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 909
Нямам предпочитания към сезоните, всички си имат свой чар.
Не съм вманиачена цветарка, но имам цветя. Най-буйно засега върви у дома една драцена - купихме я около 20-сантиметрово клонче, в момента е с човешки ръст. Тази година заложих на мушката по прозорците. Но тук климатът благоприятства цъфтежа.
В България имаме много, дори прекалено много цветя. Цялата тераса е отрупана, по двора също има.
А който не пие - с какво го приемате? Торта и кафе?

# 707
  • Мнения: 4 785
То и аз не пия в момента  Tired И съм на сватба в събота и дали няма да съм трезвеничка Crossing Arms

# 708
  • Пловдив
  • Мнения: 23 888
имах работа днес в ПловдивЪ.
и мисля: "Сега, ако видя майка с тройка, ще е или Янтра или Мамасита! няма начин!" Laughing
ТЦ...
Ми аз съм си тук, що не се обади да пием едно в Стария град?



Я ме светнете за някакъв лек за миризливи сандали? Сандали бе хора, сандали, естествена кожа и да миришат. А краката се мият, 5 годишни крака, аз ги мия напоследък, да съм сигурна, че са измити.

# 709
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 254
Аз розе не пия, ама...
И китки не гледам. Ако не е мъжът ми да полива здравеца, босилека и магданоза на терасатата, са умрели одма... Мъчи се и някакви летни цветя да гледа, но нещо само плява е в кашпите.

За сандалите не знам, ама си мисля, че не е от краката. Нещо от кожата е - като се изпоти крака и започват да миришат, предполагам  Thinking

# 710
  • Мнения: 1 207
Янтра, за етерично масло от чаено дърво съм чувала да помага, но не знам как се прилага - дали на краката или на обущата.

# 711
  • Пловдив
  • Мнения: 23 888
Направо не знам, краката са едни малки, симпатични... и смърдят като събуе сандалите!
Иначе са хубави и като ги измия искам да ги целувам.
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/11201912_102070629 … a&oe=5852D75C

# 712
  • София
  • Мнения: 4 328
Янтра, дребното не е при мен и с тази снимка несичестнапросто Sad

# 713
  • Мнения: 748
Във фейса четох, че помага, обувките да се намажат с водка. Не знам дали е истина обаче.

# 714
  • Пловдив
  • Мнения: 23 888
Янтра, дребното не е при мен и с тази снимка несичестнапросто Sad
Ок, начи - от сандалите смърдят якооооо.


Ако водката ще помогне - сега ще ги залея.

# 715
  • Мнения: 9 577
Янтра, дребното не е при мен и с тази снимка несичестнапросто Sad
Ок, начи - от сандалите смърдят якооооо.


Ако водката ще помогне - сега ще ги залея.
Аз съм чела , че хлебната сода обезмирисява Peace Отделно и оцета маха мизризми, но ако е от самите обувки няма спасение. Аз така имах едни ботуши, скъпи бяха, естествена кожа, е то няма такава смрад. После един обущар ми каза, че било от самото лепило, което от топлината почвало да мирише.

# 716
  • София
  • Мнения: 4 328
гледам новините. синдромът на "Рапунцел" Shocked
майкоу и децата изпердашиха...

# 717
  • Варна
  • Мнения: 3 953
И аз го четох тази сутрин и се изумявах.

Розето се изстудява, доядоха ми се праскови
със синьо сирене и бекон и ще метна едни за разкош.
Пишете ме за балконска среща.

# 718
  • Пловдив
  • Мнения: 23 888
Ама обувките са сандали, начи каишки отпред и около глезена. Ако миришеха крака четиридесет и последен номер - ясно, обаче миришат номер 28.

# 719
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 909
Янтра, имала съм летни чехли - само една каишка между пръстите - е, ами миришеха. Нищо, че естествена кожа беше използвана за направата им.
Няма ли някакви препарати за обезмирисяване по магазините?

Общи условия

Активация на акаунт