Запознанство в интернет – рисковете

  • 116 184
  • 2 937
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
"Странното ми присъствие" в темата е просто една различна точка, която очевидно не сте готова да приемете. Описвам просто какво впечатление създават постовете Ви у един напълно страничен наблюдател. Понякога е полезно човек да се "види" как изглежда отстрани.

Освен това се намираме в публичен форум, където темите не са собственост на автора им, така ме конструкция "темата ми" е крайно несъстоятелна. Ако смятате, че написаното от мен нарушава правилата на форума, можете да информирате модератор, и той да ме санкционира, ако прецени.

# 61
  • Sofia
  • Мнения: 15 560
Понякога е полезно човек да се "види" как изглежда отстрани.

   Май само в твоите очи изглежда така. Нали не смяташ, че мнението ти е меродавно? И 'що се криеш като анонимна хлебарка; при положение че искаш позицията ти да звучи на място – застани с ника си зад нея. Whistling

# 62
  • Мнения: 153
Присъствайте си, колкото желаете, в темата ми, Анонимен, но грубостта Ви е очевадна! Спестила съм доста лични подробности относно изложената тема. Аз също имам своите грешки. Най- основните са, доверието и наивното ми, поведение. Това е!
Не е нужно, да отправяте обидни квалификации към личността ми. Ако, бях истеричка или както там ме определихте, въпросният господин, вероятно, отдавна щеше да си е плюл на петите.
Не съм нито платена жрица, нито злато търсачка, още по -малко съм влюбчива истерясала лелка, готова да жертва собственото си достойнство и принципи в името на неизвестна кауза в очите на субект от противоположния пол!
Има едно нещо наречено -  взаимност, другото е откровеност. И двете са от изключителна важност, когато двама души общуват помежду си. Аз не ги видях в другата страна. Колкото и да не искам да прогледна ще ми се наложи.



Благодаря за подкрепата и мненията ви, момичета! Simple Smile

Последна редакция: чт, 25 авг 2016, 20:01 от Snowbaby

# 63
  • Мнения: 100

   ...– застани с ника си зад нея. Whistling

Предупреждавам, пиша под "истинския" си ник Simple Smile Това как ме разсмя, не е истина Simple Smile
Не съм анонимния, за пръв път пиша в тази тема, но ще го/я защитя (интересно защо сте сигурни, че е мъж?).
Не е правил никакви лични квалификации, просто каза какви признаци има според НЕГО/НЕЯ.
Да не се обижда безмислено снежното момиче, но и на мен ми се струва, че е поизнервена, а няма защо. Наистина на всякакъв може да попадне в нета, по-добре да гледа по-лежерно на живота.
За мен извода от темата е, че не малък брой жени комуникират, както виртуално, така и реално, по начин, който крещи "Търся връзка"
Като мъж ще кажа, че на мен такова поведение ми говори "Ще те вържа".
Женен съм, но си пиша в нета (не във сайтове за запознанства обаче) и с други жени. В момента с 3. Жена ми не знае и правя необходимото да не узнае, макар че не си пиша за секс с тях Simple Smile
Инициативата винаги е идвала от тях и първото нещо, което съм писал, е че съм женен, с дете. Някои веднага спират да пишат, други се правят на интелигентно заинтересувани от съвпадението на вкусове и продължават комуникацията. Защото обикновено сме се запознали в някакви форуми по интереси - за мен музика, пътуване и туризъм, въпреки че от случайни линкове съм влизал и в сайтове за спорт и политика.
Изпращал съм снимки единствено при поискване на другата страна, възможно най-пресни, но не съм 14 год. селфи-маниачка, за да се снимам под път и над път. Поискат ли ми снимка обаче, е ясно, че отсрещната страна не е прекалено заинтересувана от архитектурните ми предпочитания примерно (в зависимост от специфичния сайт, в който сме се свързали) Simple Smile
Никога не съм искал аз снимки, но са ми пращали, явно като покана да направя някой комплимент. Правил съм, заслужено е било Simple Smile.
Говоря по скайп и през уикендите, намирам време, така че изключете го от критериите. До сега съм срещал на живо 2 от ответните страни, не са настоящите 3 Simple Smile Приятно общуване, без нищо специално, до секс не се стигна, и дума не е ставало. Може би да са очаквали да съм по-настъпателен, но на мен секс не ми липсва, и при незаявено изрично желание, се въздържам. След известно време спряха и да ми пишат, то вярно че не съм в Бг, но и те двете не бяха. Пускам картички за рождени дни и някой прразник, като се сетя, отговарят ми приятелски, но толкова. И какво повече?
Робува се, особено в този женски форум, че мъжете на всяка цена гонят секс, а жените - обвързване. Не че не е вярно но далеч не е универсално правило.
Нещо, което повечето дискутиращи и даващи съвети тук дами не осъзнават, или им е по-удобно да не осъзнават, е че не е задължително за един мъж да се разбира във всички отношения само с една жена. Примерно приятно ми е да обсъдя с жена, която не познавам, подробности от планирано пътуване в Италия, получавам полезни лични съвети (мразя tripadvisor и подобни до дъното на душата си), и да ида на това пътуване с жената - майка на детето ни, и да си изкараме чудно !
Изобщо, много теми има, които предпочитам да ообсъдя с жена, а не с мъж, без да ми е приятелка или любовница. Проблема е в това, че повечето жени с които размениш повече от 5 думи са убедени, че искаш да спиш с тях, че жената не ти "пуска" и че най-вероятно си нещо извратен.
А, да не оставя погрешно впечатление - нямам нищо против някое моментно по-интимно изживяване с интернет познанства, но далеч не на всяка цена.
Надявам се да съм бил полезен на пусналата темата Snowbaby Simple Smile

