Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав-настоящи и бъдещи проекти~99~

  • 54 424
  • 728
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 334
БлагаВест, тамън днес във фейсбук ми излезе спомен - снимка от миналогодишното ми посещение в Истанбул. Ето ти кюнефе: Hug

Скрит текст:

# 16
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
здравейте моми4ета  Hug

благодаря за новата теми4ка. Ще уморите дИвой4ето от сладко бе  ooooh!

аз нося за пийване,  

Скрит текст:

има излязло резюме за еп 3 на БС

Скрит текст:
#BanaSevmeyiAnlat 3. Bölüm Özet
Hakverdi, Duygu’ya kavuşmak için iyice gözünü karartmıştır. Rüzgar’ın aslancığına sakladığı uyuşturuculara ulaşmak için Alper ile karşı karşıya gelmek durumunda kalır. Leyla yine Alper’i zor durumda bırakmanın mahcubiyeti içerisindedir. Haşmet, Leyla’ya ulaşamadıkça adımlarını keskinleştirir. Halverdi’nin de ortadan yok olması ile son hamlesini Salih üzerine oynar. Salih’in kalp krizi geçirmesi üzerine hastaneye gelen Leyla, Haşmet ile karşı karşıya kalır. Alper ise geçmişten aralanan bir perde ile hiç beklemediği gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalacaktır.

има и фрагман















# 17
  • Мнения: 1 870
Заголовки прессы👇👇
"Вышел в финал в Сеуле!
"В финале две турецких сериала"
"Чёрная Любовь на следу премий в Корее"



Това е от турската преса... Дано Несли спечели, тогава нито Фефа, нито Бурак ще са на върха на славата, а тя... заслужава го. А това, че Бурак отива е подло, ако наистина е заради Фефа...

# 18
  • Мнения: 22 035
БлагаВест, тамън днес във фейсбук ми излезе спомен - снимка от миналогодишното ми посещение в Истанбул. Ето ти кюнефе: Hug

Скрит текст:
охааа  newsm22

Тинче  Hug Heart Eyes Меги  Hug Heart Eyes

# 19
  • София
  • Мнения: 13 619
БлагаВест, тамън днес във фейсбук ми излезе спомен - снимка от миналогодишното ми посещение в Истанбул. Ето ти кюнефе: Hug

Скрит текст:
охааа  newsm22

Тинче  Hug Heart Eyes Меги  Hug Heart Eyes

Еви и аз се нареждам да го опитам прилича ми на кадаиф  newsm78

# 20
  • София
  • Мнения: 13 619
Скрит текст:
Заголовки прессы👇👇
"Вышел в финал в Сеуле!
"В финале две турецких сериала"
"Чёрная Любовь на следу премий в Корее"


Това е от турската преса... Дано Несли спечели, тогава нито Фефа, нито Бурак ще са на върха на славата, а тя... заслужава го. А това, че Бурак отива е подло, ако наистина е заради Фефа...
Много ще ми е интересно да разбера дали наистина Несли ще има фотосесия  Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 5 334
Еви Hug БлагаВест, кадаифът и кюнефето са горе-долу на един тертип, права си. Wink Hug

# 22
  • Мнения: 22 035
Неслихан е на снимки в Мадрид за Пантен в момента  Peace



тази вечер ще пуснат фраг за 36 серия  Crazy

# 23
  • София
  • Мнения: 5 334
Да преведа ли резюмето за БСА или..? Embarassed Не знам как действате в тази тема. Embarassed

# 24
  • Варна
  • Мнения: 10 556
Цитат
Ести и аз бях на почивка при комшиите но през м.юни и така и не можах да го опитам това кюнефе
какво представлява

Линдеее,това е чок вкусно турско десертче и да,прави се от кадаиф,ама от този тънкия,някакъв кашкавал или моцарела и отгоре задължително да е с каймак и шам фъстък,ауууу,потекоха ми лигите.Аз не обичам кадаиф,обаче десерта е бомбаааа Crazy

Скрит текст:


Стискам палци на Неслито,заслужава си наградата Naughty

Тинче,мерсаж,злато Hug

# 25
  • Мнения: 22 035
Да преведа ли резюмето за БСА или..? Embarassed Не знам как действате в тази тема. Embarassed
Тинче, тук всеки пуска каквото иска и може  Mr. Green

# 26
  • София
  • Мнения: 5 334
Естела, Еви Hug Hug Hug

Резюме за Трети епизод
Хакверди е решен да се срещне очи в очи с Дуйгу. Обаче, когато се опитва да се добере до наркотиците, скрити в дрешките (тук не съм убедена дали са дрешки или нещо друго) на Рюзгяр, се спречква с Алпер. Лейля отново поставя Алпер в трудна ситуация и се стеснява от това. Хашмет, неуспявайки да се свърже с Лейля, изостря стъпките си. Като изчезва Хакверди, неговият последен изход е Салих. Салих получава сърдечна криза, при което Лейля го навестява в болницата, където Хашмет се сблъсква с нея. На Алпер му се налага да се сблъска с неочаквана тежка тайна от миналото.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 10 556
Тинче  Hug
Каква ли е тази тайна  newsm78

# 28
  • Мнения: 22 035
Естела, Еви Hug Hug Hug

Резюме за Трети епизод
Хакверди е решен да се срещне очи в очи с Дуйгу. Обаче, когато се опитва да се добере до наркотиците, скрити в дрешките (тук не съм убедена дали са дрешки или нещо друго) на Рюзгяр, се спречква с Алпер. Лейля отново поставя Алпер в трудна ситуация и се стеснява от това. Хашмет, неуспявайки да се свърже с Лейля, изостря стъпките си. Като изчезва Хакверди, неговият последен изход е Салих. Салих получава сърдечна криза, при което Лейля го навестява в болницата, където Хашмет се сблъсква с нея. На Алпер му се налага да се сблъска с неочаквана тежка тайна от миналото.
Благодаря  bouquet

и кратко клипче от подготовката за снимките на Несли  Heart Eyes

https://twitter.com/Nesligularab/status/773559454331797504

https://twitter.com/Nesligularab/status/773561107743141888


# 29
  • София
  • Мнения: 13 619
Естела, Еви Hug Hug Hug

Резюме за Трети епизод
Хакверди е решен да се срещне очи в очи с Дуйгу. Обаче, когато се опитва да се добере до наркотиците, скрити в дрешките (тук не съм убедена дали са дрешки или нещо друго) на Рюзгяр, се спречква с Алпер. Лейля отново поставя Алпер в трудна ситуация и се стеснява от това. Хашмет, неуспявайки да се свърже с Лейля, изостря стъпките си. Като изчезва Хакверди, неговият последен изход е Салих. Салих получава сърдечна криза, при което Лейля го навестява в болницата, където Хашмет се сблъсква с нея. На Алпер му се налага да се сблъска с неочаквана тежка тайна от миналото.
Тинче тешекюлер  Hug
Еви радвам се за Неслито добре че не излезе кьорфишек иначе много щях да се ядосам значи истина е че е ангажирана  Peace

Общи условия

Активация на акаунт