Добре дошли МАЙ'2017

  • 52 513
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 267
И аз снощи получих зацапване, мисля, че е вследствие на това, че носих 5кг чанта около 20 мин, после пътувах с автобус няколко часа и може би съм се претоварила.
Казаха ми също да пия утрогестан 3*2 и но-шпа 3*1. Дано няма вече нищо тревожно, защото много се притесних като го видях Sad((

Последна редакция: пн, 12 сеп 2016, 14:36 от sonityy

# 61
  • Мнения: 66
Еххх трябва да се внимава. На мен още на другия ден ми спря от тази комбинация, така че дано утре всичко да е нареди и при теб Simple Smile

# 62
  • Мнения: 267
Надявам се   newsm17, за сега зацапване съм имала само още 2 пъти, много по-малко от първия път.
Вече само ще почивам, да ми е за урок.
Пазете се и вие!

Да попитам другите, как се чувствате след като изпиете утрогестана. Аз съм като дрогирана- моментално започва да ми се вие свят и ми се приспива много. При вас така ли е? Мисля, че дозата е висока за моите килограми, аз съм 48кг., 165см.

Последна редакция: пн, 12 сеп 2016, 20:08 от sonityy

# 63
  • Мнения: 24
Здравейте, записвам се при вас с изчислен от мен термин 11май. Това ми е 2ра бременност, имам момченце на 4год. Пия само фолиева киселина в 5 сед.съм...очаквам тази седмица да започне прилошаването и повръщането, което беше ужасно през 1та ми бременност. В събота ходихме до спешното, защото имах зацапване и болки ниско долу в слабините, но слава богу всичко е наред, в петък пак съм на преглед да видим малката точица Simple Smile Ще се радвам да споделяме радости те и тревогите си ...лека вечер  Simple Smile

# 64
  • Мнения: 267
Добре дошла, desitka_nikitka
Изписаха ли ти нещо или само те прегледаха като отиде в болницата?

# 65
  • Мнения: 24
Sonityy, изписа ми парацетамол 1мг на 8ч при болка, но аз живея в Испания и малко са различни нещата. Петък, събота и неделя имах зацапване, тово ме притесни и накара да отида на преглед. При 1та бременност не съм имала такива болки и тнн..а и точно преди да забременея ми откриха миомен възел. Утре съм при личната, и от там се завърта колелото ...изследвания и прегледи  Simple Smile

# 66
  • Мнения: 267
Успех ти желая и всичко да е наред!
Лека и спокойна вечер!  Hug

# 67
  • Мнения: 66
sonityy, на мен малко ми прилошаваше в началото, но не знам дали е от това. Аз съм 58кг и 172.  Консултирай се с лекаря си.
Дано няма повече кървене.

Здравей desitka!
Добре дошла!

# 68
  • Мнения: 267
Днес ходих при гинеколог, защото кафеникавото зацапването се превърна в прокървяване. Още повече се уплаших. Лекарят каза, че плодният сак е там, но нищо друго не се вижда, явно е много рано. Като сравних двете снимки от ехограф ми се струва, че е нараснал за 5 дена. Каза ми да си почивам и е Божа работа дали ще успее да се загнезди. ДАНО  Praynig Следващият преглед е на 28.09

# 69
  • София
  • Мнения: 5 466
Добре дошли на новите момичета  Hug

За зацапванията,май са честички и аз прецапах в началото,но го водеха имплантационно,нямах отлепвания и нищо не съм пила за задържане,прогестерон изследвах,който си беше в норма.

# 70
  • Мнения: 24
Zela, добре заварила  Grinning   
Sonityy, дано всичко да е наред при теб  Praynig  в коя седмица си?                     

# 71
  • Мнения: 267
В 6та седмица мисля. И аз се надявам. Корема ниско долу не спира да ме боли, дано се закрепи, защото не мога да се успокоя изобщо.  Sad  Praynig

# 72
  • Мнения: 135
Привет на всички! Аз съм може би най-нетърпеливата бъдеща мама тук! 
Последен МЦ на 16.08  Laughing..
На 8,08 видях изключително бледа втора черта на уринен тест за бременност съвсем обикновен. От тогава почти всеки ден си правя тест , а втората черта е все така бледа, почти незабележима. По изключение днес сутринта беше малко по-видима. Тъй като имам предишен горчив опит , днес  на 28 ден от МЦ си пуснах кръвен тест с резултат 31,15. Докторката ми каза, че резултата е много добър за този момент и даго повторя отново след 2 дни.
На вас как ви се вижда? Днес беше дадата ми за следващия МЦ.
Дано този път е успешен! Имам момиченце на 3г.  Hug
Смятам да си пусна болничен и да се отдам на почивка.

# 73
  • Мнения: 66
Sonityy, знам че е трудно, но се опитай да се успокоиш и ДАНО се позакрепи бебчето! Почивай си, нали не ходиш на работа?

# 74
  • Мнения: 194
Привет, момичета!
Тези зацапвания около датата на цикъла често са имплантационни, така че дано всички да са добре! Опасно става, ако кръвта е червена и има остри болки. Аз имах такова зацапване с втората ми дъщеричка и го обърках с цикъл... С първата и сега нямам. С тежестите трябва да се внимава!  Усмихнат ден от мен! Hug

Общи условия

Активация на акаунт