SHEIN.com

  • 137 011
  • 719
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 12

Здравейте!Отказах един артикул от поръчката си и ми изписва това...означава ли че са ми върнали парите?Благодаря !
Да. Може да не се върнат на момента, но до 30 дни би трябвало


Зависи кога точно сте я отказала.Ако вече е на път...
Веднага след  като направих поръчката.


В такъв случай изчакайте няколко дни и проверете дали са по сметка или в акаунта(според какво сте избрала).В сайта пише от 1 до 7 раб.дни.

# 76
  • Мнения: 554
И аз направих такава грешка наскоро, но ми върнаха парите много бързо

# 77
  • Мнения: 15
Доставката е безплатна и продуктите идват с куриер на Speedy до адрес, като може при получаване на известие за доставка да пренасочите безплатно да офис.

# 78
  • Мнения: 1 133
А има ли начин за се проследява доставката, освен в приложението им ? 😁 Пробвах да проверя с товарителницата в Dpd, но не излиза нищо.

# 79
  • Мнения: 37
А има ли начин за се проследява доставката, освен в приложението им ? 😁 Пробвах да проверя с товарителницата в Dpd, но не излиза нищо.
мисля, че не. В последната поръчка бях въвела номера на пратката в някакъв сайт за проследяване писа ми, че е в Германия, после беше в Гърция, а в приложението ми показваше че е в местното  летище

# 80
  • Ямбол
  • Мнения: 6
Здравейте,миналата седмица поръчахме дрехи на дъщеря ми от Shein но се оказа,че и най-малкия размер са й големи.Знаете ли колко трябва да платя,за да ти върна,за да знам дали се струва,и евентуално как точно става връщането.По Спиди ли..?!Благодаря ви!

# 81
  • гр. София
  • Мнения: 141
Здравейте,
някой взимал ли е фактура от Shein? Защото аз опитах какви ли не варианти и не успях да се свържа със съпорт.

# 82
  • Сф
  • Мнения: 10 732
Запис от мен. Не знаех нищо за сайта , а и не намерих тук като търсех, как съм търсила не знам. Щерката надделя и беше поръчала. Днес дойдоха нещата със Спиди. Честно казано много сме доволни. Всичко и стана. Но тя казва, че са я предупредили съученици явно , че размера е S , а тя всъщност е М. Поръчала е S и е точно всичко! Имаме 3броя   бански ( долнища + горнища), едни къси дънкови панталонки, едни ластични дънки ( те са малко на кантар , но моята е с развити кратка от атлетиката, едри) стават в крайна сметка, няма да връщаме , една чанта лятна за през рамо и някакви поддръжки като сутиен , лепенки. Всичко беше опаковано прилежно в самостоятелни пликове с цип , чисто , много съм изненадана. Приятно. Цените са наполовина като цяло.
От нас, голям + за сайта и нещата, които предлагат!

# 83
  • Мнения: 1 271
Да, и аз се отчитам с първа поръчка - 2 комплекта памучни бикини, сутиен и разни аксесоари за гел лак. Набелязала съм доста неща още. Много съм доволна, доставката е бърза, в сравнение с Алиекспрес и голям плюс е, че Спиди ги носят до вратата. Повечето неща ги има и в Алиекспрес, но там чакането е голямо, точат се на отделни доставки от различните продавачи и има риск от митница.

# 84
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358
Здравейте
Тази седмица във вторник направих сефтето с поръчка в Шейн. Гледам, че е шипната от Гърция. Дрехи поръчах, надявам се да са ок, нямам големи очаквания за качество, но дано стават (за мен и за едната дъщеря). Голямо мерене мерих - една дреха отг за М, друга за С, трета за Л. Сега за моя панталон имам съмнения, че ще ми е голям, но надявам се да не е прекалено ( карго панталон и може да не е тамън). Още сума ти боклуци съм сложила в кошницата.

# 85
  • София
  • Мнения: 905
Аз съм от доволните - взех си покривала за диваните. По сайтовете от фейса ми излизат реклами на същите артикули, но на цени - уау. Получи се прекрасно. Кейс за телефона - за пет левчета, а иначе - 20 -25 лв. бях гледала по специализираните магазинчета. Взех си и разни възглавнички - за вкъщи, много красиви, хубава материя. Колежката ми си взе бански - ми, страхотни.

# 86
  • Мнения: 2 297
Дойдоха ли вече покривалата за диван? Може ли да споделиш линк?

# 87
  • София
  • Мнения: 905
https://eur.shein.com/1pc-Geometric-Pattern-Stretchy-Sofa-Slipco … 5.html?mallCode=1
Моите не са точно същите, но от тази материя. Направи ми впечатление, че и тук ако се поровя мога да намеря подобни, от същата материя, но на по - ниски цени. За две триместни и едно двуместно покривало дадох 46 лв.

Допълвам се - замислих се, че мога да взема и покривало за леглата на децата. Ще стане комлект. Много са удобни.
https://eur.shein.com/1pc-Abstract-Flower-Pattern-Anti-slip-Sofa … 5.html?mallCode=1
- ето го моя

Последна редакция: пт, 26 май 2023, 14:03 от Free style

# 88
  • Мнения: 983
Аз имам вече няколко поръчки и   съм много доволна от качеството. Някой поръчвал ли е от клиновете за спорт?

# 89
  • София
  • Мнения: 979
Аз имам вече няколко поръчки и   съм много доволна от качеството. Някой поръчвал ли е от клиновете за спорт?
Поръчах, но още ги чакам. Като дойдат ще споделя - 2 модела взех за дъщерята

Общи условия

Активация на акаунт