Аранжиране на маса - тема 6

  • 192 011
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Добре напомняш! Решила съм сега уикенда да започна вече с коледните маси. Правих страшно много ръчни коледни украси, този уикенд ще довърша украсяването и масата за мен си е неизменна част от интериора, така че ще украся и нея.

Нямам търпение вече. Simple Smile

# 61
  • Мнения: 197
Аз самата през годините доста маси съм направила вдъхновена от това което показвате тук.
karmiel, с удоволствие ще се радваме да видим твои творения и може някой да получи вдъхновение и да пише Simple Smile

# 62
  • София
  • Мнения: 2 298
Момичета, отварям коледната тема.
Днес вече извадих един коледен рънър и подготвих свещници и шишарки. Засега ги намятах в единия край на масата, докато реша как точно ще ги ранжирам.



Последна редакция: нд, 04 дек 2016, 20:28 от nati_nat

# 63
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Веднага се включвам и аз в коледната тема, както обещах, с първата коледна маса:





# 64
  • Мнения: 909
Здравейте момичета,извинявайте че не можех напоследък да се включвам,но смятам да променя това...Simple Smile
Виждам една много красива нова тема ...браво... Hug
Имаме си и бебче,живо и здраво да бъде... Hug
Красиво аранжирани маси от всички,а сега с наближаващите Коледни празници,тук ще стане разкошотия...браво на всички... Simple Smile
Хубав усмихнат /макар и леко мразовит/ден на всички ,до скоро...Simple Smile

# 65
  • Мнения: 636
Включвам се и аз с една предколедна маса, по-ежедневна.
chrissy, много ми харесват платото и салфетника със снежко. Много време си търсих някаква порцеланова посуда с коледни мотиви, но се оказа доста трудно да намеря нещо свястно. Има само чаши за чай, а чиниите повечете са пластмасови...

 а това е масата ни на бъдни вечер преди няколко години, когато още не се интересувах от аранжиране на маси, но някак интуитивно съм подредила нещата
Скрит текст:

# 66
  • Мнения: 91
нещо и от мен

# 67
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Чопи, много ми харесват салфетките, чинийките и каренцето ти.  Heart Eyes Попринцип не харесвам червено, но ако е добре съчетано, го приемам. Понякога го ползвам за акцент.
Правоъгълните чинии лесно ли се комбинират? Обмислях подобни, но напълно правоъгълни. Изключително са скъпи обаче, особено сервиз за 6 човека с предястие и основно...

Кармиел, точно такив червено-бели точки исках да си купя. Откъде са ти приборите и чашите? Малко ми приличат на Депо (Depot)... Ти в България ли живееш?

Аз ви показвам една следваща коледна маса. Днес май й е време за смяна.  Wink

Скрит текст:







Ползвате ли подложни чинии за по-специални поводи и ако да - на какви цветове сте се спрели, за да ги комбинирате с повече неща? Аз имам някакви подарявани, но невинаги ги слагам.

# 68
  • Мнения: 91
Chrissy, радвам се, че са ти харесали, живея в България. Имам много неща червени на бели точки включително и приборите, но съм си ги донесла от Турция при мои ходения до там, чашите са купувани от България от някакъв ефтин магазин за сувенири и ги ползвам за супи защото са големички.

Масите ти са невероятни, но тази в златисто ми е фаворит. За нова година и аз обмислям идеята масата ни да е в златисто, имам златиста покривка, но самата украса каква ще бъде още не съм решила.

Последна редакция: вт, 13 дек 2016, 14:08 от karmiel

# 69
  • Мнения: 3 951
Хриси, Изумително красива, нежна и романтична маса!
Усещам я като Новогодишна .
Откъде си взимате такива сатенени покривки?!

# 70
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Благодаря ви момичета.  Embarassed

Поръчах си два цвята плат по интернет - този и един син, също много коледен, и ги минах на машината. Доколкото знам, на местата в София, където продават платове, предлагат често и ушиване. Също така, първата сатенена покривка си я взех от един супермаркет Карфур, преди години имаше един мол на Цариградско на Окръжна болница някъде, там имаше и Карфур... Всъщност, молът сигурно още съществува, върти ми се нещо Дъ мол като име.  Rolling Eyes Иначе другаде точно сатенени покривки не съм виждала...

# 71
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Синьо и сребристо от мен тази вечер. 😃 Любимата ми коледна комбинация. 😃









# 72
  • Плевен
  • Мнения: 602
chrissy, поздравления за страхотните маси!  bouquet Не мога да реша коя ми харесва повече- и двете са чудесни.
А елхата е приказна!

# 73
  • Мнения: 91
chrisyy невероятна е масата ти, страхотно съчетание на цветовете, поздравления  Grinning

# 74
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Благодаря ви, момичета!  Hug

This_season
, това е втората сатенена покривка. Много ми хареса цветът и тогава си купих и от двата цвята плат.

Общи условия

Активация на акаунт