Лунна диета- 21.04....с нови сили давайте да борим по килце-две

  • 3 978
  • 82
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 956
евридика, виждам, че си наясно със темата лунна диета. Аз за жалост пропуснах тоз път (не знаех). Кога е следващия и на каква "фаза" е той - какво влияние ще има?


Следващият път е на 27.04. -четвъртък от 22:44 вечерта та до 22:44 на 28.04. петък... фазата е новолуние, поради което се предполага,че влиянието трябва да е най-благотворно, както и ,че ще бъде най-лесно да се издържи на глада... и все пак практиката доказа,че е много индивидуално...   bouquet

А иначе аз досега съм на горе-споменатите напитки + 1 зелен чай...малко по-късно ще унищожа и още 1 грейпфрутски фреш  Peace

# 61
  • София
  • Мнения: 6 182
Че няма да издържа е ясно Sad Капнала съм от умора (цял ден приготвям козунаци) и като се има предвид, че и утре нямам почивен ден от малката, която е крива не мога да си позволя да не спя от глад тази нощ Sad
Просто се чудя какво да изям, че да не е така пагубно newsm78

# 62
  • Мнения: 1 366
А иначе аз досега съм на горе-споменатите напитки + 1 зелен чай...малко по-късно ще унищожа и още 1 грейпфрутски фреш  Peace

Перфектно, благодаря ти. Няма да забравя и ще съм на линия. От кантарчето разбирам, че имаш зад гърба си немалки подвизи, поздравления за което. Твоята цел е 40 кг, аз вече ги затворих, но има нужда от още една десятка и искам да ти кажа, че "борбата е безмилостно жестока". Колкото по-млако, толкова по-трудно. Да не говорим, че се чувствам по-дебела от всякога (егати!!!).

# 63
  • Мнения: 910
Аз се изложих,само съжелявам ,че гладувах цял ден и вечерта .........срам Embarassed

# 64
  • Мнения: 2 849
Как забравих ooooh! ooooh! ooooh!

# 65
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Цяла вечер гледам как наще набиват кюфтета и салатки, но издържах! Grinning От вчера вечерта съм на едно кафе и чай. Още малко остана и то в сън, така че надявам се няма да стана озверяла от глад (след някой сън в който преобладават кюфтета) да ям hahaha.
Успех на всички геройски издържали до сега!
 
Ааа да! Вече не съм гладна (то ми мина още късно слетобяд) обаче затова пък ме боли доста глава и съм малко замаяна. Дали може да е защото днес ми дойде? newsm78
 Лека нощ!

# 66
  • Мнения: 2 379
Девойки, и аз държа, не се давам Grinning
Гола водичка и сок от 1 грейпфрут - толкова Crazy

P.S. Ама съм си навила часовника за 06:29 сутринта и ще се втурвам да ям козунаци Laughing
Шегувам се! Не е така! ... Но ми стана смешно като си представих картинката.

# 67
Еееех жени,жени.Аз съм мъж на 27г и от 2-3 месеца прая тая диета.Издържа се без проблем,много се оплаквате.Отслабва се ВИДИМО.Имах малко коремче и почти изчезна.Луната го изпапа.Хващаите се сериозно,яко е и освен това деиства освежаващо като свикнете.  Wink

# 68
  • София
  • Мнения: 39 765
Аз не съм за такива работи. 1во мъж ми ме съблазни за закуско-обяда, а после ме сви жлъчката... и хубаво си похапнах Simple Smile

# 69
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Раписвам се в победителите! newsm44 Резултатът: - 2кг! Като се качих преди малко   goodscale на кантара, ей така погледнах:  #Shocked И поне още час-два няма да хапвам. За протокола - бях само на вода.
Някой питаше за мляко. Не си спомням кой, извинете ме!  Blush Млякото е препоръчително да се пие от бременни и кърмачки, както и фрешовете. При това млякото може да се приема на 4 часа. Здравите хора - само на вода, чай и кафе, никаква захар! Всеки плод, който не е приет във вид на фреш е нарушаване на лунната диета. Мед също не може. Сега ровя да намеря описанието на диетата, за да ви го пусна и да си го прочетете директно от източника.
Чао засега! Очаквам да се похвалите, следя ви!

# 70
  • Мнения: 513
Втори издържал  Peace награда : - 1кг. Mr. Green
За протокола издънка към 18,30 ч. мляко с нес и малко захар  Whistling

# 71
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Добро утро!
Трети издържал! Peace Сега като се премерих бях 56кг.

# 72
  • Мнения: 2 956
Добро утро! Аз явно съм издържал номер 4  Peace
само дето незнам колко ми е наградата ,защото няма къде да се измеря...но поне се усещам доста добре и някакси мааааалко по-лекинка  Laughing
този път ми беше най-лесно  Peace

# 73
  • Мнения: 2 379
Номер 5 Grinning -1 кг!
Карах си само на вода, а вечерта си изстисках сока от един грейпфрут.

# 74
  • Мнения: 600
абе, мами, нито кило, нито грам даже... нищо не съм яла, пих само вода и едно кафе сутринта. що така??? за какво беше тоя глад...има ли други разочаровани?

Общи условия

Активация на акаунт