Звездни компромати - 296 част

  • 129 885
  • 745
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 17 546
Аз пък  сега видях, че има цяла тема за Анита, която заклала мъжа си по невнимание. Не знам колко и е акъла, само на снимки съм я виждала, горката, но по невнимание всичко може да се случи в този живот...
 Аз и вярвам!
Скрит текст:
Понякога и на моя мъж му падат разни части от сервиз за хранене по главата, ей така, от нищото!
 Веднъж, по чиста случайност,  един "Дейвид Копърфийлд" от 965страници едва не го отнесе. Човек не знае какво му е писано. Особено пък ако не внимава...

Ти си такава добра душа...
На стената в хола има една малка дупка... Е, не много малка де! Там се приземи токът на една обувка, която случайно летеше в посока мъж ми... Съвсем случайно,честна дума! Flutter Добре че уцелих стената, че като гледам дупката... можеше да сме в новините и ние. Embarassed
Дааа, човек не знае какво му е писано! Ето че може и самата Мисис България да ти види сметката... Tired А може и да се окаже Черна вдовица...

Къртни Лав в твоя чест, меркантилница!
Лео
Хейли Болдуин
Кортни Кокс

# 46
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 399
Да споменем някоя от именичките

Марчето и детоксикиращия чай, с който не се разделяла

И с мен една по-малко на опашката за онзи Н. Костер Валдау Stop

# 47
  • Мнения: 17 546
На Марчето устата е различна! newsm78

# 48
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 399
От ъгъла и сякаш от червилото, което не изскочило от и без това огромните устни Crazy

# 49
  • Мнения: 19 706
Къртни Лав изглежда учудващо добре Simple Smile

# 50
  • Мнения: 3 677
Ооо, много благодаря, Бижу!  Heart Eyes Добре е Къртни, като имаме предвид всичките и патила, да живей 185год и тя като мен!  Heart Eyes

# 51
  • Вестерос
  • Мнения: 38 350
Има си член в НК  за убийство по непредпазливост , вследствие на умишлена  телесна повреда(относно "компетентното" мнение предната тема)

Скрит текст:
Чл. 124. (1) Който причини другиму смърт по непредпазливост вследствие на умишлено нанесена телесна повреда, се наказва с лишаване от свобода от три до дванадесет години при тежка телесна повреда, от две до осем години при средна телесна повреда и до пет години при лека телесна повреда.
(2) (Нова - ДВ, бр. 95 от 1975 г., изм. бр. 28 от 1982 г., изм. - ДВ, бр. 89 от 1986 г.) Ако деянието по предходната алинея е извършено в състояние на силно раздразнение, което е предизвикано от пострадалия с насилие, с тежка обида или клевета или с друго противозаконно действие, от което са настъпили или е било възможно да настъпят тежки последици за виновния или негови ближни, наказанието е: при тежка телесна повреда - лишаване от свобода до пет години; при средна телесна повреда - лишаване от свобода до три години; при лека телесна повреда - лишаване от свобода до две години.
(3) (Нова ал. 3 - ДВ, бр. 89 от 1986 г., изм. - ДВ, бр. 92 от 2002 г., изм. - ДВ, бр. 103 от 2004 г., в сила от 01.01.2005 г.) Ако телесната повреда, от която е последвала смъртта, е опасен рецидив, наказанието е: при тежка телесна повреда - лишаване от свобода от пет до петнадесет години, а при средна телесна повреда - лишаване от свобода от три до десет години.
(4) (Нова - ДВ, бр. 89 от 1986 г.) Когато деянието по ал. 1 или 3 е извършено при превишаване пределите на неизбежната отбрана, наказанието е: при тежка телесна повреда - лишаване от свобода до пет години, при средна телесна повреда - лишаване от свобода до четири години, а при лека телесна повреда - лишаване от свобода до две години.



# 52
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Обаче, Бижу-виж кво хубаво алиби си имам. Ако нещо стане, ти пред всички бг мами си казала, че книги замерят сами мъжа ти...невинна си във всяко отношение 😂

# 53
  • Мнения: 4 120
https://www.instagram.com/p/BI9YG60BPFG/ детето на Диляна Попова и Асен Блатечки (с по-късата косичка)

# 54
  • Мнения: 19 706
И двете хлапета са страхотни.

# 55
  • Мнения: 3 158
Сладкиш!

# 56
  • Мнения: 17 546
Обаче, Бижу-виж кво хубаво алиби си имам. Ако нещо стане, ти пред всички бг мами си казала, че книги замерят сами мъжа ти...невинна си във всяко отношение 😂
По мъжа на меркантилница летят книги, по моя обуща. Ама така е то - тя интелигентна жена, чете - книги летят. Аз маниачка на тема обувки... Какво да лети у нас?! Mr. Green

Начи към тоя НК с неговия член трябва да прикрепят и една обяснителна книга, защото не е ясно според какво една смърт може да бъде предизвикана от лека телесна повреда. Да, четох за шамара и падането на земята, удрянето на главата и смърт. Тва, адвокатите, са слуги на дявола! Смъртта си е смърт, за Бога! ooooh! Един човек, ако е умрял заради нечия намеса, не е по-леко умрял или по-тежко умрял. Егати, не го разбирам това нещо! Tired Причиниш ли смърт някому, не може да си по-малко или повече виновен. Разликата е само в умишлено и неумишлено причиняване, останалото не може да се степенува.

# 57
  • Мнения: 11 747
Бременната Галена в Слънчев бряг

# 58
  • Варна
  • Мнения: 10 619
Каква чест да те пречука Мисис България!
Това си залужава завиждане  Mr. Green

# 59
  • София
  • Мнения: 4 328
ама влезе два пъти на света в анала. като най-грозната и най-убийствената Wink

Общи условия

Активация на акаунт