Пак сме се събрали бъдещи АПРИЛски мами! - Тема 3

  • 33 796
  • 749
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 31
Честита тема момичета, дали ще ме включите и мен?
Не съм писала отдавна, но преди 10 дни бабата на мъжа ми се влоши - тя е с Паркинсон и беше много трудно подвижна. Категорично отказа да влиза в болница и аз и Вуйчото на мъжа ми си взехме той отпуска, аз болничен. И така беше 10 дневно пенсионерско фиаско - вдигане, ставане, хранене, смяна на памперси, хранене, къпане... Накрая просто организма ми не издържа и припаднах. Оказа се че съм изравнила почти границите 90/100. Отидохме на другия ден на преглед и доктора само дето не преби мъжа ми. Той милия не беше наясно как ми минава деня, защото шефа му не му позволи да почива. Но се уплаши много като разбра че съм припаднала. В крайна сметка бебето и аз сме добре, термина ми е 08.04.2017г. а бабата като видя, че няма да я гледам вече изведнъж рязко се подобри. Както и да е, направих го защото мъжа ми се притесняваше. Важното е, че и детето е добре. На БХС съм на 21.09. Освен лудо повръщане след изравнените граници и обикновената отпадналост други оплаквания нямам. Май ще се окаже, че наистина е момче. Но живо и здраво да е, ще го обичаме и отгледаме с любов.
Надявам се, че отсъствието ми няма да попречи да ме включите и в тази група.

# 46
  • София
  • Мнения: 18 679
Направих нечовешка простотия. Купих си нови ножове и докато разопаковах единия, така се порязах, че кръвта вече половин час не спира. Трета превръзка сменям. Чак си мисля, ако до един час не спре, да ходя да ме лепят в Пирогов Confused Е, кажете, бива ли чак толкова да съм загубена #Cussing out

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Направих нечовешка простотия. Купих си нови ножове и докато разопаковах единия, така се порязах, че кръвта вече половин час не спира. Трета превръзка сменям. Чак си мисля, ако до един час не спре, да ходя да ме лепят в Пирогов Confused Е, кажете, бива ли чак толкова да съм загубена #Cussing out
И при мен кръвта спира трудно. Пристегни малко по-силно раната.

Larnaka, пази се повече. Не ти е работа точно сега и точно ти да гледаш болните роднини на мъжа ти. Да си се оправят помежду си.

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 748
Ларнака, съжалявам за ситуацията, в която си попаднала. Сега обаче е момента да се грижиш повече за себе си и по-малко за други. Със сигурност и мъжа ти ще те поскрепи. Дано бабчето да се постегне или поне да има на кой друг да разчита.

# 49
  • София
  • Мнения: 18 679
Май спира Tired Уффф, голям съм добитък, значи...

ММ каза, че откак съм забременяла, съм била опасна за себе си и нямало да ме оставя сама с децата hahaha

# 50
  • варна
  • Мнения: 262
Здравейте момичета, някой беше питал за отшумяващо гадене. Не смея много категорично да го твърдя, но от може би седмица не ми се гади вече. Аз обикновено не закусвам, просто не ми се яде сутрин, заради гаденето изяждах някакъв плод с кафето, но от известно време усещам, че няма нужда от това. Връщам си и постепенно ритъма на организма с ядене и WC. Остава ми само подпухналостта и сънливостта.
Belinda аз много си падам по ножовете, смея да твърдя и че доста разбирам от тях. Нали знаеш, че един нож става истински твой едва след като те пореже Grinning

# 51
  • Мнения: 14
Толкова съм развълнувана .. 😊😊🌞 До преди малко ми беше лошо от дни.. имах чувството , че ще умра... Гадене , повръщане  и отпадналост .. Купих си преди малко Натриев цитрат и след 10 мин ефекта е уникален !!! Коренна промяна .. сиропче е и има вкус на лимон Simple Smile Повдига ми се само докато помириша или погледна храна , но с него нямах проблем 🌞Ефтин е и е безобиден Simple Smile Е Това е 😊😊😊

# 52
  • София
  • Мнения: 18 679
Ти да видиш...На мен са ми го изписвали при повръщане, но от него още повече ми се повръщаше. Ама за ентеровирус става въпрос, не при бременност.

