Първокласници 2016 - 2017 г. - тема III

  • 69 680
  • 766
  •   1
Отговори
# 45
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 891
Здравейте мами на бъдещи първолаци, имам питане относно екипа за физическо.Вие на какво се спряхте на анцунг или на клинче с блузка(тениска)?Взех от Лидл едно долнище,но сега съм в колебание дали да взема още  долнища или да накупя повече клинчета?Благодаря.


Мен ме посъветваха да купя анцунг, защото по-лесно се облича (нахлузва Simple Smile). Няма много време за преобличане в междучасието и всичко трябва да се случва бързо. Пак зависи от детето. Моето доста се заплесва и засега реших, че с долница анцунг ще й бъде по-лесно.

# 46
  • София
  • Мнения: 231
Ясно благодаря, значи ще трябва да търся по тънички долници.Онзи ден гледах в H&M,но ми се сториха дебели като за на вън..Посъветвайте ме за несесер, щерката иска да и купя зареден.

# 47
  • Мнения: 21 341
Аз несесер взех от Лидъл миналата седмица на Херлиц -зареден , бяха останали само с кончета,но на малката й хареса.
Ето този :

Скрит текст:

# 48
  • Мнения: 95
Благодаря за новата тема ! Ние сме почти готови с нещата от списъка за първокласничката. Оставами анцунг и обувки да купя.

# 49
  • Мнения: 976
Заредени несесери има и тази седмица в Лидл, както и в Хиполенд.
Ние сме готови с приготовленията за 1ви клас, остана да мине родителската среща, за да видим какви ще са изискванията за допълнителни помагала (не вярвам да се мине без такива), а и ще има и английски от първи клас, та и там сигурно ще ни сюрпризират с някакъв учебник.
Иначе класът ни е предимно мъжки, 9 момичета на 14 момчета. Ще видим как ще е с дисциплината.
Имаме избран тоалет за първия учебен ден, за след това сме с частична униформа, та и ние ще редуваме надолу панталони, дънки, клинове. Нагоре имат блуза или пуловер без ръкави, ще е в зависимост от времето. Обувки, маратонки и гуменки също вече са налични. Остава да измислим какво да се подари на госпожата, но може и това да се изясни на самата родителска среща.
Май аз се вълнувам повече от първокласничката. Кога минаха тези 7 години. Сякаш вчера я чакахме да я изпишат от болницата и да си я вземем вкъщи, а днес вече е първи клас.
Ние ще имаме и старт на детската градина, та и там ми е малко притиснено, въпреки че уж познавам госпожите. Все пак вече веднъж сме били при тях.
Да тръгват вече, че да влезем в някакъв ритъм, че тези последни дни вкъщи е лудница. Две деца вкъщи в очакване на първия учебен ден и една баба, която трябва да ги гледа уж, ама нещо сработването им куца.

# 50
  • София
  • Мнения: 231
Благодаря ще погледна и аз Лидълските несесери.Днес звънях в училищетода питам кога ще има родителска среща и ме сразиха с отговора - да следя медиите кога менистъра ще определи датата ShockedАз си мислех, че всяко училище само определя датите..

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
да следя медиите кога менистъра ще определи датата Shocked

Някой не е бил на кеф.Определено министърът не се занимава с това.Всяко училище определя датите на род срещи по свое усмотрение

# 52
  • Мнения: 11 830
Иначе класът ни е предимно мъжки, 9 момичета на 14 момчета. Ще видим как ще е с дисциплината.
И при нас е така! 10 момичета, 15 момчета, ако не се лъжа.. А уж казаха, че ще гледат да са по равно, но е възможно просто да са се родили повече момчета в този випуск, не ми се търси статистика сега..

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
И при нас е точно същото съотношението. И в градината беше подобно.

# 54
  • София
  • Мнения: 5 318
Признавам си, че ТОВА не ми е хрумнало да броя  Joy

Херлиц - пълен несесер (Лидл, 12 лв.) е чудесна покупка според мен. Нашият изкара цяла година в градината, че учителките искаха да свикват децата (макар да го взехме от Кауфланд навремето) и сега ще си продължи в 1 клас  Peace

# 55
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 891
Ясно благодаря, значи ще трябва да търся по тънички долници.Онзи ден гледах в H&M,но ми се сториха дебели като за на вън..Посъветвайте ме за несесер, щерката иска да и купя зареден.

Ние купихме анцунг от Декатлон - мек, тънък, лек и удобен.

# 56
  • Мнения: 5 435
Все още не мога да харесам раница, търся читав и надежден сайт от който да поръчам!?

# 57
  • Мнения: 1 404
+1 за Декатлон. Само оттам купувам спортните неща - анцузи, маратонки
Доволна съм от всяка покупка.
При нас са повече момчетата. Така и са казали на род.ср, че повече момчета са подавали документи за прием. Явно ни е мъжки наборът Simple Smile

# 58
  • Мнения: 1 595
И ние така, 15 момчета и 10 момичета. В ПГ бяхме 6 момчета и 16 момичета.
Нашата РС е днес, дочух че помагалата са около 40 лв.

# 59
  • Мнения: 21 341
И ние ще имаме някакви помагала ,но казаха нещо от сорта на 20-на лв.

Общи условия

Активация на акаунт