Лидл 88- Да се докопаш до заветната играчка

  • 101 102
  • 761
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 298
Въпрос на избор. Наивни хора винаги ще има и "добрите" търговци се възползват за да си продават стоката.

# 706
  • Мнения: 765
Искам да попитам кои консерви с месо са хубави (подобни на Русенско варено) ?
Чела съм тук,че ги харесвате.
Наскоро взех едно с месо от джолан и много ми допадна,но видях,че има още видове.

# 707
  • София
  • Мнения: 127
Купих блендера и веднага го пробвах с моркови,банан и мляко-стана супер Simple Smile

# 708
  • Пловдив
  • Мнения: 6 654
Бях обещала да проверя за минифурни в Лидл Тракия (Пловдив) - днес около обяд успях да пресека hahaha и да напазарувам - има около 10-15 бройки Peace
Имаше доста и от детските дрешки - баби с внучета пазаруваха доволно hahaha
Мернах и опт люлеещите се столове - доста им  се зачудих, че тъкмо ще ходим на вилата Whistling Ще  чакам още месец, обаче и тогава ще взема като ги намалят в К. Whistling

Взех си от маслото - на обяд си хапнах доволно hahaha Въпреки че не ядем сол, маслото се одобри, та ще мина след малко, да взема още някой и друг пакет Peace Доматите на клонка също са хубави Peace

# 709
  • Мнения: 8 306
Защо избягвате маринованите меса?

Защото честа практика е застояли меса да ги мариноват за да им придадат по-добър търговски вид и да ги продават.  Sick

Ние също никога не купуваме от маринованите меса. Обикновено в марината слагат натриев глутамат.
За да стане месото невероятно вкусно. И поради тази причина си го мариновам у дома.
А и не виждам кои знае какво улеснение в това да го купя мариновано.

Да похваля сместа за без глутенов хляб от миналата седмица. Стана чуден.

# 710
  • Мнения: 192
Да не вземете да изкупите кокосовото масло, че и аз искам  Laughing Някой пробвал ли го е вече?

# 711
  • Асеновград
  • Мнения: 3 119
Бях обещала да проверя за минифурни в Лидл Тракия (Пловдив) - днес около обяд успях да пресека hahaha и да напазарувам - има около 10-15 бройки Peace
Имаше доста и от детските дрешки - баби с внучета пазаруваха доволно hahaha
Мернах и опт люлеещите се столове - доста им  се зачудих, че тъкмо ще ходим на вилата Whistling Ще  чакам още месец, обаче и тогава ще взема като ги намалят в К. Whistling

Взех си от маслото - на обяд си хапнах доволно hahaha Въпреки че не ядем сол, маслото се одобри, та ще мина след малко, да взема още някой и друг пакет Peace Доматите на клонка също са хубави Peace

Ако в К столовете са от този тип http://moydom.bg/hamak-ljulka-za-gradinata-i-terasata.html не чакай.Този става само за сядане, а лидълския е удобен и да си полегнеш.На терасата ми е от показания, а вътре лидълски, има определено разлика в двата типа в удобството. И при нас имаше доволно дрехи, момчешките не ми харесаха и взех само чорапи.

# 712
  • София
  • Мнения: 6 120
И аз не купувам мариновани меса заради глутамата и другите знайни и незнайни Е-та, с които ги овкусяват. Предпочитам да си ги мариновам по мой вкус.
Дано има дрешки и до после и да не вали, че да отида.

# 713
  • София
  • Мнения: 13 232
Ние също никога не купуваме от маринованите меса. Обикновено в марината слагат натриев глутамат.
За да стане месото невероятно вкусно. И поради тази причина си го мариновам у дома.
С това вече съм напълно съгласна! Но пък вкъщи нямам търпение да мариновам. Като решим да ядем, гледаме до половин час вече да е сложена масата.  Grinning И без това толкова отрови поемаме, че 1-2 пъти месечно с месото едва ли ще наклони съществено везната.

И да благодаря за идеята за царевица в микровълнова печка! Два пъти правя и съм много доволна. Брадата, ако не бъркам, май ти я сподели?  bouquet Hug

# 714
  • Мнения: 69 138
За половин час са се опекли на скарата пържолите...слагам единствено сол ...и леко начуквам....

# 715
  • Русе
  • Мнения: 1 781
Здравейте!
За тези от вас, които вече са получили заветната играчка - колко време мина от попълването на формуляра до обаждането? Ние попълнихме преди около 2 седмици и дъщеря ми всеки ден ме пита дали са се обаждали.

# 716
  • Мнения: 48 052
Заявените играчки ще бъдат раздавани през ноември

Да напиша профилактично и един отзив за стъклочистачката;)

# 717
  • Мнения: 69 138
Що не четете бе хора...
Ноември ще има играчки.

# 718
  • Sofia
  • Мнения: 15 584
Здравейте!
За тези от вас, които вече са получили заветната играчка - колко време мина от попълването на формуляра до обаждането? Ние попълнихме преди около 2 седмици и дъщеря ми всеки ден ме пита дали са се обаждали.

   Мисля, че чак през ноември ще има пак играчки (евентуално). Аз лично, щом детето толкова пита, бих ѝ купила харесаните играчки от OLX – все пак, не е сигурно, че ще има ново зареждане и може всички чакащи да изгорим. Laughing

# 719
  • Русе
  • Мнения: 1 781
Аха, благодаря за отговорите. Не знаех, че има второ зареждане и понеже съм виждала да излизат с играчки от Лидл, реших че си ги раздават регулярно. Peace

Общи условия

Активация на акаунт