Изневерява ли ми? Как да разберем?

  • 45 247
  • 270
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 4 418
Ейй Надее мислиш като мене. И аз съм на принципа, ако ме искаш ще си мене, ако не то ще по-добре това да става ясно отвреме вместо да се залъгваме.

Пускаш на свобода и ако се върне - чудеесно, ако не се върне, пак чудесно - разбрал си с какво си имаш работа.

# 181
  • Мнения: 150
Много лесно приемате изневярата.. значи ще знаете, че ви изневеряват и ще чакате да им писне любовницата, че да се върнат при вас. Какво значение има, ако сте на първо място за един мъж след като има второ и трето място?  За мен изневярата е най-долното нещо.  И ако ми изневерят ще го приема като знак за липса на любов. Един човек, който ви обича не би трябвало да изневерява.

# 182
  • Мнения: X
Абе глупости. Ако е безпаметно пиян и се намери точно тогава някоя, която да го завърти? А и любовта и секса не винаги са ръка за ръка, може да оправя 15 ако иска, а да обича една.

Когато си изградил семейство трябва да правиш компромиси, ако искаш да го запазиш. И ако това означава, че трябва да се прости изневяра, аз съм съгласна.

# 183
  • Мнения: X
Даже изобщо да не ми купи коледен подарък ще ми е все едно. И да я търси, колко ще я търси? Като му мине тръпката, пак при жена си ще се върне. Ако ще пет да ги върти едновременно, пак жената ще е тази, при която се прибира. И какво ако лежи до мен, а си мисли за друга?
Отказвам се.....     Laughing

Малко са хората съгласни да живеят без уважение и любов и да бъдат втора цигулка, чакайки мъжът да се нахойка, та дано се кротне при тях.
Ама хора всякакви по света.....    Simple Smile

Скрит текст:
Много лесно приемате изневярата.. значи ще знаете, че ви изневеряват и ще чакате да им писне любовницата, че да се върнат при вас.
Какво значение има, ако сте на първо място за един мъж след като има второ и трето място?  
Скрит текст:
За мен изневярата е най-долното нещо.  И ако ми изневерят ще го приема като знак за липса на любов. Един човек, който ви обича не би трябвало да изневерява.
Ма какво първо място, ако мъжът завъди любовница/и?
Щом се появи на хоризонта такава особа, съпругата се свежда до ниво чистачка, миячка, гледачка на детето, готвачка и гладачка.Е, ако е послушна, може и нея да я опрашват отвреме-навреме....    Laughing   , все пак търпи и чака "милото" да се наиграе.    Mr. Green

# 184
  • Мнения: X
Скрит текст:
Ейй Надее мислиш като мене. И аз съм на принципа, ако ме искаш ще си мене, ако не то ще по-добре това да става ясно отвреме вместо да се залъгваме.
Пускаш на свобода и ако се върне - чудеесно, ако не се върне, пак чудесно - разбрал си с какво си имаш работа.
О.к., пускаш го на свобода....и той всяка година се обзавежда с нова любовница.Като му поомръзне, пак се връща при теб....    Laughing   Наистина ли ви устройва подобен мъж?    Thinking

# 185
  • Мнения: 150
Абе глупости. Ако е безпаметно пиян и се намери точно тогава някоя, която да го завърти? А и любовта и секса не винаги са ръка за ръка, може да оправя 15 ако иска, а да обича една.

Когато си изградил семейство трябва да правиш компромиси, ако искаш да го запазиш. И ако това означава, че трябва да се прости изневяра, аз съм съгласна.
Да, трябва да се правят компромиси, но за други неща. Що той не е направил компромис и да не изневери, че да си запази семейството,  а ти ще го правиш?

# 186
  • Мнения: X
Абе глупости. Ако е безпаметно пиян и се намери точно тогава някоя, която да го завърти?
Скрит текст:
А и любовта и секса не винаги са ръка за ръка, може да оправя 15 ако иска, а да обича една.

