Забременели след инвитро - тема 28

  • 43 487
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 271
Не съм добре, но не искам да развалям ведрото настроение на темата.

Ама как така да не ни разваляш темата  Hug Споделяй как си, ние сме с теб  Hug

И аз гледам, че малко сме останали бременните, трябват нови свежи попълнения  bouquet Дано сега след почивките лятото на клиниките започнат да се сипят новите бременелки  Heart Eyes

Исках да питем нещо за желязото. Аз трябва да пия 2 пъти по 1, но аз пия само веднъж рано сутрин. Много ми е трудно да го пия преди хранене вечерта, защото аз обикновено постоянно набивам нещо, т.е ям често, макар и малко и никога или поне рядко оставам да не съм хапвала поне 2-3 часа. И съответно пия мляко и ям сирене, а нали трябва да избягвам яденето ан млечни продукти с желязото. И сега се чувствам гузна. Пия билкова кръв и сок от цвекло, с които се надявам да компенсирам.  Crossing Arms

# 31
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Магнолия - на мен Начев ми каза да не се съобразявам с млечните, не било толкова фатално  Peace

Бимба - сподели как си, нали затова сме тук  Hug

# 32
  • Мнения: 292
След като онзи ден чух две сърчица се включвам и аз в темата, но малко със свито сърце, защото имам леко отлепване на едното сакче и трябва да пазя леглото  Wink!
Успешна бременност на всички  Hug!

# 33
  • Мнения: 116
и аз като вас минах през всички теми от подаването на документите за инвитро самоче рядко съм писала.това ни е първи опит в клиниката на доц. Конова в плевен,а чудото очакваме за 8.03.2017

# 34
  • Мнения: 1 366
Запис и от мен, с пожелание за много щастливи мамчета и леко бременеене на всички.  Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 1 191
Да ни е честита новата тема, да се напълни с много бъдещи мами и здрави бебета родени на термин!

Да ви питам нещо  newsm78 онзи ден бях на 4D, всичко ни е наред, но сега гледам при същия доктор миналия път е писал задна плацента, сега е писал предна...та може ли да си се мести така или е грешка...

# 36
  • Мнения: 341
Успех на новите попълнения. И на старите също.  Simple Smile

# 37
  • София
  • Мнения: 1 175
Здравейте и от мен! Пишете че са ви малко новите попълнения,та да се включа и аз.  Grinning Сега разбрах за тази тема и се записвам.
Малко да се представя- на 40 години съм,от София, втора бременност след успешно ин витро в Майчин дом. В момента съм в 23 г.с., в началото на декември очакваме един малък мъж. Бременноста ми протича много леко,нямам проблеми,само хемоглобина ми падна,та пия желязо от две седмици.
Засега това е от мен. Лека бременност на всички!

# 38
  • Мнения: 1 191
Cvete na Venera Добре дошла!  bouquet

# 39
  • Мнения: 1 545
Брей колко нови бремелинки...живи и здрави до термин!
А аз момичета какво да ви кажа-то няма за хвалене. Още съм в болницата. Опитаха се да спрат системите, но не стана. Наистина усещах силни конъракции. Един ден съм добре, един ден съм зле. Както физически, така и психически. Днес в стаята ми за два часа настаниха едно момиче с близнаци. Чакаше да я свалят в родилна зала. Та тя беше в 39- та седмица и щеше да ги ражда нормално. Та вярвам, че тя им бъде на късмет на моите бебета да дочакат 32-34-35-та седмица поне.

# 40
  • Мнения: 4 696
Бимба, имаш положителната ми енергия. И мен много ме е страх, защото и аз съм близнаци и осъзнавам рисковете.
Сали, май не може да се мени така тая плацента, но нека някой по - запознат да каже.Иначе, браво, че сте добре.
Аз днес минах първата фетална - всичко изглежда добре за сега. Бебетата си отговарят на седмиците и си вървят заедно по размери, никой не изостава.Пол - неизвестен все още.

# 41
  • Мнения: 341
Като чуя че някоя ще ражда нормално и ми се свива сърцето. Казват, че се забравяла болката, но при мен не се случва явно.  Laughing
Може да е защото завърших със спешно секцио.  Thinking

# 42
  • София
  • Мнения: 910
Благодаря за новата темичка,Пънче! Поздравления за новите момичета ! Толкова е хубаво да се раждат чакани бебета!
Аз изчезнах за малко,но имах основателна причина.
Станах мама на 01.08. Роди се моят Божидар! Раждах естествено и не съжалявам. Много бързо се възстанових. Сега сме си у дома и се гледаме с мъника.  Heart Eyes

# 43
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Пънче, благодаря за прекрасната тема!  bouquet
В понеделник се записвам на ЖК, решила съм раждането да е в Окръжна болница при д-р Жекова. Тя ме вика тогава, за да каже кой ще ми следи Б за ЖК, понеже тя само изражда. Не е много приказлива, но ми е все едно ... имам връзки в болницата, така че всичко ще е наред. Като цяло това е някаква формалност...
Иначе на 18ти ми е ранния скрининг и БХС. Нямам представа какво ще се следи, само знам че д-р Калчев ми е написал препоръка за такъв и държи да го види. Обмислях да съм при д-р Чучумишев, но клиниката излиза в отпуск, а и док ми препоръча Сигридов. Инструктирал ме е да слушам и изпълнявам  Crazy , но си имам едно на ум. Дано се разберем, защото Калчев ме праща там и няма мърдане. Като цяло вярвам, че всички притеснения, ще изчезнат като го видя и преценя на място. Винаги има шанс да не се разберем, но като цяло вероятността е малка. По скоро чакането би ме изнервило, а не той ...

Цвете на Венера, добре дошла! При кой доктор беше в МД, аз съм била пациентка на Вакрилов, но поради технически причини, се наложи да се разделим. Естествено с добри чувства Simple Smile ... малко съм му ядосана, че подходи лековерно, но и нямаше шанс да задълбочи нещата, затова вярвам, че така е трябвало да стане.

tonita235, Мишана добре дошли и вие! Всички притеснения да изчезват и да си бременеете леко!

Бимба, дано всичко е наред съвсем скоро! А тази мама с близнаците, евала ...  Heart Eyes Пращаме ти позитивна енергия и дано се закрепите до термин.

Бананарама, чудесни новини! Аз мисля, че може да се изместват леко плацентите, все още не са развили напълно. Моята в 8ма седмица ми казаха, че е предна, а сега преди два дни в 11та предна и леко по фундос (горе).

Стефа, честит Божи Дар! Много да е здрави и много щастие да ви носи!  Heart Eyes

Елекра е в моята отчетна, много е зарадвах, като я видях там. Аз не съм писала там още, но ги чета. Далеееечно ми е всичко, там още са на сърчица и първи преглед, а аз вече имам 4тири. Някои имат толкова за цяла Б ...

# 44
  • Мнения: 19 687
Стефа, честита рожба Hug

Общи условия

Активация на акаунт