Лидл 88- Да се докопаш до заветната играчка

  • 101 162
  • 761
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 48 257

Имам точка, залепена на картонче.Пловдив. Ако някой иска,с удоволствие!!!
Раклата пейка се затваря много трудно.При вас така ли е или моята е неправилно сглобена?

Нашата пейка се затваря без никакво усилие

# 691
  • Мнения: 1 140
http://www.zoya.bg/product/1126?gclid=CLzUjpH31M4CFcO4GwodbGQEow

Сега сравних цените на кокосовото масло в Лидл и в Зоя-та. В магазин Зоя цената е двойна...200 мл. е на цена от 10.00 лв.. /по-надолу в линка, под показания продукт от 500 гр./...



Мхм, именно. А това показаното от Зоя е от евтините видове Laughing

# 692
  • Мнения: 69 354
С леко усилие и натиск се затваря нашата пейка. Все пак амортисьора избутва капака нагоре, за надолу...си трябва леко натискане...

За кокоса...някой питаше защо пазаруваме от лидл..ами ей за това. Цените са добри.

също се сетих за дървените писти и количките за тях, които пускат по Коледа...ами цените на Лидл са много изгодни. Комплект от четири или три возила бяха от порядъка на 6-7-8-лв. комплекта, а наскоро купих онлайн подобни возила...комплекта беше 19-20 лева...  Няма място за сравнение просто...та не е психоза, а пазаруване с мисъл това Peace

# 693
  • Мнения: 48 257
До довечера явно няма да има кокосово масло, ми поне малко риба ми оставете, че нямам нищо за ядене у дома  Laughing

# 694
  • Мнения: 69 354
При нас имаше доста кашончета с кокосово масло. На две места...в началото след кафетата и до хладилните витрини...

# 695
  • София
  • Мнения: 3 762
За какво го използвате това кокосово масло?

# 696
  • София
  • Мнения: 14 931
За другата седмица има плакати за дрехи за по-големи деца-дънки, суитчери, блузи с дълъг ръкав. Хавлиени кърпи и гръцка седмица.

# 697
  • Мнения: 69 354
О, гръцка....тахан с какао ще взема...

# 698
  • Варна
  • Мнения: 25 348
По-големите дрехи бяха от размер 116 нагоре, нали?

# 699
  • Мнения: 69 354
Май от 122 почваха...

# 700
  • Варна
  • Мнения: 25 348
И аз имам такива спомени, ама да питам, да не взема да се мина с тазседмичните блузи, а следващата да пуснат по-хубави. Но щом са от 122 ще са големи.

# 701
  • Мнения: 1 140
За какво го използвате това кокосово масло?

За коса, кожа, за ядене, като паста за зъби(страхотно избелзващо действие има)

# 702
  • Мнения: 2 298
Защо избягвате маринованите меса?

Защото честа практика е застояли меса да ги мариноват за да им придадат по-добър търговски вид и да ги продават.  Sick

# 703
  • София
  • Мнения: 404
За какво го използвате това кокосово масло?


Аз ще го взема да си правя маска на косата и лице евентуално  Crazy

# 704
  • София
  • Мнения: 13 298
Защо избягвате маринованите меса?

Защото честа практика е застояли меса да ги мариноват за да им придадат по-добър търговски вид и да ги продават.  Sick

И ще предвидят, че за промоцията след 2 седмици ще има застояло месо?  newsm78  За толкова време съвсем ще им се скапе.  Wink Все пак дори ние виждаме брошурата около 1 седмица предварително, а им трябва и време да я оформят и разпечатат. Изобщо не се притеснявам да купувам мариновано месо от промоции, обявено в брошурите. И от Била, и от Лидл купувам. Винаги е било добро. Е, ако в Била е уж на промоция, която не е обявена предварително и са само няколко пакета в магазина, работата е ясна. Но в Лидл и това не може да се случи, защото са предварително опаковани.

Общи условия

Активация на акаунт