Ясли в Бургас

  • 21 848
  • 99
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 27
 Жужка, и аз вчера се обаждах до Райна Княгиня ,но ми казаха че директорката е в болнични и може би и другата седмица ще отстъства.Така че като се върне можеш да пробваш да се запишете.В Игликата ходих преди коледните празници и ми казаха,че ако се запиша сега със сигурност ще ни приемат в края на май.Но ние сме на 2 год.Гледат там набора и бройките,така че е напълно възможно да са ти отказали, заради това че сте по -мънички. Абе ти си подай на няколко места и все някъде ще излезеш по-напред.

# 61
  • Мнения: 2 577
Ренито , аз малката я дадох още Декември на Сан Стефано
ама първата седмица беше от 9.30 до 11.00, втората седмица я взимаха от 8.30 до 11.30. Две седмици така после две седмици почивка.
Чак вчера я оставиха да спи , ама да съм я вземела в 3.30, днес същата работа  Sad .... Нищо не разбирам вече, какви са тия работи. Иначе ми взеха днес 19.00лв за двете седмици по няколкото часа - има най-много 5 закуски и 2-3 обяда за тия 19лв.
На всичкото отгоре, детето само си влиза - изобщо не издържа и пантофите да й сложа.
Една сутрин не се е разплакала, и всичко си изяжда ми докладваха.

# 62
  • Мнения: 1 111
Дъщеря ми е записана в 2 ясли,едната е Щурче,а другата е къщата срещу бившата пицария гранд италия.И сега се чудя къде да я пусна newsm78.Къщата ми е по удобна,но от няколко мами чувам не добри отзиви пък и много занемарена ми изглежда.Дайте мнения по въпроса Praynig

# 63
  • Мнения: 27
Ренито,ти ще пускаш ли Гали на яслата на Сан Стефано?Или за сега ще си останете в същата ясла?По колко деца са там и как са таксите?Ние другата седмица ще пробваме пак да тръгнем,ама лелките казаха че имало много болни дечица в групата:(

# 64
  • Мнения: 2 577
калисто, кое беше това Щурче
на мен също яслата на Републканска ми е най-удобна, но предпочетох тази на сан Стефано и не съжалявам  Peace

nadi4ka-alq, таксите от Януари са 35лв. за всички ясли

# 65
  • Мнения: 1 111
Щурче е в Лазур,зад Мърфито

# 66
  • Мнения: 27
За държавните ясли разбрах и аз, че стават 35 лева,но ме интересува горе-долу колко са в частните ясли и дали наистина са по-добри условията и грижите там?И да ми препоръчате коя е по-добра и какъв е рекламента за подаване на документи.Аз още не сам се отказала от държавната ясла,защото си мисля че и на частната ще плачем,но да имам алтернативен вариант за всеки случай.

# 67
  • Мнения: 2 577
калисто, в такъв случай те съветвам Щурче, първо защото е с парно /а това е доста важно за зимата/, второ много мами от Бургаската тема са доволни /има няколко деца там/ и трето Директорката на Републиканска нещо не ми хареса, а и говорих с други - пак така. А два пъти съм ходила и все едно й бъркам да не казвам къде /а това се отразява както на персонала така й на децата/ . Ама ти си реши де, и ако изкаш потърси и отзиви и в Бургаската тема Peace
nadi4ka-alq , около октомври бяха 200-250лв без храната

# 68
  • Мнения: 1 111
Моето мнение напълно съвпада с твоето Peace Щурчето много повече ми харесва,имат голям двор,стайте са доста големи,персонала сякаш е приятен.А за директорката,мъжа ми каза,че не му била приятна.

# 69
  • Мнения: 11
Рени и ние ходим на ясла в Р.Княгиня. Много съм доволна.Децата са обгрижвани и малко на брой.Госпожите са много мили.Имисля че не си права за госпожата с черната коса.Това че е казвала на децата да мълчат нищо не значи.Всеки си има лоши моменти.Ти нима не му казваш да мълчи или не му се караш?А те носят отговорност за много деца и понякога им се случва да имат лоши дни-хора са.Аточно при тази госпожа децата по-малко плачат, по пригледни и чисти са ,и е по-тихо .Според мен тя повече ги занимава от другата.Русата е по лигава и по показна пред родителите.И при нея децата винаги реват без да им се обръща внимание .Абе аз съм много доволна от тази ясла

# 70
  • Мнения: 917
Моето мнение напълно съвпада с твоето Peace Щурчето много повече ми харесва,имат голям двор,стайте са доста големи,персонала сякаш е приятен.А за директорката,мъжа ми каза,че не му била приятна.
голям двор, само дето децата не ги извеждат в него. лятото като е топло - на терасата в най-добрият случай. случайно попаднах на темата, че и ние ще тръгваме отново през април. миналото лято ходи два три месеца, но за зимата съм я спряла. единствено се чудя сега в коя група да я запиша, че си харесах госпожа Брайкова, но тя тогава само заместваше като че ли в нашата група. иначе що годе бях доволна, като изключим, че веднъж се прибра цялата синя и нахапана. надявам се да не стане някой гаф с приема, че съм се доверила на думите на старшата, че "с нетърпение ще я чакат на пролет"

# 71
  • Мнения: 1 111
На мен ми казаха,че приема е юни.Дали ще има проблем ако търгнем по късно
 

# 72
  • Мнения: 917
На мен ми казаха,че приема е юни.Дали ще има проблем ако търгнем по късно
 

това си е индивидуално, по преценка на старшата. ние в Лазур Щурче тръгнахме юли-август и то много на бързо. верно че си бях подала молба през януари още, но бях казала, че ще тръгнем септември, а то се наложи по-рано, но не ни върнаха

# 73
  • Мнения: 1 111
Е,супер значи може и по рано.Старшата готина ли е? Като цяло доволна ли си от яслата,дъщеря ти свикна ли бързо?Извинявай за въпросите,ама нали знаеш в този момент какви размисли и страсти бушуват ooooh!

# 74
  • Мнения: 2 577
А имате ли информация, дали ако детето е записано през 2007г. за тръгване на ясла 2008 номерчето важи, или 2008г трябва на ново да се записва сега януари в новия списък?

Общи условия

Активация на акаунт