Искам да кажа ... (86)

  • 66 737
  • 749
  •   1
Отговори
# 600
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 603

Раница за първокласник и аз ще купувам, но нямам колебания по въпроса - ще е евтина и лека, много пари за ученическа раница никога няма да дам.

Амин! Все си мислех, че само аз съм повредена по този въпрос  ooooh!

# 601
  • До морето
  • Мнения: 7 158
Аз въобще с пърженето съм много зле- едни кюфтета баламски не мога да направя, разпадат се и това е.

Аз съм за муните - тръгнах да търся  рецепта за кюфтета баламски в гугъл  ooooh!



 Joy Joy Joy Сладурана !

Отивам да гледам сеир в Клюкарника  animal037

# 602
  • Мнения: 22 529
Наблюденията ми над евтините раници са, че се сменят 2пъти за едта учебна година.
Особено момчетата ги ритат, пързалят се с тях и т.н.

# 603
  • Пловдив
  • Мнения: 23 932
Питам двамата старши сина "Ходи ли ви се на училище вече?" и получавам отговор в един глас "ДА!" Големите букви в ДА си личаха.  Shocked Shocked Shocked Shocked

# 604
  • Мнения: 12 473
Наблюденията ми над евтините раници са, че се сменят 2пъти за едта учебна година.
Особено момчетата ги ритат, пързалят се с тях и т.н.

И моите.
За първи клас се изхвърлих супер много за раница - обаче си струваше. Чак в трети клас зирлем я хвърлих, можеше и още да изкара.
От тогава - по 2 раници годишно сменям.

# 605
  • Sofia
  • Мнения: 8 821
Хм...моят пък 4 години си кара с една раница на Адидас  Whistling, в първи клас му бях купила класическа ученическа чанта  Mr. Green, познайте дали я носи  Crossing Arms.
За тази учебна година (5 клас),предвид, че ще се тътрят учебниците по кабинети,вероятно и аз ще трябва да купя друга раница  Thinking.Първо смятам да тестваме една  корава тенис-раница  bowuu, както и да минимизирам тетрадките и да прилагам 2 в 1 и аз  Crossing Arms.

# 606
  • Мнения: 12 473
Добре че, ми припомнихте ме иде 15.09..))

# 607
  • Мнения: 14 654
Скъсани раници нямаме у нас, а повече от 70 лв за раница не съм давала. Но 4 години не е носил нито една от тях, най-много две поредни години, после иска нова. Така или иначе, дори 2 пъти годишно да ги късаше, пак нямаше да стигнем сумата от 300 лв за раница.

# 608
  • Мнения: 2 142
Миналата година учебниците по трудово, музика и още нещо децата ги държаха в училище.
Ние сме на Златни пясъци. Днес имаше много вълни, скачахме с малката, докато една вълна не ме преметна и ми отнесе очилата. -5.5 диоптъра. Сега съм като слепок, а резервните ми ще пристигнат в събота. Поне като ходихме да вечеряме във Варна аз бях пияча та бира, а не шофьора. Синът ми ни запозна с гаджето, и сега се обажда да пита харесала ли ми е. Че аз откъде да знам, тя седеше на 2 метра от мен.

# 609
  • Мнения: 10 678
Ние миналата година взехме на Габол не е мръднала. Бюджетни са, а качеството ме удовлетворява идеално за 55 лева. Гърба е подсилен, циповете здрави, екстра си е.

# 610
  • Мнения: 14 654
И мен около тази цена ме устройват, по-скъпи - не. Особено за първокласник, дето и един път няма да я сложи на гръб.

# 611
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 922
Че аз откъде да знам, тя седеше на 2 метра от мен.
Еее, Силве, то си има чалъм за тая работа - награбваш да разцелуваш и оглеждаш през това време  Joy. Ако синът ти държи - да повтори сбирката в събота вечерта. Тогава ще дадеш оценка.
При мен обвиненията са - "направи се, че не ни виждаш, а се разминахме на тротоара". Ми да са се обадили, недоскив съм  Mr. Green

# 612
  • Sofia
  • Мнения: 8 821
Айде,бе ...300 лв. за раница  Shocked Naughty
Друга драма имам аз-моят записа втори чужд език-руски...
Скрит текст:
сега в сайта на училището чета, че децата се разпредеялт в паралелки ,според избора им на втори чужд език и допускам, че  всички калпазани са избрали руски.Та и моят с тях  ooooh!. Още повече,че по немски ще преподава директорът  Crazy. Ръчкам го утре да звъни да разпита кой какво е записал, той си пасува  ooooh!.Ама, уж всичко беше на майтап, че щеше да е в математическата гимназия, и сега ще си сърба попарата  Tired
Силве,разсмя ме  Hug,ама сигурно не ти е смешно  bouquet

# 613
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Може ли да ви задамам един въпрос, който ме вълнува? Основно към майките на момчета - до каква възраст гушкахте, галехте и целувахте синовете си? Предполагам по някое време те са започнали да не ви позволяват. До кога?

# 614
  • Sofia
  • Мнения: 8 821
... до каква възраст гушкахте, галехте и целувахте синовете си? Предполагам по някое време те са започнали да не ви позволяват. До кога?
Моят (11 г.) още си е гушлив  Heart Eyes.
Скрит текст:
Сам се завира поне веднъж на ден да го гушна и да ми каже, че ме обича  Hug. Балсам за ушите ми е  Blush. Особено се надъхва, когато лигавя котката Whistling. Ревнивец е голям.
Негови другари са по-дръпнати, сякаш  newsm78. Зорлем не смятам да го "отбивам"  Naughty Crazy.
Що питаш?

Общи условия

Активация на акаунт