Лидл 88- Да се докопаш до заветната играчка

  • 101 101
  • 761
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 854
.......
Имам 2 точки за даване. София, Лозенец.
Обещани!

# 736
  • Мнения: 48 052
Взех си солено масло, кокосово( спукахме се от смях), риба. Доволна съм от Лидл- от всичко имаше по много. Иска ми се поне част от безглутеновите и био нещата да останат в постоянния асортимент.

# 737
  • Варна
  • Мнения: 25 295
Снощи пратих ММ за блузи. Той ми звъни оттам да пита кои цветове. Викам червена и някоя от сините. След малко ми звъни - само тъмно синя имало размер, последната червена я взели под носа му, докато сме приказвали малко по-рано. Викам еййй, не се научи как се пазарува от Лидъл, видиш ли размера скачаш като ястреб отгоре му, докато говориш по телефона Crossing Arms И така, само една блуза плюс чорапи взехме. Пусто хубава е материята и кройката на блузите, длъжки, затова пък теснички, идеални като за моя син... Яд ме е, че нямаше размери да вземем още една, но... това е положението.

# 738
  • Мнения: 69 137
Ха ха...като ястреб...точно така се прави. Аз награбвам и се отделям встрани да преценям на спокойствие. Което не ни става,връщам при др. на стелажа...

# 739
  • София
  • Мнения: 58
На Скобелев, в Софя, имаше и много хубави момчешки якета точно за есента - против дъжд и вятър.
Какъв размер бяха якенцата?

Последна редакция: вт, 23 авг 2016, 15:34 от Мишони

# 740
  • Мнения: 6 831
Блузките бяха много хубави този път, не са много дълги както предишните с късия ръкав, добре стоят по тялото. На обяд имаше само една и то отворена Т.синя блуза, размер 98/104, за момичета. Имаше много от следващия размер. За момчета не съм гледала, но ако утре има, Месечинке, искаш ли да ти взема? Във Варна ще идвам около 10-ти другия месец.

Купих на малката чорапогащник, но стои малко странно (набръчква се долу отпред между стъпалото и подбедрицата), така ли са и вашите? newsm78 Купих и чорапи, разни био неща, телешко . С една дума или не ходя в Лидл, или пазарувам както си трябва. Mr. Green

п.п. Ще има ли нова тема?

# 741
  • Варна
  • Мнения: 25 295
Fortuna,
за втори път предлагаш да ме спасяваш Hug Ако случайно има от червената или яркосинята с шарените надписи бих искала една 110-116, предпочитам червената сякаш, че ярки момчешки блузи се срещат по-рядко. Просто нямам път към пустите Лидъли, много далеч са всичките и от работата, и от къщи.

# 742
  • София
  • Мнения: 6 119
Тези момичешки чорапогащници стоят така, защото са супер прави и широки, на мойта кльоща не и взимам такива, взех и един от момчешките.
Иначе взех момичешки червен суитчър (единсатвения с качулка), чорапи за малкия и две спортни долнища за него. Имаше само 86-92 и 110-116, нза мое щастие ужасно уголемени, та му станаха 86-92. Е, те са ватирани и ще са за зимата. Тънки май ще взимам от ХМ.
Чакам вече и дамски дрехи, най-вече дънки.  Money

# 743
  • Мнения: 69 137
В ХМ тънки долнища не виждам вече. Все са ватирани Thinking Поне в онлайн магазина им, до реален нямам достъп... Вземала съм тънки-ярко зелено и синьо, но не ги виждам вече Rolling Eyes

# 744
  • София
  • Мнения: 6 119
Верно ли... Tired Скочиха от късите гащи направо на ватираните.
За да не е само спам - взех от ирландското масло със сол - супер е! Благодаря за препоръките!

# 745
  • Мнения: 69 137
Ирландското осолено вече не ми е солено Rolling Eyes даже вчера по погрешка мазах филии с масло и сладко на детето и ползвах осоленото Crazy То нищо не каза Mr. Green

# 746
  • Мнения: 6 831
Дидка, благодаря, моята е слабичка. Иначе на бедрото и дупето седи добре и поне не и' стига до мишниците. Laughing
Месечинке, няма проблем. Hug От момичешките имаше доста от този размер, дано да е така и с момчешките. Peace

п.п. На малката поръчвам дрехи от Стела -Русе , размерите са точни, бързо пристигат дрехите, коректни са. Peace

# 747
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
+1 за тесните дънки Simple Smile на моята клюща размера 86 направо и заспа , даже се чудя дали няма да и е некомфортно с такива тесни гащи по тялото  .. но да свиква  Mr. Green чудя се дали да не взема и едни синьо-зелени по-големия номер , за по-натам  Rolling Eyes

# 748
  • София
  • Мнения: 218
Аз издирвам в София органайзери за чекмеджета от последната промоция. Ако някой някъде е видял, моля да сподели. И 2 точки не ми достигат за играчка, ако някой има излишни  Embarassed Hug

# 749
  • Мнения: 192
+1 за тесните дънки Simple Smile на моята клюща размера 86 направо и заспа , даже се чудя дали няма да и е некомфортно с такива тесни гащи по тялото  .. но да свиква  Mr. Green чудя се дали да не взема и едни синьо-зелени по-големия номер , за по-натам  Rolling Eyes

"За по-натам" ми е до болка познато  Laughing Така се довеждам до фалит  Joy

Общи условия

Активация на акаунт