Запознанство в интернет – рисковете

  • 116 430
  • 2 937
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 153

"Е,сега с тоя нов аватар върви разправяй,че не си хищна и агресивна или каквото там беше.  Joy hahaha Joy
[/quote] "

 Grinning Grinning Grinning Grinning!!!!!
Как го избрах, не знам! Хаха. Сега ще стресирам и мъжката част във форума.

# 76
  • Мнения: 100
   ...  отговорите, които предоставям в следените от мен чисто информативни / любителски теми, са изключително точни и изчерпателни.... още по-важната част е, че съм си в "свои води". Laughing Пиша в дамско-ориентиран форум, а как да ти кажа..., мъж да ползва подобна платформа като виртуален отдушник за доукрасените си фантазии, ми идва малко отчаяно и смехотворно. Laughing

   ...поредния женен нерез, с вмирисан от търкане по стола пред клавиатурата задник. Mr. Green

Каквото и да отговоря, ще бъде оценено като спам, така че само ще те поздравя за интелигентната прозорливост. Даже аз самия почвам да се съмнявам дали не съм чичкото шкембелия писал на доброто Snowbaby.
Случайно да си родом от Делфи, да ми дадеш някои по-общи насоки в живота - къде да пиша и т.н., след като така добре си вникнала в същността ми? Ако ми дойде реда от списъка с почитатели/ки Simple Smile

С моите почитания Wink

# 77
  • Мнения: 153
   ...  отговорите, които предоставям в следените от мен чисто информативни / любителски теми, са изключително точни и изчерпателни.... още по-важната част е, че съм си в "свои води". Laughing Пиша в дамско-ориентиран форум, а как да ти кажа..., мъж да ползва подобна платформа като виртуален отдушник за доукрасените си фантазии, ми идва малко отчаяно и смехотворно. Laughing

   ...поредния женен нерез, с вмирисан от търкане по стола пред клавиатурата задник. Mr. Green

Каквото и да отговоря, ще бъде оценено като спам, така че само ще те поздравя за интелигентната прозорливост. Даже аз самия почвам да се съмнявам дали не съм чичкото шкембелия писал на доброто Snowbaby.
Случайно да си родом от Делфи, да ми дадеш някои по-общи насоки в живота - къде да пиша и т.н., след като така добре си вникнала в същността ми? Ако ми дойде реда от списъка с почитатели/ки Simple Smile

С моите почитания Wink

henri__4, не си ти определено, щях да те позная веднага!  Simple Smile

# 78
  • Мнения: 1 761
За да разчупя малко обстановката ще ви напиша моя опит с интернет запознанствата.Миналата година си направих профил в едно приложение на телефона , но на шега , защото една приятелка все ми говореше за това.Реших да видя за какво иде реч и като почнахa да ми пишат всякакви откачалки го зарязах , защото не ми се занимаваше.Писах си с някои други просто ей така , но след половин час писане разбирах че  няма да се получи нищо с тях.След това октомври месец на моя рожден ден  се бяхме събрали само момичета и стана въпрос за това приложение.Една приятелка реши да си направи , а аз си възстанових моя.Моята приятелка е вече щастливо обвързана с един човек оттам.Аз първо излязох с един младеж , но той се оказа пълен перко.Загубих един месец с него , а човека през това време се е занимавал и с други момичета и през цялото време не спираше да намеква темата за секса.Аз глупачката трябваше да се усетя още на първата среща , но нали съм още млада и зелена в тези неща  , реших че може грешката да е в моя телевизор.Не искаше да излизаме , все беше зает , уморен или ако се виждахме беше за най-много 1 час.След като разбрах какви ги върти директно го блокирах от всякъде и човека после каза ,че много съм го притискала милия искала съм сериозна връзка , но момента не бил подходящ за него и дрън дрън такива измислици.След това ми звъни след 2 месеца , но аз понеже съм му изтрила телефона и не знам ,че е той.Решил да се извини и ако сме можели  да почнем на ново.Да ама не позна.1 месец след като приключих с този господин случайно видях че едно хубаво момче ми е гледало профила.Реших аз да му пиша ей така , беше ми скучно този ден.Никога досега аз не бях писала на момчета в този сайт , а и вобще все съм чакала те да ме търсят.Момчето беше от друг град , но първоначално нямах никакви очаквания.Беше ми много приятно да си общуваме , пишехме си на всякакви теми.Една вечер моята съквартирантка предложи да се видим с него на скайп .Аз му предложих и вече започнахме всяка вечер да се гледаме.След две седмици той дойде при мен да се запознаем.Като го попитах къде ще спи , той ми каза да не се тревожа .Човека си беше намерил стая ,но разбира се аз го поканих при мен.Вече сме почти година заедно , като имаме планове да живеем другата година заедно след като завърша.Надявам се да не ви отегча с дългия пост, но аз също не вярвах че в тези сайтове се срещат нормални момчета , но все още има надежда , така че не се отказвайте Heart Eyes Hug