# 64
  • Sofia
  • Мнения: 15 560
Проблема е в това, че повечето жени с които размениш повече от 5 думи са убедени, че искаш да спиш с тях, че жената не ти "пуска" и че най-вероятно си нещо извратен.

   Като изключим типичния словесен пълнеж, който държиш да разстелеш пространно във всяка тема, в която вземеш участие, ще коментирам горното изказване. За мен категорично това не е вярно – особено обобщено по този начин за всички жени, звучи направо смехотворно. Laughing Последното нещо, което някога е представлявало интерес за мен, е какво си мислят мъжете в периметъра ми. Огромен % от тях, всъщност, на комуникационно ниво, не съм способна да регистрирам дори като същества от мъжки пол, а като персони, лишени от всякаква сексуалност. Тръгна ли да разсъждавам дали даден мъж иска да спи с мен, значи не ми е безразличен. Иначе, самата мисъл, че мъж, към когото не изпитвам привличане, иска да има интимни отношения с мен, ме погнусява пределно много. Sick А че повечето жени са предпазливи в комуникацията си с представители от мъжкия пол – факт, но съвсем не и необоснован. Последните години в реалния живот съм станала невъобразим борсук, точно поради тази причина. Където и да отидеш, дори с нищо да не провокираш чуждия интерес, винаги се намира по някой нахалник, който да досажда и да натрапва присъствието си. #2gunfire А, както казах, аз хич не провокирам подобно отношение – гледам лошо и студено, любезна съм, но хладна в маниерите си, умея да скастрям по рафиниран начин. Само фередже не съм сложила все още. Ами, извинявай, но не можеш да ме убедиш, че жените сме толкова банално-нахални в офанзивата си, спрямо мъжете. Laughing Та, хич не е безпочвен фактът, че си имаме едно на ум...

# 65
  • Мнения: 2
Моето мнение е малко по-различно от другите, може и да греша разбира се. Но мисля че той има комплекс от външния си вид и за това го е страх да се покаже пред теб. Според мен начинът да го "примамиш" да се видите е като му кажеш, че не те интересува външния му вид и ти е допаднал, като характер. Че дори и да не е негова снимката няма проблем, но може и да греша разбира се и наистина да е женен, и на това да не поддаде. Simple Smile

# 66
  • Мнения: 153
Твърди, че изглежда много добре и е харесван мъж.Повтори ми го неколкократно.
Но, ако мислим логично  и в действително беше така, той нямаше да  го тръби по този начин, нито да изпраща снимка на друг човек, за да създава фалшиви впечатления за външността си. Вероятно, нямаше и да се крие толкова продължително. Моите подозрения обаче са, че е женен. Истината винаги е някъде по средата.

Никога, външността не е била приоритет в това да общувам с хората. Държа на други качества, като: лоялност, искреност, уважение, разбиране, интелект и др.

# 67
  • Мнения: 100


   Като изключим типичния словесен пълнеж, който държиш да разстелеш пространно във всяка тема, в която вземеш участие, ще коментирам горното изказване... Laughing Та, хич не е безпочвен фактът, че си имаме едно на ум...

По-добре ли е да пълня всяка тема с кратки, нищонеказващи и заядливи мнения и да съм надминал вече 5000 ? Simple Smile

Имайте си го и ума и едното на него, някой да е възразявал?
 
Авторката правилно се е досетила, човека вероятно е женен, само не знам защо това е нарочено за престъпление. Иначе ясно, млад и хубав ерген няма да си губи времето в и-нет. Младежите предпочитата реална активност Simple Smile Simple Smile

# 68
  • Sofia
  • Мнения: 15 560
По-добре ли е да пълня всяка тема с кратки, нищонеказващи и заядливи мнения и да съм надминал вече 5000? Simple Smile
   Разбира се, че е по-добре. Simple Smile Най-малкото, пиша във форум, в редица информативни теми, които категорично не предполагат безкрайното разтягане на виртуални локуми, изкуствено натоварващи комуникационния поток. Ако беше запознат с форумното ми участие, щеше да знаеш, че отговорите, които предоставям в следените от мен чисто информативни / любителски теми, са изключително точни и изчерпателни. Но дори и да не беше така, още по-важната част е, че съм си в "свои води". Laughing Пиша в дамско-ориентиран форум, а как да ти кажа..., мъж да ползва подобна платформа като виртуален отдушник за доукрасените си фантазии, ми идва малко отчаяно и смехотворно. Laughing