Когато си изградил семейство трябва да правиш компромиси, ако искаш да го запазиш. И ако това означава, че трябва да се прости изневяра, аз съм съгласна.
Те безпаметно пияните, посрани и попикани, търкалящи се под масите, са направо апетитна хапка за момите .....     Joy

Ох, мило момиче, казвам ти аз, че си малка.....нищо, ще "пораснеш" и ще проумееш, че не всичко, което хвърчи, се яде.    Laughing

# 187
  • Мнения: X
А  защо изневярата трябва да се смята за причина за разваляне на семейството? Ако се прибира, отделя време на децата(детето), отделя време на мен, че дори и на кучето, то аз съм ок, нека ходи където си иска. Нима тези, които не знаят, че мъжете им изневеряват, се радват на друго държание? По-добре да знам истината, отколкото да си мисля, че мъжа ми гледа само в мен и цял живот да съм заспала патка!

# 188
  • Мнения: 2 646
Грозна работа е изневярата. Но е факт, че поне 50% от съпрузите изневеряват поне веднъж в живота. Много остават не разкрити.  Ако отсрещната страна разбере, дори и да прости, вече нищо не е както преди.

# 189
  • Мнения: 2 646
Наде,  има още мноого да учиш от живота. Аз съм сигурна, че след 5 години няма да мислиш по същия начин. След 10, 15 пък съвсем Simple Smile

# 190
  • Мнения: X
А  защо изневярата трябва да се смята за причина за разваляне на семейството?
Скрит текст:
Ако се прибира, отделя време на децата(детето), отделя време на мен, че дори и на кучето, то аз съм ок, нека ходи където си иска. Нима тези, които не знаят, че мъжете им изневеряват, се радват на друго държание? По-добре да знам истината, отколкото да си мисля, че мъжа ми гледа само в мен и цял живот да съм заспала патка!
Защото за много хора семейството не е само съжителство, а и уважение, доверие, честност, лоялност....А изневярата по същество си е лъжа, измама, незачитане....
Представата ти за изневярата е твърде идилична....     Laughing   99 % от мъжете стават идиоти, когато умът им "зачезне" по друга....и хич не се сещат за жената и детето, докато друга командва главиТЕ им.    Mr. Green
Може би една идея по-грижовни остават баровците, които са се сдобили с жена-трофей, и то грижовни в посока "Пазя си инвестицията!", а не че толкова ги е грижа да чувствата на жената...

# 191
  • София
  • Мнения: 24 839
Абе глупости. Ако е безпаметно пиян и се намери точно тогава някоя, която да го завърти? А и любовта и секса не винаги са ръка за ръка, може да оправя 15 ако иска, а да обича една.

Когато си изградил семейство трябва да правиш компромиси, ако искаш да го запазиш. И ако това означава, че трябва да се прости изневяра, аз съм съгласна.
Глупости!
На пияно не се брои и няма да разбереш, камо ли някоя да завърти главата на мъж, който си държи на семейството.
Ама да почне да чука наред и да се връща при теб, колкото да се изкъпе и да му опереш гащите, а ти предано да го гледаш в очите с надеждата и теб да те огрее................аре, нема нужда!
За мен, поне- аз подметка никога не съм могла да бъда.

# 192
  • Мнения: 2 811
добре де, какво се правите. това да си цял живот моногамен е реалистично за много малък процент от хората. защо е нужно човек така да се мъчи цял живот, с цел на какво? откакто свят светува и има брак, хората са имали афери,любовници от всякакъв пол и тн. това е положението, това е човешката природа. Чак такива категорични изказвания  за една банална изневяра...вижда ми се позьорско.
 Да, има хора, които са си идеално верни цял живот, но кому е нужно чак таъв перфекционизъм? 50 години да не пипнеш друга жена/друг мъж... Никой не дава медал за такива неща. има доста по-важни неща и в взаимоотношенията и в живота.

# 193
  • Мнения: X
Казах, че бих простила изневяра, две, три, не съм казала, че приемам да съм нечия подлога. Има разлика!

# 194
  • Мнения: 615
Само финансово зависими жени познавам, които търпят изневерите на мъжете си и пеят за "компромиси" и "запазване на семейството".  Outta Joint

Общи условия

Активация на акаунт