# 79
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 725
Явно си е до късмет Simple Smile

# 80
  • Мнения: 17
Аз лично не съм стигала твърде далеч с интернет запознанствата,т.е. стигало се е до писане и разговори,но не и до реални срещи.Може би не са били хората за мен... Тук видях интересни термини,които не бях чувала. https://www.actualno.com/curious/modernite-zapoznanstva-zashto-s … -news_501776.html

# 81
  • Мнения: 153
Аз лично не съм стигала твърде далеч с Интернет запознанствата,т.е. стигало се е до писане и разговори,но не и до реални срещи.Може би не са били хората за мен... Тук видях интересни термини,които не бях чувала. https://www.actualno.com/curious/modernite-zapoznanstva-zashto-s … -news_501776.html

Интересна статия. Нищо не може да замени общуването лице в лице. Интернет, би могъл да бъде само началото на една комуникация.

# 82
  • София
  • Мнения: 38 837
Едно време...се върнах от чужбина, нямах почти никакви приятели тук и се забих в един сайт.
Излязох на няколко срещи. Почти нямаше читави хора. Онлайн изглеждаха мили, реално - непоносими. Или търсеха само секс. Все пак ходих с един един месец, обаче се оказа пиянде.
Гледах да си определям първите срещи на обществени, места, кафенце, разговор и чао.

# 83
  • Мнения: 45
Здравейте, момичета. Хайде да се включа и аз с моя опит. Аз живея в малко градче и поради купища предразсъдъци никога не съм имала желание да излизам с човек от града затова още от тийнейджърските си години започвам контактите точно по този начин. Точно по този начин се запознах с човек с когото живях заедно 4 години затова смея да твърдя, че понякога нещата сработват. Наистина е пълно и с хора, които търсят само забавление или играят роли (все пак е хиляда пъти по-лесно за някои хора да напишат нещо пред това да го изрекат). Истината е, че читавите хора в тези сайтове лесно се отсяват. Аз, както казах като човек от малък град, имам едно желязно правило - никога аз не ходя при някого, за да се срещнем - ако е сериозен и има желание, то начини има. Това ми правило се породи след като тръгнах при един хубавец, който не ме чакаше на уговореното място, беше блокирал повикванията от моя номер и съответно си представяте колко гадно се почувствах. Дали сте се запознали с един човек онлайн или не индикаторите дали той е сериозен към вас или си търси забавление са горе-долу еднакви.
Отново в интернет се запознах с човекът, който в момента е до мен. Вярно - от много скоро сме заедно, но още от момента в който ми писа знаех, че този човек не търси лесен секс. Срещата - по моя инициатива, на моя територия и тогава вече всичко е лесно. Другото нещо, заради което пиша тези неща затова дали някой е сериозен към вас - малко след като започнахме да излизаме като двойка този човек изтри регистрациите си. Не го направи с цел показност. Дори не ми каза, че има намерение да го прави. Един ден просто реших да намеря нещо казано в разговор в сайта и видях, че профилът е изтрит. Аз също изтрих своят, защото не са ти нужни хиляди хора, когато някой ясно ти показва, че иска да е твоят човек. Поне за мен това е много важно. В предишните ми връзки аз триех своят профил, за да заявя "Да, аз не търся нищо повече в този сайт", а отсреща не получавах същото. Най-важното е да се пазите и да отваряте очите си на четири, защото има хора всякакви, но да не забравяме, че в днешната реалност и ежедневие интернет остава една добра опция за откриване на нови контакти Simple Smile