Авторката правилно се е досетила, човека вероятно е женен, само не знам защо това е нарочено за престъпление.
   Естествено, че не е, само 'дето си е малко гадничка представата, че вместо с обещаващ младеж, си чатиш с поредния женен нерез, с вмирисан от търкане по стола пред клавиатурата задник. Mr. Green

# 69
  • Мнения: 615
The Black Cat,  смазваш ме понякога с епитети и прекалено вярни, за съжаление, определения за противоположния пол, честно!  hahaha bouquet

Henri, а на теб какъв ти беше по-точно съвета към авторката, че се изгубих някъде между историите ти за обсъждането на семейната ти почивка с жени, потенциално искащи секс и пращащи ти снимки и обвиненията ти към авторката, че е емоционално нестабилна?   newsm78
Мисля, че тя е достатъчно осъзната, за да констатира, че е хлътнала по не дотам качествен мъж. И определено не е легнала да се тръша как иска да се виждат и да си говорят за изкуство. Grinning
Просто си коментираме възможните причини за инфантилното му поведение.

# 70
  • Sofia
  • Мнения: 15 560
   thumberlinnaHug bouquet

   Имам и много ласкави епитети, резервирани за наистина качествените екземпляри от мъжки пол, които срещам в реалния живот, но форумните господа някак не ме предразполагат към подобни хвалебствия. Mr. Green

# 71
  • Мнения: 153
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
The Black Cat, смея с глас! Направо разбиваш с постовете си!
Според, Анонимен съм емоционално нестабилна и истерична жена, която буквално "яде" мъже. В разсъжденията си, обаче освен логика, не виждам нищо друго.
Абе, моля ви се!
Темата вече ми е безкрайно забавна.

# 72
  • Мнения: 710
Snowbaby, на колко години е този мъж? Питам, защото ми прави впечатление, че  необвързани мъже след 40 стават малко мнителни и капризни. "Проучват" и не се доверяват лесно. Имам един такъв познат, но не го познавам от сайт. Човека просто си е такъв, по притеснителен с жените, а иначе е доста ерудиран и с добра професия.
Ако бях на твое място щях да престана да се занимавам с този мъж, но ако наистина те е привлякъл с нещо го притисни. Кажи му , че ти е симпатичен, но ако няма желание за реална среща няма смисъл да си губиш времето с него повече.

# 73
  • Мнения: 153
Snowbaby, на колко години е този мъж? Питам, защото ми прави впечатление, че  необвързани мъже след 40 стават малко мнителни и капризни. "Проучват" и не се доверяват лесно. Имам един такъв познат, но не го познавам от сайт. Човека просто си е такъв, по притеснителен с жените, а иначе е доста ерудиран и с добра професия.
Ако бях на твое място щях да престана да се занимавам с този мъж, но ако наистина те е привлякъл с нещо го притисни. Кажи му , че ти е симпатичен, но ако няма желание за реална среща няма смисъл да си губиш времето с него повече.

Спомена, че е на 36 години, несемеен. Не желая да го притискам. Няма смисъл. Ако не желае, негова воля! Но няма да позволя да ми губи времето с виртуални обяснения в любов и какво ли не, като междувременно ми изпраща чужди снимки, представяйки ги за свои. Това поведение не е адекватно, и още повече буди безброй въпроси и съмнения. Иначе съм съгласна, че и мъжете имат своето право да бъдат разочаровани от жени и да не се доверяват лесно. Това го разбирам, но не разбирам странното поведение и лъжите.

# 74
  • София
  • Мнения: 23 013
Snowbaby, на колко години е този мъж? Питам, защото ми прави впечатление, че  необвързани мъже след 40 стават малко мнителни и капризни. "Проучват" и не се доверяват лесно. Имам един такъв познат, но не го познавам от сайт. Човека просто си е такъв, по притеснителен с жените, а иначе е доста ерудиран и с добра професия.
Ако бях на твое място щях да престана да се занимавам с този мъж, но ако наистина те е привлякъл с нещо го притисни. Кажи му , че ти е симпатичен, но ако няма желание за реална среща няма смисъл да си губиш времето с него повече.

Спомена, че е на 36 години, несемеен. Не желая да го притискам. Няма смисъл. Ако не желае, негова воля! Но няма да позволя да ми губи времето с виртуални обяснения в любов и какво ли не, като междувременно ми изпраща чужди снимки, представяйки ги за свои. Това поведение не е адекватно, и още повече буди безброй въпроси и съмнения. Иначе съм съгласна, че и мъжете имат своето право да бъдат разочаровани от жени и да не се доверяват лесно. Това го разбирам, но не разбирам странното поведение и лъжите.

Е,сега с тоя нов аватар върви разправяй,че не си хищна и агресивна или каквото там беше.  Joy hahaha Joy

Общи условия

Активация на акаунт