Бременност и поликистоза

  • 11 039
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 57
Здравейте  Wink бременна съм в 7 месец и искам да попитам има ли мами забременяли с поликистоза като мен? Как ви се повлиява от бременността? Все забравям на прегледи да попитам и за това, освен всички други 1000 неща, които ме вълнуват  newsm78 знам че при всеки е различно, но ми е интересно да чуя как е при други със същия проблем  Flutter

# 1
  • Мнения: 899
Здравей! Аз съм с поликистоза от дете, но на прегледа не ми казаха да е лошо, така че горе главата! Докторът ще ти каже, ако има някакъв проблем.

# 2
  • Мнения: 347
леле, как се успокоих . Много лекари са ми казвали ,че е много трудно или невъзможно забременяване с поликистозни яйчници , аз също съм с такива , но все още не мисля за бебе . Радвам се за теб ,лека бременност .А силно ли беше изразена поликистозата и имаше ли закъснения или пропускания на цикъл?

# 3
  • Мнения: 57
леле, как се успокоих . Много лекари са ми казвали ,че е много трудно или невъзможно забременяване с поликистозни яйчници , аз също съм с такива , но все още не мисля за бебе . Радвам се за теб ,лека бременност .А силно ли беше изразена поликистозата и имаше ли закъснения или пропускания на цикъл?
от 4 години откакто ми се появи не ми е идвало ако не пия нещо (хапчета, противозачатъчни, билки, хомеопатия) . Имах си и всички симптоми към нея- окосмяване, напълняване... но и с поликистоза се забременява  Wink

# 4
  • Мнения: 45

Ninka_3 радвам се че си бременна всичко ще е наред имам приятелка която има живи и здраво бебче точно с такива яйчници.
и тъй като и аз съм с такива искам да те попитам колко време правихте опити ние от 5 месеца се опитваме
и се притеснявам. Sad

# 5
  • Мнения: 57

Ninka_3 радвам се че си бременна всичко ще е наред имам приятелка която има живи и здраво бебче точно с такива яйчници.
и тъй като и аз съм с такива искам да те попитам колко време правихте опити ние от 5 месеца се опитваме
и се притеснявам. Sad
5-6 месеца не се пазихме и се случи, макар че не сме го очаквали  Hug най-близката ми приятелка също е с поликистоза и след 5 месеца опити очаква детенце вече  Praynig така че трябва постоянства, търпение и вяра и чудото става дори и при жени с нашия проблем. Пожелавам ти съвсем скоро 2 чертички, една лека бременност и здраво бебче на финала  bouquet

# 6
  • Мнения: 347
Ninka_3 , не е имало ин витро или някакво лечение , а просто не сте се пазили и си забременяла , така ли да те разбирам ? Ако е така , ми даваш много надежда , за бъдещето ,когато и аз реша да имам бебче , че може да се случи  !  bouquet

# 7
  • Мнения: 45

benedetta7":ще се случи разбирасе,може да е по трудно при нас,но ще се случи.
преди 20 дни една моя приятелка роди с поликистозни яйчници,7/8 месеца  опити и се получи

# 8
  • Мнения: 57
Ninka_3 , не е имало ин витро или някакво лечение , а просто не сте се пазили и си забременяла , така ли да те разбирам ? Ако е така , ми даваш много надежда , за бъдещето ,когато и аз реша да имам бебче , че може да се случи  !  bouquet
Точно така, даже отказвах да пия и противозачатъчни, но съм пила билки и хомеопатия по схема  от д-р Михайлов и това беше единствения вариянт да ми идва цикъла иначе го нямаше с месеци  Naughty

# 9
  • Мнения: 19
Здравейте, момичета,

Включвам се и аз...с поликистозни яйчници съм и аз - слаба е поликистозата, но налице - 3 месец вече съм без цикъл, а всичките ми мъжки хормони вече са в границите на нормата, което приятно ме изненада...
Започвам терапия с прогестерон на ампули и кломид...много се надявам да стане бързо. Толкова много искам бебче....

# 10
  • Варна
  • Мнения: 78
Ninka_3 , не е имало ин витро или някакво лечение , а просто не сте се пазили и си забременяла , така ли да те разбирам ? Ако е така , ми даваш много надежда , за бъдещето ,когато и аз реша да имам бебче , че може да се случи  !  bouquet
Забременях без опити... случайно
. а си мислих че ще е мн трудно заради поликистозата... не се отчайвайте... 😇😇😠

# 11
  • Мнения: 316
поликистозата ми се изразява в това че ми идва през 36-38 дни, когато си поставихме за цел да правим бебе стана от 2 месец, но аз си и следях овулацията. Сега съм в7м. овулацията е настъпила при мен по късно и е станало оплождането, та сега бебка по ултразвук е с 2 седмици по назад спрямо прм  Simple Smile Simple Smile

# 12
  • Варна
  • Мнения: 22
И аз съм с поликистоза. Ходих по лекари и се установи, че заради поликистозата нямах овулация. След няколко стимулации вече съм в 27г.с. Положителния тест се видя след година и половина от началото на опитите.

Общи условия

Активация на акаунт