Как да се справим с пигментните петна (кожни, хормонални проблеми и др.)-7

  • 133 896
  • 738
  •   1
Отговори
# 480
  • Варна
  • Мнения: 61
expigment 4% го мазах само върху петната преди лягане,  5-6 пъти. Върху петната се появи тънка кора, която започна да се бели. Денем мажа обилно слъцезащитен крем.

# 481
  • Мнения: 197
Не правете никакви пилинги когато слънцето е силно. Пилинг се прави чак края на есента, началото на зимата и пак се внимава кога се излиза.

# 482
  • Мнения: 663
Цвети, права си за слънцето. Обаче аз съм много доволна как ми се отрази пилинга като цяло на кожата. Освен, че изчезнаха пигментациите, кожата ми се съживи и края на октомври ще направя нова серия.

# 483
  • Мнения: 433
Какво ще рече серия?  Rolling Eyes

# 484
  • София
  • Мнения: 20 180
Значи няколко броя - 3, 5, 7... колкото е препоръчително и нужно.

# 485
  • Мнения: 18 542
Какви пилинги си прави? С каква киселина и колко пъти?

# 486
  • Мнения: 663
Предполагам, че е към мен въпроса, 4 средно дълбоки пилинги с 20% ТСА при дерматолог.
clarisa_77, бройката на пилингите се определя от състоянието на кожата ти и е индивидуална.

# 487
  • Мнения: 1 121
Здравейте , снощи се намазах с немското кремче ригманорм. Имам петна на челото от слънцето . И днес сутринта челото ми беше леко червено . Цял ден съм си стояла вкъщи и преди малко като излязох от банята доста повече ми беше зачервени лицето . Това дали е нормално . Знам че кожата трябва да се излющи

# 488
  • Поморие
  • Мнения: 162
Някой тествал ли е вече Lierac lumilogie
Изкушавам се да го купя ,но не намирам отзиви за него. 

# 489
  • Мнения: 238
Някой тествал ли е вече Lierac lumilogie
Изкушавам се да го купя ,но не намирам отзиви за него. 

Аз го ползвам в момента, награда ми е от форума от една от закованите рекламни теми.
Приятен серум в две части /дневен и нощен/, не мога да кажа нищо за резултати откъм петна още, но от много скоро го ползвам. Със сигурност ще споделя дали има ефект; и аз съм изпробвала една камара козметика за петна...

# 490
  • Мнения: 7
http://bg.thewelltox.com/?&TID=5A3631D67EED7B7FE401F57D&c=bg,този крем дали го е ползвала някоя от вас.Гледам,че може да се поръча само от сайта на производителя.И предполагам,че коментарите са платени или .........
не знам.

# 491
  • Мнения: 135
Коментарите определено изглеждат платени, а жените на снимките дори не ми приличат на българки. Но, нека се върнем на крема. Възможно е и да има ефект, но не знам доколко. Виждам в химичния му състав съединението арбутин. Арбутинът наистина се бори успешно с пигментни петна, като той е по-слаб от хидрохинона (друго в-во). ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да се използва слънцезащитен крем при употребата на арбутин!!!

# 492
  • Мнения: 3 632
Изобщо не бих поръчвала от там.
Няма посочен точен състав, производител, собственик.

http://welltox.com

# 493
  • Мнения: 122
Здравейте момичета,

моля ви да ми препоръчате дерматолог или добър козметик за химически пилинг във Варна. Искам да направя няколко процедури, но само на проверено място. Извинявайте много, ако е коментирано, не мога да се оправя нещо с новата версия на сайта!

# 494
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Здравейте,а някой дали е обърнал внимание,че със спиране на ползване на козметичният продукт петната си се възстановяват.Според мен трябва да се прочисти тялото.Някоя от вас правила ли е прочистване на дебело черво.Би било интересно дали са изчезнали петната.Весела Нова година!

Общи условия

Активация на акаунт