БИО/органична и натурална козметика - тема 6

  • 134 663
  • 758
  •   1
Отговори
# 30
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 742
Продукти от марката Natur Vital ползвали ли сте? Доволни ли сте?

# 31
  • София
  • Мнения: 9 850
Много благодаря, но не знам дали мога да мина на къна, защото боядисването е с омбре ефект.
Понеже държа шампоана да е с изчистен състав, се чудех достатъчно ли ще ми е да ползвам някой хидратиращ? Тоест питането ми е дали един био шампоан за боядисана коса би имал повече ползи от колкото био хидратиращ?
Няма шампоан, който да действа еднакво на две коси. Избери си и пробвай. Ще откриеш правилния за теб и твоята коса.
Не мога да дам съвет, защото не се боядисвам. В момента ползвам на Urtekram ето този и съм доволна. Но от Bentley Organic шампоана с нар за суха коса никак не съм доволна.
Скрит текст:

# 32
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 751
Благодаря за темата  bouquet
Напоследък нямам никакво време да пиша, но ви следя  Peace
Аз също съм доволна от шампионите на Натура Сиберика почти една година ползвах само тях(с тези мл).Сега съм на вълна бебешки- супер доволна съм от Бейбилов на ДМ, sanosan- не са био, но пък нямат SLS ,и други агресивни пенители, което за мен е най-важно  Peace.Скоро си взех ш-на на Ив Роше без пяна.Също ми хареса, за честа употреба е идеален вариант.

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 2 792
Тъй като наскоро се боядисах, реших да започна да ползвам специализиран шампоан. Искам обаче да е био. Тези от вас, които също са с боядисани коси, ползвате ли изрично за боядисана? Аз имам усещане, че ми стана по-суха. Затова се замислям за някой за по-сериозна грижа.
Започни с това - смени боята с къна, съчетай с шампоан за хидратация (с алое вера май е най-подходящ избор) и след това ще има резултат. Само шампоан няма да оправи сухата увредена коса.

Много благодаря, но не знам дали мога да мина на къна, защото боядисването е с омбре ефект.
Понеже държа шампоана да е с изчистен състав, се чудех достатъчно ли ще ми е да ползвам някой хидратиращ? Тоест питането ми е дали един био шампоан за боядисана коса би имал повече ползи от колкото био хидратиращ?

Здравей, според мен е по-добре да си вземеш някои масла и да правиш маска преди да миеш косата, според мен това ще има много по-добър ефект от колкото какъвто и био шампоан да вземеш. На първо време можеш да си вземеш едно бурканче кокосово масло и мажеш косата от ушите надолу стоиш 4-5 часа и след това миеш.

# 34
  • Мнения: 13 239
Боядисвам се от години, най-добре за моята коса е една финландска серия не е био, но съм доволна, от една година се опитвам да си намеря друг шампоан, че да сменя малко, обаче нещо все греди удрям.

# 35
  • Мнения: 1 140
Някой да е ползвал маслата за коса на Алтея? Интересува ме каква е текстурата- кремообразна или маслена?
Скрит текст:

# 36
  • Мнения: 61
Здравейте, търся си дневен крем за лице за нормална към суха кожа. За сега се чудя между тези двата, ако имате наблюдения, моля да ги споделите  Hug
 http://baraka.bg/index.php?route=product/product&path=60_99& … p;product_id=1591
http://baraka.bg/index.php?route=product/product&path=60_99& … p;product_id=1589

Приемам и препоръки за вече изпробвани кремове  bouquet

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 2 792
Здравейте, (ще попитам в няколко теми) искам да започна вечер да си сплитам косата, за да може на другия ден да имам поне някакви вълни. Затова си търся нещо подходящо, с което да я навлажнявам леко, ако е само вода не мисля, че ще има много голям ефект, а и ще почне много бързо да се омазнява, а аз имам определено виждане колко често трябва да се мие косата и смятам, че два пъти са максимума (това си е лично мое мнение Simple Smile.)

# 38
  • Мнения: 1 140
Не е нужно да се навлажнява Peace
За тази цел всякакъв стилизиращ продукт ще помогне- пяна, крем с фиксация... Може и масло да се слага. Години носех косата си някак сплетена или увита и това са нещата, които помагат. Иначе нямаше нито къдрици, нито вълни, или поне не желаните Mr. Green

# 39
  • Мнения: 34
Аз съм изключително доволна от маслото за коса на Алтея , защото от лятото, слънцето и моето, много ми се изтощи  аз ползвам с роза http://bionaturalni.net/index.php?route=product/product&prod … D0%BE%D1%81%D0%B0 Правя си като маска преди измиване и стоя с него, а вече след измиване слагам само в краищата. Има и лавандула, но аз съм почитател на розата.

# 40
  • Мнения: 1 140
Аз съм изключително доволна от маслото за коса на Алтея , защото от лятото, слънцето и моето, много ми се изтощи  аз ползвам с роза http://bionaturalni.net/index.php?route=product/product&prod … D0%BE%D1%81%D0%B0 Правя си като маска преди измиване и стоя с него, а вече след измиване слагам само в краищата. Има и лавандула, но аз съм почитател на розата.
А би ли споделила за консистанцията- като крем или обикновено твърдо масло?

# 41
  • Варна
  • Мнения: 5 884
Твърдо масло е.

# 42
# 43
  • Мнения: 1 656
Привет от мен момичета!
Имам момиченце на 3 години
започнаха да й излизат пъпчици по ръцете и коленете, с бяло връхче. Заключението беше че е гъша кожа, лечението с различни мазила, но преди да прибегна към тях искам да пробвам известно време да я къпя без сапуни и шампоани, малко да се изчисти от химията.
Бихте ли ми препоръчали  нещо измивно , възможно по-натурално за малко дете? Засега ме насочиха към масло за вана на мустела  newsm78

# 44
  • София
  • Мнения: 9 850
Привет от мен момичета!
Имам момиченце на 3 години
започнаха да й излизат пъпчици по ръцете и коленете, с бяло връхче. Заключението беше че е гъша кожа, лечението с различни мазила, но преди да прибегна към тях искам да пробвам известно време да я къпя без сапуни и шампоани, малко да се изчисти от химията.
Бихте ли ми препоръчали  нещо измивно , възможно по-натурално за малко дете? Засега ме насочиха към масло за вана на мустела  newsm78
На пръв поглед - ето това и това. Прегледай в Зоя, има страшно богат избор, но мен ако питаш - свържи се с хомеопат, ако искаш да е хомеопатично лечение. Мога да ти препоръчам такъв, но е в София.

Общи условия

Активация на акаунт