# 84
  • София
  • Мнения: 38 837
Да, това е добро и правилно правило - среща на твоя територия, в твоя град, където на теб ти е удобно.
Аз един път търсих един тиквеник на майната си, накрая го намерих, обаче се почувствах много тъпо. На всичкото отгоре си беше сложил снимка отпреди 20 години. Mr. Green

# 85
  • Мнения: 710
Аз рядко чатя с някой от нета и съм излизала само 2 пъти на среща, но се заговорих скоро с един мъж на 40+. На пръв поглед интелигентен с добра професия и то в моята област. Намерихме много общи теми на разговор хобита, интереси. Излязох с него уж на кафе и  5 часа минаха, като един, НО......... в един момент запна да ми говори за секс, да се ниска ... пълен ужас. Цялата скрита простотия излезе наяве.

# 86
  • Мнения: 153
Намерих един термин, който определя такива странни субекти в Интернет пространството. Наричат се catfish. Toва са хора, които крадат чужди самоличности, представят се за някой, който не са. Целта е емоционална, сексуална или финансова облага. Доста често обаче, тези хора са самотни, комплексирани, крият някаква дълбока тайна  и единственият начин да бъдат забелязани и харесани е чрез виртуалното пространство. Ето повече информация за тях: https://www.360nobs.com/2016/03/7-ways-spot-catfish-internet/

Мисля, че моят случай е нещо средно между женен и комплексиран субект от мъжки пол.
Все повече си мисля, че изпращайки фалшиви снимки, по- скоро е второто.  
За моя жалост, моят онлайн приятел е добър психолог и манипулатор и успя да ме прилъже в известна степен. Но съмненията си казаха думата. Трябваше да съм по - внимателна. Просто бях в тежък период и се подадох на вниманието и привидната загриженост на  този мъж. Вече си взех поуката.

Последна редакция: чт, 01 сеп 2016, 14:28 от Snowbaby

# 87
  • Мнения: 1 383
Като човек запознаващ се с мъже основно по интернет мога абсолютно да кажа че на този въпросния не му е чиста работата. Сега какъв му е точно случая не мога да кажа. Но ми е странно че говори за секс а не иска среща. В 99% от случаите мъжете са инициаторите за срещите на живо. Както и да е. Кофти ти е но и това ще мине. Иначе по нета от 100 един да има свестен. Повечето са психари. Мога цяла книга да напиша за интернет изцепки на мъже. Но съм се убедила и че в реала ги има такива перковци. Така че е просто въпрос на късмет.

# 88
  • Мнения: 153
Като човек запознаващ се с мъже основно по Интернет мога абсолютно да кажа че на този въпросния не му е чиста работата. Сега какъв му е точно случая не мога да кажа. Но ми е странно че говори за секс а не иска среща. В 99% от случаите мъжете са инициаторите за срещите на живо. Както и да е. Кофти ти е но и това ще мине. Иначе по нета от 100 един да има свестен. Повечето са психари.

Taка е, kimmy Имала съм прекрасни срещи и връзки с хора от Интернет, но тук се подлъгах по най- тъпия начин.
Доверих се на фалшив човек и много ме е яд! За съжаление, снимките, които изпратих аз, бяха мои лични. Притеснява ме кой, всъщност има мои фотоси. Най- безобидният вариант е ще да е  просто женен.

# 89
  • Мнения: 532
Taка е, kimmy Имала съм прекрасни срещи и връзки с хора от Интернет, но тук се подлъгах по най- тъпия начин.
Доверих се на фалшив човек и много ме е яд! За съжаление, снимките, които изпратих аз, бяха мои лични. Притеснява ме кой, всъщност има мои фотоси. Най- безобидният вариант е ще да е  просто женен.

Най-вероятно са закътани много дълбоко в харда. Зависи и колко са провокативни и колко ти е видимо лицето, но вероятността наистина да се появят някъде е доста минимална. Ако това ти е притеснението. Със сигурност са били употребени за лични цели, дори и не директно на екрана, подхранили са там някаква фантазия и са задоволили нагона по някакъв начин. Дори да е било само да си докаже, че може да получи такива фотографии.

Общи условия

Активация на акаунт