Изневерява ли ми? Как да разберем?

  • 45 261
  • 270
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2 811
Стига бе, дори и женените ли? Е как така? Има нещо порочно в теб, значи и... или им даваш подсъзнателно сигнали?
Еми така де, тя си казва, че е от този тип, които не могат с един мъж.
Държанието й явно е такова и такова отношение отсрещно получава, нормално. Simple Smile
А, това съм г
о пропуснал.  

Ами, да, такова отношение получавам отсреща --директно търсене, предложения да съм любовница и какво ли не, на моите подсъзнателни неосъзнати сигнали, които да кажем неволно изпращам. Това говори ли за верността у тези мъже?

А как ще реагират тез женени мъже при директно преследване от страна на жени, а не някакви ефимерни сигнали, е съвсем ясно.  Тоест, верността на мъжете е абсолютен мит поне в 90% от случаите, или поне не е доброволна.

А тук нека всички се кълнат и са категорични.
И на детска площадка с детенцето си ме е свалял млад татко.

# 211
  • Мнения: 14 654
Oх'Аман,
нямам представа как изглеждаш, възможно е наистина да си толкова зашеметителна, че дори най-възпитаният кавалер да не може да устои на изкушението и да се пресрамява да ти отправи неприлично предложение, но от писаното до момента от теб, по-скоро ми се струва, че само в твоята глава мъжете ти обръщат чак толкова голямо внимание, което ти директно тълкуваш като предложение за секс, а то не е, просто обикновена любезност или шегичка.
Честно казано ми звучи като проблем на жена, която не се харесва достатъчно и има нужда постоянно да получава потвърждения, че я желаят най-малко половината мъже, с които общува. А може пък средата ти да е от невъзпитани нерези, които не се свенят да предлагат на всяка да я праснат, знам ли.

# 212
  • Мнения: 2 811
Oх'Аман,
нямам представа как изглеждаш, възможно е наистина да си толкова зашеметителна, че дори най-възпитаният кавалер да не може да устои на изкушението и да се пресрамява да ти отправи неприлично предложение, но от писаното до момента от теб, по-скоро ми се струва, че само в твоята глава мъжете ти обръщат чак толкова голямо внимание, което ти директно тълкуваш като предложение за секс, а то не е, просто обикновена любезност или шегичка.
Честно казано ми звучи като проблем на жена, която не се харесва достатъчно и има нужда постоянно да получава потвърждения, че я желаят най-малко половината мъже, с които общува. А може пък средата ти да е от невъзпитани нерези, които не се свенят да предлагат на всяка да я праснат, знам ли.
Янечек, във всяка шега има част шега, както казват руснаците Simple Smile

Не мисля, че аз съм неустоима, напротив, мисля, си , че много често средният женен мъж е готов и даже търси да кръшне със съвсем нормална жена.  И в това аз силно вярвам, защото го виждам навсякъде около себе си. И изобщо не съм уникум.

Честите дискусии в този форум за любовниците, за изневерите и за разделите потвърждават мнението ми.
И това са хванатите систематични изневери, а не някакво крато сексуално приключение, което даже няма и как да бъе установено.

Последна редакция: нд, 30 окт 2016, 16:05 от OX'AMAH

# 213
  • Варна
  • Мнения: 36 616
Абе, хора, в какви среди живеете... Ще каже човек, че около вас има хора, които само за секс мислят и то с когото им падне, без да подбират. Около мен има един двама изневеряващи индивида, но в никакъв случай не е нещо обичайно за познатите ми, по-скоро са изключения.

# 214
  • Мнения: 1 782
Повечете мъже не кръшкат, защото не им е дадена зелена светлина , тоест не искат да си развалят рахата с жена си. Дай им зелена светлина , пък да видим колко ще са верни.  Wink Дори не коментирам първосигнални мъже тип мачо , а средностатистическия сгоден за семейство мъж.
Е, има и асексуални мъже - много интелигентни, влагащи си енергията в смислени занимания, но е си е мъка да се бракуваш с такъв.

# 215
  • Мнения: 2 811
Повечете мъже не кръшкат, защото не им е дадена зелена светлина , тоест не искат да си развалят рахата с жена си. Дай им зелена светлина , пък да видим колко ще са верни.  Wink

Ами въпросът е, че на всеки може да му се случи да изневери и то не от лошотия. Подхлъзнал се, изкушил се и тн. Човещина.

А определен  процент сами търсят изневярата, не става дума за подхлъзване и изкушаване, а желание за изневяра.

# 216
  • Мнения: 6 964
Като някой започне да говори за тръпки, емоции и разнообразие, които намира само и изрично в секс с друг човек, все се чудя, хора, за вас други източници на адреналинови пикове не съществуват ли?

Разнообразие има в толкова много неща - вземаш си човека и отивате на ски, в хижата после се сгрявате...  Blush Или на гмуркане, сред природата, пещернячество (там е хем закътано, хем тъмно, хем има адреналин), скално катерене, а за по-нежните натури има танци, кънки на лед, бягане, походи...

Разнообразие било да хванеш някой различен по външност и пак на кревата (било то в хотел, мотел, у тях или каквото) същото нещо.  Stop Да ви имам разнообразието. Скука.