# 53
  • Мнения: 54
Здравейте момичета! Едвам смогнах с четенето  Laughing повече от една седмица не съм писала, но вече ще съм по-редовна.  Love тъй като имах проблеми с кафяво течение, миналата седмица пак бяхме на преглед. Всичко е наред, даже видяхме туптяща точица... по-точно мъжът ми видя, до мен нямаше монитор. Много се развълнувахме. Казахме на родителите. В четвъртък пак сме на преглед, вече при моят доктор, защото беше в отпуска и два пъти бях при друг.. Кога трябва да се направят кръвни изследвания и дали трябва да ям преди това?  Rolling Eyes Тези дни всичко ме дразни... и почва да ми се гади. До сега нямах проблеми, изобщоо... беше песен  35

# 54
  • Мнения: 1 149
dеni_hh , супееер ,чули сте сърчице Heart Eyes
Анет, добре дошла. bouquet
Larnaka, пази се наистина, сега се грижи повече за себе си.
Belinda,ще работиш с предпазен щит Joy

Хм, ние вече сме вкъщи, поспах си следобед, сега изведох кучето и си купих сини сливи- само ме изкушавате тука Joy bowuu
Primera, при мен като че ли изчезна, ето че една по една се стягаме хаха. Ти в коя седм си?

Последна редакция: вт, 06 сеп 2016, 20:15 от Carrie br

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 647
Белинда, мисля, че един нож ти е достатъчен  Mr. Green останалите остави някой друг да си ги направи "свои"  Peace аз също отчитам някакъв прогрес в  мазохистични прояви - върша невероятни глупости, трезвата ми мисъл е на изчерпване и само се надявам, че е обратим процес  Laughing натриев цитрат и аз съм си купила по-скоро за психическа подкрепа ако много, много ми е зле, като пред умиране, но не смея да го пия иначе. Имай предвид, че се пие до седмица след отваряне на шишенцето  Peace

# 56
  • Варна
  • Мнения: 594
Ларнака ужас  Confused И при мен май се очертава това в близко бъдеще, и се чудя как да избягам, хич не ми се мисли какво ще става ....... Пази се, сега си важна ти и бебчо да сте добре. Ще не ще, ако трябва ще влезне малко в болница ако иска бъдещото поколение да не пострада.
Белинда внимавай малко де  Shocked добре, че не е по сериозно. Имам специален спрей за рани който спира кървенето, ЦиКатридина се казва, ако често имаш такива инциденти не е зле да се снабдиш с такъв Wink ноооо не знам дали става за бременни  Confused

И аз май имам колит, някои плодове ме дразнят, макар и не всеки път  newsm78. Сега обаче нали заради бебче трябва да хапваме плодове, та днес си направих 1 голяяям шейк с банан, ябълка, круша, прясно мляко, и малко сладолед. Иии не можах да го изпия целия ... Blush

# 57
  • Мнения: 1 149
Теди, аз ако си направя такъв шейк ще гръмна Joy

# 58
  • Мнения: 255
Нова тема  Hug

И аз убих деня в Икеа и съм се пльоснала да лежа от няколко часа, много се уморих.

Искам да ви питам, някоя от вас мисли ли да пуска освен задължителните по каса изследвания и други на своя глава или препоръчани от лекаря. Говоря за например- Рубеола /ако не знаете дали сте я карали/, Токсоплазмоза, и не се сещам сега за други, за това ви питам.

# 59
  • Мнения: 1 149
Аз все още хич не съм наясно кое е задължително, кое е препоръчително и кое по каса или не. Тепърва ще се запозная, но смятам , че всичко което би ме успокоило бих изследвала, дори да не е задължително. Сега ще започвам с проучванията. Само искам , както знаете да не се потретвам, утре да чуем сърчице вече и да мисля  по същество... Blush

Общи условия

Активация на акаунт