Отслабване със Сиофор - тема 5

  • 77 177
  • 671
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 54 425
За теб е необходимо да ги пиеш, защото инсулинът ти е много висок.
Като го вкараш в норма, ще ги спреш.
На гладно трябва да стане 5.

# 421
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 067
И хапчета и режим, че и спорт ако може, че тая работа с инсулина бая бавно става Wink

# 422
  • Мнения: 54 425
О да, спорт задължително. Peace
Диетата тя си я прави.

# 423
  • София
  • Мнения: 124
Спорта при мен е ходене пеша до училището на детето (2,5 км.) ако позволяват метеорологичните условия или упражнения вкъщи.

Снощи към 18.00 часа много ми се зави свят.Премерих кръвното 123/78 ,захарта 4,7 Дали не е от нея?

# 424
  • Мнения: 54 425
От сиофора е, ще премине. КЗ 4,7 е супер, не е ниска.

# 425
  • София
  • Мнения: 736

Снейк, Ацетонов дъх се получава  когато се горят мазнини. Вероятно сте намалила въглехидратите драстично и за енергия горите мазнини и белтъци. Все пак попрочетете за състоянието -кетоацидоза. Не бива да се прекалява с това. Прехвърли ли  е една граница и става опасно.

# 426
  • Мнения: X

Снейк, Ацетонов дъх се получава  когато се горят мазнини. Вероятно сте намалила въглехидратите драстично и за енергия горите мазнини и белтъци. Все пак попрочетете за състоянието -кетоацидоза. Не бива да се прекалява с това. Прехвърли ли  е една граница и става опасно.
Кетоза и кетоацидоза НЕ е едно и също.   Peace

# 427
  • Мнения: 594
Минавам да вдъхна кураж и да се похваля с резултата на мъжа ми. С почти стриктно НВ ВМХ е -7 кг за месец. От време на време хапва по някой банан, веднъж седм яде картофи и ориз. Ясно ми е, че това отслабване е от водата, но е доста мотивиращ резултат.

# 428
  • София
  • Мнения: 124

Снейк, Ацетонов дъх се получава  когато се горят мазнини. Вероятно сте намалила въглехидратите драстично и за енергия горите мазнини и белтъци. Все пак попрочетете за състоянието -кетоацидоза. Не бива да се прекалява с това. Прехвърли ли  е една граница и става опасно.

Според мен не съм в кетоза,защото ям зеленчуци,млечни,някой път прегрешавам с лъжица сусамов тахан,а вчера и с две чаши бира Relaxed Дъхът се получи точно след приема на Неоформина.

Вчера стана месец от както съм на режима,като първата седмица не бях стриктна.За плавния преход си бях взела хлебче от лимец,на който филийките му бяха малко по големи от кибритена кутийка.Даже не го изядох целия.Захарта ми се движи сутрин на гладно от 4.9 до 6.0 Килограмите са вече минус 4 Simple Smile

# 429
  • София
  • Мнения: 3 291
Момичета, някоя от вас да знае метформинът колко време след еутирокс се пие?

# 430
  • Мнения: 2 817
Момичета, някоя от вас да знае метформинът колко време след еутирокс се пие?

И хранене и метформин ги приемам поне 30 мин след еутирокса.

# 431
  • София
  • Мнения: 3 291
Благодаря, Ева.

# 432
  • Мнения: 20
 Пия това лекарство в доза от 3000 мг за отслабване, нямам диабет, инсулинова резистентност, или метаболитен синдром и не ми е предписано от лекар. Страничните ефекти отминаха след третия ден.

# 433
  • Мнения: 54 425
Пия това лекарство в доза от 3000 мг за отслабване, нямам диабет, инсулинова резистентност, или метаболитен синдром и не ми е предписано от лекар. Страничните ефекти отминаха след третия ден.


 Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Това е много несериозно! Naughty
Как така на своя глава пиеш такава доза? Rolling Eyes

# 434
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 067
Пия това лекарство в доза от 3000 мг за отслабване, нямам диабет, инсулинова резистентност, или метаболитен синдром и не ми е предписано от лекар. Страничните ефекти отминаха след третия ден.

Както е казала DeVa, изключително несериозно и безотговорно.  Naughty Освен да си докараш сериозно проблеми друг ефект няма да постигнеш. Ние тук се чудим как да избегнем метформина или поне да намалим дозата, а ти се тъпчеш с него ей така за кеф, думи нямам  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт