Септемврийки чакат с копнеж пухкав бебешки валеж! - ТЕМА 7

  • 29 860
  • 174
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 362
Амелиии,честито бебче!Да ти е живо и здраво и само да ви радва.На теб бързо възстановяване.Аз имам епизиотомия от първото ми раждане.Движи се много и си прави бани със смрадлика.Така по-бързо ще зарасне.
Гери,спокойно,и твоят момент ще дойде  Hug

# 31
  • Мнения: 131
Амели,да ви здраво и спокойно бебенцето и много радост да ви носи!

Аз продължавам по моята схема с всичко възможно за предизвикване на  контракции, все пак съм вече в 40та седмица  и снощи си  имах болезнени на 2-3 минути ,но се успокоиха за половин час.  Да си призная притесних се как тези подготвителните боляха,а като дойдат  истинските не ми се мисли. Това ,което ме изнерви, беше как ММ се суетеше ухилен до ушите около мен, а мен ме болеше  #2gunfire #2gunfire. Той горкия вече няма търпение да раждам  Laughing Laughing

# 32
  • Мнения: 18
Да се запиша и аз Simple Smile най-накрая 36 седмица. И днес тъкмо ми беше супер як деня и .... Дядо ми паднал и си счупил карак Cry та утре операции и хиляди глупости които точно в момент ми идват в повече Sad      Оплаках се и аз

# 33
  • София
  • Мнения: 5 362
Добро утро от мен!
Ходих рано,рано, да пусна изследвания-мисля последните преди раждане,които се пускат и сега си сипах едно кафенце с кеф.Днес ще звъня да си запазя час и за тонове и тъй.
Едвам се прибрах от поликлиниката вкъщи.Хем не е много далеч,но толкова силно съм отекла,че не мога да ходя.И ръцете ми също и ме болят,много неприятно.
Има ли други с отоци като моите?

# 34
  • Мнения: 24
Добро утро от мен!
Ходих рано,рано, да пусна изследвания-мисля последните преди раждане,които се пускат и сега си сипах едно кафенце с кеф.Днес ще звъня да си запазя час и за тонове и тъй.
Едвам се прибрах от поликлиниката вкъщи.Хем не е много далеч,но толкова силно съм отекла,че не мога да ходя.И ръцете ми също и ме болят,много неприятно.
Има ли други с отоци като моите?
Привет, нормално е да има лек оток на краката и ръцете. При мен не е много видим, но си усещам ръцете и краката напрегнати и като свивам пръсти ме болят, като ходя съм нестабилна. Отделно от това, че е опъната кожата ме сърби особено глезените. От двама не мога да си сложа пръстени, дори и тези дето ми бяха големи, с обувките също е сложно Simple Smile още малко търпение, не остана... Надявам се като родим всичко да си дойде по местата!

# 35
  • Мнения: 584
Амели, честита Рожба! Здраве, късмет и мнооого радост да ви носи!

Аз само да се вдигна от леглото и след 10 минути съм надута, най-вече в краката...обувките не ми стават вече, а вкъщи съм с чехли 41 номер и по някое време и те стискат вече.  Crossing Arms Нооо, малко остава, с това се успокоявам.  Mr. Green

# 36
  • София
  • Мнения: 5 362
Боса ходя.
Вчера си купих непромокаеми чаршафчета и подложих на спалнята,за да запазя матрака чист,ако има нощни изненади.

# 37
  • Мнения: 1 304
Днес минах прегледа, нямам разкритие, главата не слиза в малкия таз, вече е 3,600 ,може и да не може да врезе в таза и ще тр секцио  Cry . Сега на 05.09 съм на преглед при термин 02.09 , дотогава още ще порастне и нз . Каза мн да се разхождам док, та цял ден обикалях днес.
Аз видими отоци нямам , но и аз усещам чевалко са подути ръцете и стъпалата, защото като ги свивам и мен ме наболяват

# 38
  • Дряново
  • Мнения: 70
Аз с краката съм зле от май месец  #Crazy от тогава не съм носила нищо друго освен джапанки  Tired Но в последния месец започнаха и ръцете да ми отичат, не стига и това ами адски много ме и болят сутрин - не мога да си сгъвам и разгъвам пръстите, ужасно е. Все си мисля малко остана, а като че ли нямам никакви признаци скоро да излиза тази беба Simple Smile В сряда съм на преглед, пък да видим как ще са тогава нещата.

# 39
  • София
  • Мнения: 5 362
Генчевапетя,същата работа съм и аз.Преди ми спадаха отоците при по-хладно време и бяха само на краката,но сега от две седмици поне насам и ръцете ми отекоха.Болят ме,не много силно,но неприятно  и не мога да свия един юмрук.
Краката са ми като на баба Меца,постоянно подути и изтръпнали.Утре ще взема изследванията от днес и ще видя дали има нещо тревожно.Иначе в сряда съм на тонове,тъкмо ще видим дали хомеопатията е помогнала бебката ми да се обърне с главата надолу.
Аз мисля,че хапче бебе не обръща ама де да видим  newsm78

# 40
  • Мнения: 33
Здравейте мами,
По принцип съм октомврийка,но най -вероятно ще се наложи да родя през септември по медицински причини. Чета ви от самото начало почти и имам спомен, че някоя от вас беше писала,че има стеснена артерия.Имам нужда от информация т.к и при мен това е проблема. Предварително благодаря и хубав ден на всички Simple Smile

# 41
  • Мнения: 584
О, и аз  навън съм с едни чехли, тип джапанки, но малко по-шик   Mr. Green и това също от някъде май месец. На работата мислех даже с по-големи джапанки да ходя, но от съображения за сигурност (т.е да не се подхлъзна на някой коридор или в стола) си останах само с идеята. Но сега са ми толкова подути стъпалата, че ММ се налага да ми ги пъха Blush...
Надявам се след раждането наистина бързо да минат оттоците. При сестра ми за съжаление мина повече от месец, докато й минат.

# 42
  • Мнения: 834
Моите крака първия път бяха огрооомни и спаднаха след 2 седмици. Сега ка горе долу добре, но и аз ходя само с джапанки. А миналата седмица АГ ми каза, че много често се случвало да се подуят след раждането. Дано да нямам този късмет Simple Smile
Иначе вече много ми тежи, в леглото съм като слонче. А малкия ми вика мама-кит и се скъсва от смях. Утре съм на ЖК да видим какво става. И по цял ден имам неболезнени контракции...

# 43
  • Мнения: 49
При мен краката леко ми се подуват когато е много топло или съм седяла доста дълго на крак,което се случва често Crazy Ръцете ми се подуват когато спя. Най-големия ми проблем е,че много ме сърби корема каквото и да мажа не помага корема ми стана огромен. Контракции си имам всеки ден леко болезнени,но днес започна едно предърпване на кръста все едно ми се ходи по-голяма нужда Embarassed При първата бременност родилните контракции започнаха по същия начин,но изведнъж и бяха доста болезнени,затова сега ми е много странно.  newsm78

# 44
  • София
  • Мнения: 103
И аз да се оплача!Цялата съм се надула,като слон съм.Качих 30 кг.вече #CrazyОтекла съм навсякъде.Ужасно трудно ми е всичко и чакам с нетърпение другия вторник.Имам нетърпими болки в ставите и костите.Бебо преди 7 дни беше 3.700кг вече сигурно е към 4кг и продължава да е с 2 пъти увита пъпна връв около врата.Плацентата ми вече е 3та степен и някой ден ако не го усетя се побърквам и започвам да си мисля глупости.Ходя на тонове или на доплер през ден но пак не ми е достатъчно като че ли да съм спокойна.

SANDD1 аз бях със стеснена артерия в началото но после казаха,че се е оправила и вече всичко е наред.Ходиш ли на доплер?

Момичета секциота на Lyn май е днес.Не  спирам да я мисля!Дано всичко да е наред и с нея и бебчето и да се включи скоро с хубави новини!

Общи условия

Активация на акаунт