Рим - четиринадесета тема

  • 94 215
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 061
Спестява се чакане да, най-добре си купете онлайн билети, защото са с час и отделна опашка и става много бързо.Малко по-скъпо е, но си заслужава.

# 31
  • София
  • Мнения: 1 954
За Ватиканските музеи определено има смисъл от предварителна онлайн резервация. С нея се влиза без чакане, а опашката за купуване на билети на място обикновено е огромна.
За Колизеума по-скоро няма смисъл от предварително закупени онлайн билети. На касата на Форума почти няма хора, а и да имате предварително закупени пак се чака, за да се обменят разпечатаните билети за истински.

# 32
  • Мнения: 123
Lady Vengeance,deсhy,благодаря ви newsm51, прекрасни сте,изясниха ми се нещата..За Колизеума  мисля да  закупим Roma Pass на място

Последна редакция: пт, 26 авг 2016, 23:34 от mimi_vasi

# 33
  • IT
  • Мнения: 3 704
В неделя до към 12 часа е мессата, ако нямате намерение да я слушате преди 2 или 3 е безмислено да ходите до площада. Или ако отидите към края ще чакату народа да се изнесе от площада, за да влезнете

# 34
  • Мнения: 123
Благодаря за уточнението, allexa.7
 bouquet

# 35
  • Мнения: 33
Моля за хотел до гарата за преспиване и близо да трансфер летищее.

# 36
  • Мнения: 48
Здравейте,
Октомври ще летя през Рим и ще имам престой от 5 часа на летището.
Струва ли си според Вас да се опитам да се разходя до Колизеума за това време?

# 37
  • Мнения: 2 061
Здравейте,
Октомври ще летя през Рим и ще имам престой от 5 часа на летището.
Струва ли си според Вас да се опитам да се разходя до Колизеума за това време?

За Колизеума винаги си струва, но по всяка вероятност ще можеш да разгледаш само него. Hug

# 38
  • До морето
  • Мнения: 7 163
Здравейте, имам спешен въпрос:

Има ли някой, който е бил в Рим на Нова Година? Има ли нещо организирано - концерти по площади, зари и т.н? Излезе ми хубава оферта и трябва бързо да реша? Конкретно за нощта на 31-ви ме интересува, другата програма после ще си я нагласям?

# 39
  • IT
  • Мнения: 3 704
Заря има винаги и по кварталите, за друго не знам. Ние сме си оставали само на една нова година тук и бяхме на гости при приятели и има заря. Но зарите са си популярни, те са винаги в програмата.

# 40
  • До морето
  • Мнения: 7 163
Заря има винаги и по кварталите, за друго не знам. Ние сме си оставали само на една нова година тук и бяхме на гости при приятели и има заря. Но зарите са си популярни, те са винаги в програмата.


Благодаря ти. Мен ме интересува дали има нещо като концерти или и аз не знам. Не ми се навира в ресторант, исках някъде на открито.

# 41
  • IT
  • Мнения: 3 704
Питах колегата римлянин, той каза че има на пиаца дел пополо има организация и е било хубаво. Демек като на нашите площади има организация , ако търсиш такова нещо

# 42
  • До морето
  • Мнения: 7 163
Питах колегата римлянин, той каза че има на пиаца дел пополо има организация и е било хубаво. Демек като на нашите площади има организация , ако търсиш такова нещо

Да, нещо такова ми се върти в главата. Мерси пак  bouquet

# 43
  • Milano
  • Мнения: 3 705
Привет.
Вие нова тема сте отворили, докато ние сме ваканция, браво на вас.

Много е рано да се знае точната програма за НГ отсега.

Концертите са традиция, миналата година май беше на Фори Империали, а в предходните на Чирко Массимо.

# 44
  • IT
  • Мнения: 3 704
Тази година, обаче промениха дори и Джирандолата за празника на града, от както я правят е била на Кастел Сант'Анджело , а сега беше точно на ПделП. Лично аз не съм била на НГ. Но наистина има мн време.

Общи условия

Активация на акаунт