Запознанство в интернет – рисковете

  • 116 944
  • 2 937
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 760
На един приятел му бяха спретнали гаден номер - запознава се с момиче, чатят си доста време, накрая тя го кани да се срещнат на морето, той се вдига от Плевен към Златни пясъци, някъде по средата на пътуването открива, че мацката си е изключила телефона, но все пак отива (няма как да слезе от влака)
И след прекаран цял ден висене и опити за телефонен разговор с дамата безславно се прибира.

Той е убеден, че негови колеги, с които не е в добри отношения, са измислили сценария.

# 91
  • Мнения: 14 988
 hahaha будала.
Той преди това не се ли е чувал с нея?
По темата на авторката: докъде стигнахте с комуникацията , прекратихте ли я вече?
Този определено се крие от нещо , възможно и да е твой познат , който те проверява от чужди профили. Всякаква сган върлува в нета.

# 92
  • Мнения: 153
Снимките не са провокативни. Просто, знае как изглеждам, обаче аз имам само въображаемо описание от негова страна.  Mr. Green

Последна редакция: пт, 02 сеп 2016, 14:09 от Snowbaby

# 93
  • Мнения: 153
hahaha будала.
Той преди това не се ли е чувал с нея?
По темата на авторката: докъде стигнахте с комуникацията , прекратихте ли я вече?
Този определено се крие от нещо , възможно и да е твой познат , който те проверява от чужди профили. Всякаква сган върлува в нета.

Комуникацията помежду ни, е чрез разговори по скайп и телефон.( Гласът му не ми е познат) В момента съм я прекратила под предлог, че имам дългосрочно пътуване по работа. Обаче след като разбра за снимката, му трябваха около 4 часа,за да измисли подобаващо обяснение. Естествено- лъжи на квадрат и извинения от типа: Не съм готов, още дрън дрън...

# 94
  • Мнения: 532
Не знам дали е станало дума в темата, но да не би да е много по-малък от теб (не че знам ти на колко си, а и не питам, не ми влиза в работата)? Но ако той е на 17-18, току-що завършващ училище, живее при техните - такива работи. Това може да е доста добра причина да те избягва. Тъй като в момента си мислиш какво разочарование ще е да е женен мъж. Представи си как ще се почувстваш, ако иззад ъгъла ти изскочи някакво лапе.

# 95
  • Мнения: 153
Не знам дали е станало дума в темата, но да не би да е много по-малък от теб? 17-18, току-що завършващ училище, живее при техните - такива работи. Това може да е доста добра причина да те избягва. Тъй като в момента си мислиш какво разочарование ще е да е женен мъж. Представи си как ще се почувстваш, ако иззад ъгъла ти изскочи някакво лапе.

Интелектът му определено не е на 17- сет годишен младеж. Ерудиран човек е. Личи си в общуването. Кой знае, какъв му е случаят, всъщност. Страхът от евентуална среща, може да е свързан и с комплекс за малоценност. Представя се за много харесван мъж, който търси нещо различно. Ама, то  и аз мога да се представя като Памела Андерсън, нали? Grinning

Споделих историята си с мой много добър приятел(следовател). Според него, това е типичен профил на Дон Жуан, който е женен и търси виртуални емоции.

Последна редакция: пт, 02 сеп 2016, 14:25 от Snowbaby

# 96
  • Мнения: 532
Не ги подценявай малките. Един с 8 години по-малък как завъртя главата на сестра ми. По интернет общуването е по-лесно, още повече, ако младежът е умен и не започва с "прати голи снимки, уе". Не е трудно да напипаш къде поддава отсрещната страна.

Лично смятам, че с този човек сте приключили. И няма смисъл да се занимаваш повече, ясно е, че е загуба на време. Но ако още те гложди и говорите пак освен да го питаш в прав текст на колко години е наистина, женен ли е или направо какъв му е проблемът друго май не ти остава.

# 97
  • Мнения: 153
Не ги подценявай малките. Един с 8 години по-малък как завъртя главата на сестра ми. По интернет общуването е по-лесно, още повече, ако младежът е умен и не започва с "прати голи снимки, уе". Не е трудно да напипаш къде поддава отсрещната страна.

Лично смятам, че с този човек сте приключили. И няма смисъл да се занимаваш повече, ясно е, че е загуба на време. Но ако още те гложди и говорите пак освен да го питаш в прав текст на колко години е наистина, женен ли е или направо какъв му е проблемът друго май не ти остава.

Абсолютно сме приключили! Стигат ми отрицателни емоции на този етап.

# 98
  • Мнения: 713
90% от мъжете в интернет са психари. Аз нямам много опит със срещите , но последната ми стига.  В повечето случаи и чрез комуникация се усеща, но не винаги. Това, че са интелигентни на пръв поглед не ги прави по-малко перверзни женкари.

# 99
  • Мнения: 14 988
Наистина няма смисъл от повече ровичкане от твоя страна. Не мога да си обясня само какво , всъщност , е очаквал да му се случи с теб.

# 100
  • Мнения: 153
Наистина няма смисъл от повече ровичкане от твоя страна. Не мога да си обясня само какво , всъщност , е очаквал да му се случи с теб.

В последно време държеше на разговори, предимно за секс. Разбира се, в началото се прикриваше доста умело. Опитвах да туширам нещата, но видях, че просто няма да стане. Преди се подлъгах като абсолютна идиотка! Затова ме е яд на мен си, нищо повече.
Единственото ми притеснение е да не е някой психопат, наистина. Иначе - ДА ПЪТУВА! - с едно изречение!

Последна редакция: пт, 02 сеп 2016, 15:57 от Snowbaby

# 101
  • Мнения: 14 988
Според мен си много самокритична. Приеми , че никой не е застрахован , особено ако ти си открит и директен човек. Нормално е очакванията ти в определена комуникация , да са съответни. Аз ако съм на твое място , ще приема ,че е бил някоя публична харизматична личност , която е искала да ти се разкрие , когато вече съвсем се е почувствала привлечена неудържимо от теб. Wink

# 102
  • Мнения: 177
На един приятел му бяха спретнали гаден номер - запознава се с момиче, чатят си доста време, накрая тя го кани да се срещнат на морето, той се вдига от Плевен към Златни пясъци, някъде по средата на пътуването открива, че мацката си е изключила телефона, но все пак отива (няма как да слезе от влака)
И след прекаран цял ден висене и опити за телефонен разговор с дамата безславно се прибира.

Той е убеден, че негови колеги, с които не е в добри отношения, са измислили сценария.
може ли да узная името на човека от плевен ! може на личен

# 103
  • Мнения: 177
Цитат
Аз му предложих и вече започнахме всяка вечер да се гледаме.След две седмици той дойде при мен да се запознаем.Като го попитах къде ще спи , той ми каза да не се тревожа .Човека си беше намерил стая ,но разбира се аз го поканих при мен.

Коя е тази програма ! Много бързо го покани от скайп и при мен !!

# 104
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 266
А някой има ли впечатления , негови лични или на негови познати от запознанства по интернет с чужденец? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт