Къде в Русе?!Тема -9

  • 132 350
  • 802
  •   1
Отговори
# 60
  • Русе
  • Мнения: 7 803
 Басейн и "Mystery Room - Стая на загадките"  Peace

# 61
  • Мнения: 1 181
За боулинг залата се сещам аз. Малко поизтъркано вече, но е вариант.

# 62
  • Мнения: 18
Пул парти също ми мина през главата, само че рождения ден е на 11 септември, а така като гледам на къде отива времето, не знам дали ще ни огрее буквално  Simple Smile А и да ви кажа малко се притеснявам с толкова деца на басейн - трябва да се превърнем на пъдари с другите мами  #Crazy
Отправих запитване към Веселяците за цени на техните пакети, но още не са ми отговорили. Много ми е интересно защо не обявяват цените си в сайта! Чакам ги вече втори ден да ми отговорят.

# 63
  • Мнения: 18
За боулинг залата се сещам аз. Малко поизтъркано вече, но е вариант.

За боулинг не се бях сещала - даже може нещо като турнир да се организира. Хм, добра идея. Аз като някаква черногледа - на всичко да намеря кусур, но последния път като ходихме семейно много беше одимено от цигари! Аз съм бивша дългогодишна пушачка и съм свикнала с дим, но то просто не се траеше. И то не беше проветрявано и миришеше чак на кисело от тези цигари.
Но признавам си, че не сме ходили отдавна - може да го няма вече този проблем Simple Smile
Благодаря за идеята  bouquet

# 64
  • Мнения: 18
Басейн и "Mystery Room - Стая на загадките"  Peace

Още не съм звъняла в Мистери рум, събирах информация какво точно представляват тези игри и се оказа, че е доста интересно - поне за мен Grinning Ще споделя с господина - виждала съм го да играе подобни игри на компютъра, мисля че може и му събудя интереса.

Много благодаря за идеите - определено получих вдъхновение  bouquet

# 65
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 146
Моля да ми препоръчате фирма за PVC дограма.

# 66
  • Мнения: 18
Моля да ми препоръчате фирма за PVC дограма.

"Вили Ал" - ул. Райко Даскалов

# 67
  • Русе
  • Мнения: 5 356
И аз препоръчвам Вили Ал, Ролпласт също.

# 68
  • Мнения: 62
Много ще ви бъда благодарна да ми препоръчате добър кардиолог, който не предписва от рекламните лекарства на медицинските представители а наистина да лекува.Ходих на преглед и като погледнат към рафта с тези лекарства ми прилошава.  От едното се получава запек, от другото се подуваш, а ние имаме такива добри , евтини и изпитани лекарства, които останаха в миналото.

# 69
  • Мнения: 1 331
Аз пък моля за добър кожен лекар. От ендокринологията ме пратиха към кожен за лечение на акне и косопад,не било от гушата, и сега съм в търсене къде да ида.

# 70
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Аз пък моля за добър кожен лекар. От ендокринологията ме пратиха към кожен за лечение на акне и косопад,не било от гушата, и сега съм в търсене къде да ида.
Д-р Касърова  Peace
http://dr-kasarova.eu/

# 71
  • Мнения: 18
Аз пък моля за добър кожен лекар. От ендокринологията ме пратиха към кожен за лечение на акне и косопад,не било от гушата, и сега съм в търсене къде да ида.

В никакъв случай не ходете при д-р Зоя Боянова от Адара! Лекува племенника ми за акне, предписа му антибиотик Доксациклин и го кара да го пие в продължение на над 6 месеца, като при всеки контролен преглед му е казвала, че няма нищо опасно относно дългото приемане. Докато един ден племенника ми  прокървява при изхождане и лекарите го посъветваха да си направи колоноскопия. Оказа се, че този антибиотик ми е разказал играта на тънките черва - целите са в рани! Докторите от София са казали, че никой уважаващ себе си лекар не лекува с Доксациклин - остарял и много агресивен антибиотик.
Представяте ли си ако беше пренебрегнал кървенето и го бе отдал на вътрешни хемороиди? Щеше да продължава да пие Доксациклин защо Боянова казва, че няма проблем! Лекарката от София му е казала, че явно е много здраво момче защото при такъв продължителен прием е трябва раните да тръгнат да се разпростират - по хранопровода и надолу към дебелото черво.
Сега пие изключително труднонамери и скъпи хапчета и ще ги пие поне 6 месеца. А за диетата не коментирам - само пиле, ориз, картофи и единствено малко сол - пак 6 месеца.
Много внимавайте с кожните лекари и не приемайте продължително антибиотик, дори да ви уверяват че няма проблем.

# 72
  • Мнения: 4 864
Тази дама.. отидох при нея на преглед и каза, че не знае как да ми помогне. Дадох й 20 лв за нищо. После ходих на консултация в аптеката в мола. Попаднах пак на нея. Предложи ми лекарства за 80 лв. Отказах да ги купя, защото й нямах доверие. Накрая отидох в аптеката под нас и аптекарката ми даде мазило за 8 лв и се оправих за 1 ден.. 

# 73
  • Мнения: 5 892
Аз съм доволна от д-р Грозева

# 74
  • Мнения: 657
Чуват се добри отзиви за дъщерята на д-р Грозева, доц. Даниела Грозева.

Общи условия

Активация на акаунт