Звездни компромати - 299 част

  • 134 212
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 17 546
Натали Портман като цяло е придобила плътност, не е толкова ефирно и болезнено кльощаво създание като преди. Харесва ми в този вид, по-здрава ми изглежда.

Снимките на Мадона са гадни както в повечето случаи...

Харесвам преправеното лице на Бела Хадид. В него има нежност, нищо че ви се вижда безизразно. Джиджи не харесвам, нейния израз е тъповат.

# 61
  • Мнения: 1 455
Аз съм от малко на който не им хареса книгата на Елизабет Гилбърт.
Харесах филма Peace
Много интересно, как сега се обръщат нещата. Laughing

Може би ще ти хареса "Знакът на всички неща"  Peace
Погледни и другите й книги, не са в същия стил

# 62
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Това обсъдихте ли вече


Какво е това?

# 63
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 504
Участие на Ирина Шейх в популярно ТВ ток-шоу на руската телевизия.
В което тя в самото начало предупреждава, че няма да говори за Кристиано и Брадли  Mr. Green
Дотам стигнах и не догледах...

# 64
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
В което тя отказва да говори за Кристиано и Брадли  Mr. Green
Е, значи нищо интересно.
Като си каже тарифата, тогава пуснете интервюто тук Mr. Green

# 65
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 504
Натали определено има коремче на последните снимки.
Така вече е съвсем видно.  Simple Smile
Скрит текст:

# 66
  • Мнения: 17 546
Направо не я отразявах до сега, но тук е направо прекрасна! Heart Eyes

# 67
  • Мнения: X
Еха, радвам се за нея. А има ли вече отзиви за филма ѝ "Джаки"?

Намерих. Много хвалят Натали, някой дори са на мнение, че това е най-добрата ѝ роля досега.

Последна редакция: чт, 08 сеп 2016, 19:41 от Анонимен

# 68
  • Мнения: 31 384
Направо не я отразявах до сега, но тук е направо прекрасна! Heart Eyes
Чудна е Натали Портмънт! Heart Eyes

# 69
  • Мнения: 3 677
 Разхубавила се е Натали, радвам се за нея и за коремчето. Също така и всичките и тоалети от Венеция са хубави. Роклята  от премиерата, въпреки че придава малко матронски вид,  е много интересна с тези лица, които на пръв поглед не се забелязват, но ако се вгледаме, ще забележим, че някой ни гледа.  Shocked  Бих пуснала линк, ако можех, но не мога, а и беше пусната вчера или онзи ден, някъде между всички коментари относно пръстолапането в самолет.
Всъщност лицата не ни гледат, но няма значение, важното е, че има лица.  Simple Smile  Аз лично можех да мина и без дипличките на раменете и деколтето, но както и да е. Смее ли някой да противоречи на Валентино?
  В бялата рокля е много красива, но и малко на позакъсняла булка напомня. (щото бременна, нали..."закъсняла") 

# 70
  • Мнения: X
Бившата приятелка на Петканов сама викнала Бърза помощ заради нервно разстройство

Александра Богданска, с която репортерът на Милен Цветков шумно се раздели, е приета в психиатрична клиника в четвъртък следобед с тежка депресия и са ѝ били предписани успокоителни. Моделката сама е повикала Бърза помощ. Това потвърди за “24 часа” Маги Вълчанова, която е организатор на “Мис Национален отбор по баскетбол” - титлата на Богданска преди година. “Обади се доктор от Бърза помощ и ми каза, че тя е почти припаднала от нервно разстройство и я карат в център за психично здраве, защото не може да се успокои. Въпреки че отношенията ни не бяха топли, нямаше как да не реагирам и да не отида при нея”, написа Вълчанова във фейсбук. Тя призова хейтърите в интернет да оставят Александра и бившата ѝ половинка да оправят сами проблемите помежду си.


Копирано от https://www.24chasa.bg/ojivlenie/article/5751917
© www.24chasa.bg

# 71
  • Мнения: 17 546
Не знам има ли право някакъв орган да се самосезира при подобно издевателство над личността на някого, каквото организира тоя примитив Петканов! Това е просто отвратително Close Tired
Горкото момиче, дано се съвземе, а близките и в никакъв случай да не го оставят да си вее коня. Всъщност коня май е самият той. Sick

# 72
  • Мнения: 10 974
Отвратителна история, отвратителна, включително и много от коментарите тук.
Надявам се, че това нищожество ще понесе наказателна отговорност за действията си.

Натали Портман е страхотна, винаги съм я намирала за красива.

А от Кристи Бринкли на снимката ме побиха тръпки. Хубаво са я фотошопнали поголовно, ама поне и ръката и да бяха пипнали, а така като пришита, бърррр.  Tired

# 73
  • Мнения: 3 677
 Някой няма ли да каже, че си го е заслужила?
 Реве ми се.

# 74
  • Варна
  • Мнения: 10 638
Не знам има ли право някакъв орган да се самосезира при подобно издевателство над личността на някого, каквото организира тоя примитив Петканов! Това е просто отвратително Close Tired
Горкото момиче, дано се съвземе, а близките и в никакъв случай да не го оставят да си вее коня. Всъщност коня май е самият той. Sick
+1

Общи условия

Активация на акаунт