SHEIN.com

  • 126 965
  • 645
  •   3
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 331
При мен винаги идват за по-малко от две седмици, но този път се забави над две.

# 46
  • Мнения: 17 987
Дойде и нашата пратка, около 3 седмици, но пък си е струвало чакането, всичко сме уцелили

# 47
  • Мнения: 14 489
За 10 дни дойде поръчката ми, доволна съм.

# 48
  • Мнения: 917
Поръчах подаръчна торбичка. В обявата пишеше бяла, а дойде бежова.  Има ли вариант да ми я сменят? Понеже ми хареса и ми трябват доста бройки, но ако дойдат бежови вместо бели какво ще ги правя

# 49
  • Мнения: 37
Здравейте, до каква сума пратката не минава митница? Понеже сега за празниците смятам да правя поръчка, която до сега е на стойност над 300лв, а се очакват и още неща. Притеснявам се да не я задържат, предвид многото нещата.

# 50
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 736
От коя страна идват?
Ако не е от ЕС със сигурност ще е на митница. Въпросът е само ддс ли ще платите или и мито.

# 51
  • Мнения: 37
Попитах познати, оказа се че за сметки над 190 долара или около 350лв се заплаща такса към митниците, не към самия сайт за доставката. При изпълняване на самата поръчка отдолу след shipping fee излиза ново поле, в което е записана цената за митници. Разбира се, ако не ви се плащат тези пари и поръчката ви е голяма, може да я разделите на две до към 300-340лв и да избегнете излишни разходи.

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 195
От няколко години пазаря от Шейн и винаги пратките ми пристигат до 10 дни със Спиди до врата. Доволна съм от сайта, но никъде не виждам опция за диспут и връщане на парите. Днес ми пристигна продукт, който не работи и не знам, дали има вариант с връщане на пари, както е в Алито. Някой, ако знае...моля да даде инфо!

# 53
  • Мнения: 64
От няколко години пазаря от Шейн и винаги пратките ми пристигат до 10 дни със Спиди до врата. Доволна съм от сайта, но никъде не виждам опция за диспут и връщане на парите. Днес ми пристигна продукт, който не работи и не знам, дали има вариант с връщане на пари, както е в Алито. Някой, ако знае...моля да даде инфо!
Здравей,пиши на съпорт за проблема ти,ще ти дадат адекватен отговор, аз така направих с поръчка,която бях направила,че е пристигнала,а не беше и ми върнаха отговор всичко беше наред.

# 54
  • София
  • Мнения: 424
Здравейте, от европейския сайт или от американския сайт поръчвате?

# 55
  • Мнения: 37
Здравейте, от европейския сайт или от американския сайт поръчвате?
американския, идват до 2 седмици

# 56
  • Мнения: 375
Здравейте!
Вчера за пръв път правих опит за поръчка от американския сайт и не ми даде да завърша поръчката ако не въведа американски адрес и телефон. Насочих се, към европейския, но там не ми хареса почти нищо. 90% от нещата, които харесах в американския ги няма в европейския. По-късно ли качват моделите или изобщо не стигат до европейския?

# 57
  • Мнения: 37
Здравейте!
Вчера за пръв път правих опит за поръчка от американския сайт и не ми даде да завърша поръчката ако не въведа американски адрес и телефон. Насочих се, към европейския, но там не ми хареса почти нищо. 90% от нещата, които харесах в американския ги няма в европейския. По-късно ли качват моделите или изобщо не стигат до европейския?
пробвайте да направите екранна снимка на нещата, които сте избрали от американския и след това я поставете в търсачката чрез снимка, ако я има налична в европейския то ще я видите, ако ли не ще видите подобни неща.

# 58
  • Мнения: 17 987
От американския за колко време идват? Над колко има БД? Май не сме поръчвали от него, не знаех, че са различни дори

# 59
  • Мнения: 37
Дами, някоя да е поръчвала през изминалата седмица от "Shein"? Пуснах поръчка и до 18ти март всичко вървеше наред, но от тогава информацията ми не се е обновявала. Понеже са две поръчки пуснати по едно и също време едната е в транзит и пътува, по данни 5ти ден със самолет, а другата е на местно съоръжение, следователно в България. Дали някой се е сблъсквал с подобен проблем, идват ли нещата или трябва да се пишат имейли за връщане на парите?

Общи условия

Активация на акаунт