Клиника Малинов - клиниката със сърце :) (14)

  • 29 029
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 433
Ха, незнам за чудесата, но около нас близките, които са запознати все още вярват, че ако се успокоим и не го мислим ще забременея от раз. Въпреки, че знаят за ЛИПСАТА МИ НА ТРЪБИТЕ. Взех и аз да им вярвам. Може пък да се регенерират, като опашка на гущер Joy Ама те хората не са запознати с половата система до такива подробности, тръби това- онова...

# 721
  • София
  • Мнения: 7 645
хахаха Даааа
Аз като мислих, че ще ми махнат тръбите всички цъкаха, все едно ще ми режат гърда! Как съм щяла да живея без тръби  #Crazy
За това вече не споделям кой знае какво Simple Smile

# 722
  • Мнения: 384
Момичета, гледах си рецептитв от миналата бременност, преди да тръгна по репродуктивни клиники. Лекара при който ходих ми изписа прегнил/хориомон веднъж седмично ми го биеха, казваше че помагал на ембриона, ама с какво му помага? И ако пак ида при него ако съм бременна и пак иска да ми бие такова трябва ли да му разреша след като имам друга терапия, може ли да ми навреди?

# 723
  • София
  • Мнения: 7 645
Според мен не може да навреди, но може да задържи принципно ембриона ако е некачествен да поседи повече в теб.
Така мисля и знам аз, но е хубаво ако си бременна да се чуеш с Русев примерно и да го попиташ Simple Smile
При всички случаи не ми се вярва да навреди Simple Smile Само не знам и защо да го правят...

# 724
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Повечето сме на поддържаща терапия с хориомон, след установена бременност и ниски нива на ЧХГ.
Моето беше 110 на 11ти ден и 320 на 13ти, след това започнах терапия.

# 725
  • Мнения: 3 126
Доктор Калчев също назначава хориомон при бременност, когато стойностите на чхг не са много високи. Това е терапия за задържане. Може и да помага при инплантацията. Няма да навреди, но и моят съвет е да консултираш всичко с Док и с доцента преди да го прилагаш. Не във всички случаи има нужда от такава подръжка. Аз например нямах нужда и не ми беше назначена.

# 726
  • Мнения: 384
Да, аз ще се чуя непременно с него, сано да видим какво ще стане. Поне няма да навреди значи, той лекаря ми казваше че не се бие много време. Ама помня че си болеше доста. И ми ставаше лошо от нея.

# 727
  • София
  • Мнения: 7 645
бие се подкожно в корема, в ръката боли, в корема нищо не усещаш, попитай
А ти става лошо, защото това е хормон на бременността, а и като си бременна, изведнъж ставаш по-бременна, а явно при теб колкото по-бременна, толкова по-лошо на корема хаха Simple Smile

Чисти се сравнително бързо поне Simple Smile

# 728
  • Мнения: 384
бие се подкожно в корема, в ръката боли, в корема нищо не усещаш, попитай
А ти става лошо, защото това е хормон на бременността, а и като си бременна, изведнъж ставаш по-бременна, а явно при теб колкото по-бременна, толкова по-лошо на корема хаха Simple Smile

Чисти се сравнително бързо поне Simple Smile
На мен ми го биеха в дупето, мускулно  Blush с такава огромна игла абсурд да си го забия сама, мен ме е страх от игли, винаги гледам на другаде като ми бият нещо или като ми теглят кръвчица.  Sick

# 729
  • Мнения: 19 698
На мен ми го биеха в дупето, мускулно  Blush с такава огромна игла абсурд да си го забия сама, мен ме е страх от игли, винаги гледам на другаде като ми бият нещо или като ми теглят кръвчица.  Sick
Това е, защото още не си чувала за мен Mr. Green Ще те науча, няма грижи!

# 730
  • Мнения: 384
Ааа чета аз че си спец, ама моето върви малко към фобия, саманняма да се науча  но мога да се наредя на опашката при теб, с някое лакомство разбира се  Mr. Green

# 731
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Аз по принцип предпочитам ец, но чисто финансово не ми беше оправдан подхода.
Док ми избра лека стимулация и нямаше никакви неразположения. Направих 8Ф и извадиха 5Я, от тях имах три ембрита. Исках 4, но сега вече нищо не искам, трудно е в онзи момент да мислиш рационално. Беше идеалния подход за мен и моето състояние. Док подхожда индивидуално и това е нещото което го прави най-добрия. Активен пациент съм ноември миналата година, забренях след третата процедура в клиниката. След всеки неуспех търсехме причина и така елиминираха възможно най много неизвестни.

Хориомона се бие мускулно. Даваха ми го в клиниката и беше по-евтин от аптеката. Заедно с игли и спринцовки, А аз ходех в една клиника до нас, за да ми го бият.

# 732
  • София
  • Мнения: 7 645
За първи път чувам, че ЧХГ се бие и мускулно, може би като терапия е така, но на мен за спукване на фоликули само подкожно са ми го били Simple Smile

# 733
  • Мнения: 19 698
И аз само мускулно съм била Peace

# 734
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Горкото ми Д, що инжекции видя и то....
Официално започвам клексана отново. През телефона съм, ще пиша повече после.

Общи условия

Активация на акаунт