Искам да кажа ... (85)

  • 69 872
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 6 735
Мани, едвам се сдържам вече, ама нека финализираме започнатото и тогава Crazy
Ама и аз обичам 2-3 саксийки в апартамент, инак става като в джунгла и не ми харесва.Виж в двора е хубаво да е по много и да е цветно.

# 691
  • Мнения: 5 387
Лято, какво стана с местенето? Кога заминавате?
Благодаря за интереса Hug.
Съпругът ми заминава следващият месец, а ние - 2 месеца по-късно в идеални условия, в не толкова идеални - към края на годината.

# 692
  • Мнения: 10 661
Има паднали жълти и изсъхнали листа Sad вятъра ги носи и танцуват... не е ли много рано за падане на листата Sad? Не обичам есента, искам лято, ваканции, отпуски, слънце, мора, безгрижие Heart Eyes

# 693
  • Мнения: 5 387
Има паднали жълти и изсъхнали листа Sad вятъра ги носи и танцуват... не е ли много рано за падане на листата Sad? Не обичам есента, искам лято, ваканции, отпуски, слънце, мора, безгрижие Heart Eyes
Ох, и аз, ако не сте разбрали. Blush
Много ме депресира есента. Confused

# 694
  • Мнения: 14 380
Има паднали жълти и изсъхнали листа Sad вятъра ги носи и танцуват... не е ли много рано за падане на листата Sad? Не обичам есента, искам лято, ваканции, отпуски, слънце, мора, безгрижие Heart Eyes
Яв о не е... Жената, която чисти всяка сутрин събира изпадали листа от дървото, под което пуша на работа...

# 695
  • В Космоса
  • Мнения: 9 884
Няма как да отглеждам цветя с това постоянно пътуване. Само едно кактусче имам от 100 години. Мразя миризмата на мушкато.

# 696
  • Мнения: 6 735
Мен пък ме депресира пролетта, колкото и нелогично да изглежда.
Дойде ли 15.08. природата се променя, появява се вятър и просто започва да мирише на есен и на нова учебна година Mr. Green

# 697
  • Мнения: 15 091
Аз пък обичам есента, но не обичам август месец, че ми напомня, че лятото свършва Simple Smile През септември вече съм се примирила и се радвам на красивите багри.

# 698
  • Мнения: 10 661
Есента и на мен ми действа депресивно. Аз поради тази причина и рождения си ден не харесвам, защото го свързвам с есента  Crazy А между другото Съни, точно така и аз го чувствам, тегаво ми е, но случи ли се златна и жълта, топла и слънчева есен се чувствам добре, само да не е сива и дъждовна.

Катеее, това с новата учебна година можеше да го сложиш в скрит текст, да не депресираш майчетата от сега, визирам на първо място себе си Mr. Green
Ние сме на вълна задачи - карам сина да решава, че има домашно по математика преговор със сума ти задачи за пререшаване, да чете и по български, че курса почва малко по-раничко, а то милото ми детенце, да е толкова мързеливичко, че се чудя, тая година как ще я караме Rolling Eyes

# 699
  • София
  • Мнения: 4 328
имах работа днес в ПловдивЪ.
и мисля: "Сега, ако видя майка с тройка, ще е или Янтра или Мамасита! няма начин!" Laughing
ТЦ...

# 700
  • Мнения: 6 735
Мамасита с трите деца ли излиза?
И моя син е мързелив, но винаги е сигурен, че ще успее.Спрях да се ядосвам вече.

# 701
  • Мнения: 3 609
Мисля да инициираме една среща по по розе (та) някаде из пространството.. Току що ми хрумна и смятам, че съм меко казано гениална!!!  Crazy

# 702
  • Мнения: 18 051
Мисля да инициираме една среща по по розе (та) някаде из пространството.. Току що ми хрумна и смятам, че съм меко казано гениална!!!  Crazy

И аз имам розе, имам и нет, бройте ме  Laughing

# 703
  • София
  • Мнения: 17 377
Аз пък обичам есента, но не обичам август месец, че ми напомня, че лятото свършва Simple Smile През септември вече съм се примирила и се радвам на красивите багри.

А, ей тук се разпознах  Hug Септември не го обичам само заради училището, иначе като месец той и октомври са ми любими  Heart Eyes

# 704
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 509
Розе кой каза Blush
И аз, и аз там.
Искате, не искате-есента си настъпва сигурно. Започна да се носи аромата на печен пипер от терасите, значи е есен.
Нощите са хладни също. Край с лятото, за жалост.

Общи условия

Активация на акаунт