Колко често е редно и колко често качвате снимки на детето си във "Фейсбук"?

  • 13 111
  • 100
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 050
Никога не им качвам снимките. Не качвам и мои снимки. Едва ли на някой много му дреме как изглеждат децата ми. Изпращам снимки само на най-близките ми хора на лично съобщение.

# 16
  • София
  • Мнения: 4 143
Алекс, твое ли е детето от аватара ти?

Не Simple Smile

# 17
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Харесва ли ти да се кичиш с чужди деца? А на теб приятно ли ще ти е да срещнеш някаква, която да се е "украсила" с твоите деца?

# 18
  • Мнения: 2 643
Много странна тема , влязох от любопитство.що да е редно?да не е престъпление да си качваш снимки на децата в социална мрежа , и защо само Фейсбук има още доста такива сайтове.все пак приятелите ти ти си ги добавил , значи им гласуваш доверие да виждат , какво качваш.де да знам , наистина не разбирам темата.
Аз детето го качвам ако го снимам  , качвам снимки с приятелки , колежки и мъжОве  Mr. Green тях най се срещат у фейсо ми.

# 19
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 277
Много странна тема , влязох от любопитство.що да е редно?
Може би иска да каже безопасно.

# 20
  • където ми е най-добре
  • Мнения: 339
Нито една снимка не съм качила на детето ми! Нямам и намерение да го правя. А какво сте се хванали за "редно"  newsm78

# 21
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
То какво значение има дали веднъж или пет пъти си качил снимка. За мен постоянната нужда да качваш снимки и да показваш всичко, което прави детето ти, граничи с психиатричен проблем.

# 22
  • Мнения: 2 643
Много странна тема , влязох от любопитство.що да е редно?
Може би иска да каже безопасно.

По-скоро си мисля , че има приятелка във фейса(явно щом него е споменала)която качва много снимки на детето си , това явно я дразни.в такъв случай скрива публикациите й и готово.и аз имам дружки , дето на всеки час се тагват къде са , с кого са , снимки през 5мин.писна ми да им виждам нещата и скрих всичко дето качват , а другия вариант е ...ами махаш ги от приятели

# 23
  • Мнения: 532
Аз дето нямам мои деца и не искам да раждам пак не бих качила снимки в интернет. Защото е интернет. Може и окончателно да съм се смахнала, но 2 години се опитвах да си изисквам досието от Фейсбук, а там имах профил почти от зародишните му години. Не докато е било вътрешна харвардска мрежа, но преди да омете пода с майспейс. То тогава и нямаше пряка връзка да си искаш досието, ако имаш желание да провериш дали изтритите неща не се спотайват някъде. И пускаш мейли, никой не ти отговаря, съпортът те игнорира и накрая си изтрих профила. Макар да съм сигурна, че пароли, мейли, снимки - всичко се пази и само чака да се опитам да се впиша.

Харесва ли ти да се кичиш с чужди деца? А на теб приятно ли ще ти е да срещнеш някаква, която да се е "украсила" с твоите деца?

Защо все така с рогите напред? Снимката, доколкото мога да преценя, идва от публична личност. Същото е като да си сложи аватар с Хъни Бу Бу.
https://www.youtube.com/user/DekJewChillOut/about

# 24
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 079
Горе-долу веднъж месечно,понякога по-често,друг път по-рядко.Все пак имаме близки,които само така могат да ни видят.Единствено избягвам да качвам снимки с ММ или ако има някоя такава я скривам само аз да я виждам след известно време.

# 25
  • Мнения: 46 580
Всеки взема сам решенията за собственото си дете, когато няма такова е най-добре да не се мъчи да съди чуждите решения.

По темата - нямам Фейсбук.

# 26
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
А някои родители са направили на малките си дечица (4-5 г.) собствен профил във Фб Laughing. И пускат по няколко снимки на ден. За тях явно е и редно, и безопасно.
Аз не го приемам точно по този начин, но всеки със своите си истини. За момента качвам единствено мои снимки (нямам келешчета) Laughing, стига да съм на тази вълна. Това при мен се случва веднъж на няколко месеца.

# 27
  • Мнения: 2 681
Не качвам.
Тя си има ФБ и ако иска може да го направи.
Но доста е ограничила публичната информация.

# 28
  • Мнения: 24 467
Много странна тема , влязох от любопитство....

А, темата е детска му работа.  Laughing
През голямата ваканция децата скучаят.
По- големките, вкл. и по- инфантилните възрастни, постоянно се снимат и пускат през час информация и фотоси за себе си из публичното пространство, от които никой друг не се интересува, освен понякога някой и друг подобен непорасъл инфантил.

Последна редакция: пн, 29 авг 2016, 15:11 от Judy

# 29
  • Мнения: 1 711
Под "редно" имам предвид златната среда между качване на никакви снимки и "ох, пак има снимка, че Гошко се е изакал". Всички дечица са прекрасни, но всяко пресоляване на манджата е излишно.

Общи условия

Активация на акаунт