# 217
  • Мнения: 1 782
Ох , Google , ти колко годишна връзка имаш ?
Ако е от 4-5 години, не се учудвам на мисленето ти.
След 7 годишна връзка плюс една-две бременности, плюс 1-2 дечица (ама от по-трудните)
ще разбереш за какво "еднообразие" иде реч и какво "разнообразие" се търси.  Peace 

# 218
  • Мнения: 6 964
Ох , Google , ти колко годишна връзка имаш ?
Ако е от 4-5 години, не се учудвам на мисленето ти.
След 7 годишна връзка плюс една-две бременности, плюс 1-2 дечица (ама от по-трудните)
ще разбереш за какво "еднообразие" иде реч и какво "разнообразие" се търси.  Peace 
Не иде реч за това от колко време сме заедно аз и моя приятел. По начало не говоря за себе си. Освен това дори в темата има хора с над 20 години брак и пораснали вече деца, които са на същия акъл (LOVE!, например).

Аз откровено питам с какво разнообразие тип "друг мъж/жена" в легло е по-голямо разнообразие, отколкото да се откъсваш от ежедневието и битовизмите, за да направиш нещо коренно различно с човек, на когото имаш доверие и с когото можеш да се отпуснеш напълно?

Изневерите, които съм виждала в по-свестните семейства (т.е не опират до сериен кръшкач/кръшкачка) са следствие на затъване до шия в битовизми и правене на едно и също нещо не с месеци, а с години. Вярно, ако нищо не се променя, не споделяте нови емоции, а дните и нощите отлитат всяко копие на предното, сигурно любовник/ца изглежда като нещо адски вълнуващо.

Сегашния ми приятел не ме е взел девствена та не са ми чужди трепетите и тръпките, но ако нямаш намерение да си зарязваш половинката, тези емоции се празнят откъм съдържание и носят горчивина, вина, известна доза страх/стрес и въобще палитра от неприятни чувства, гарнирана с малко пеперуди и креватна гимнастика. Докато да си хванеш мъжа под ръчичка и да се хвърлите с каяк по реката, а после (с извинение) да се изчукате на брега на реката/в палатката, носи адреналин, положителен заряд и хем е разнообразние, хем не си предал ничие доверие, не рискуваш семейството си... и прочие. И като се приберете връзката ви се е заздравила, изградили сте нови общи спомени. Като се прибереш след като си преспал с друг човек в някой хотел какво точно си постигнал освен моментно начесване на краста, което може и да не е кой знае какво предвид, че е първи път с човек, който не те познава и не е наясно какво харесваш?

# 219
  • Мнения: 1 782
" Аз откровено питам с какво разнообразие тип "друг мъж/жена" в легло е по-голямо разнообразие..."
Просто сексуалното влечение към партньора е намаляло с времето (след 10-15 години примерно) Сексът с чувства и с дългогодишен партньор е много хубав, знаете как да се задоволявате и т.н., но чистото човешко любопитство винаги си остава - какъв ли ще е сексът с някой, когото намираш за атрактивен и интересен. Защо да не опиташ ?

" Докато да си хванеш мъжа под ръчичка и да се хвърлите с каяк по реката, а после (с извинение) да се изчукате на брега на реката/в палатката, носи адреналин, положителен заряд и... "
Това се случва на двойки с малко стаж (от 4-5 години заедно)и без деца !!! . Имала съм подобни изживявания и те разбирам , гледам и из фейсбука новоизлюпените двойки без деца и снимките им из разните ексурзии. Нормално, е да носят розови очила. Аз просто нося реалистични очила. Ако двойка с дълъг стаж (над 7 години примерно) с всичките му битовизми, проблеми и проблемчета около децата си освободи уикенд за себе си, последното нещо, което ще иска е - адреналин. При тях адреналинът около децата е достатъчен  Peace Най-много да си резервират СПА хотел и да се наспят + малко мързелив секс. И пак си остава чистото човешко любопитство да опиташ секс и с друг партньор, колкото и задоволителен да е сексът с настоящият

"не си предал ничие доверие, не рискуваш семейството си..." Това е просто игра на его, някои мъже и жени имат тооооолкова огромно Его, че не могат да преглътнат, че някаъде там, някъде си, във времето и пространството партньорът му е имал сексуално привличане и изживяване с друг човек.
Дебело подчертавам, че не става дума за редовни кръшкачи и хора, които не могат да контролират нагона си и едва ли не правят секс с всеки, който ги привлича сексуално !!!

# 220
  • София
  • Мнения: 24 839
Казах, че бих простила изневяра, две, три, не съм казала, че приемам да съм нечия подлога. Има разлика!
И откъде ще си сигурна, че са само 2- 3?
Или, ще си затвориш очите и ще си запушиш ушите, че да не излезеш извън бройката?
За мен, щом някой не успее да запази първата изневяра в тайна така, че да не се усъмня и да почна да ровя, си е за изритване.

# 221
  • София
  • Мнения: 17 292
Хайде, хайде, първият ми брак трая 10 години, вторият 8 засега и нямаме намерение да се отказваме, имаме 2 деца и пак съм на мнението на Гугъл. На хиляда процента.
Хайде няма да е каяк и секс на брега, но винаги може да се поизмъкнете от битовизмите без да се налага да се включва секс с трети лица.
То като цяло, включат ли се трети лица, пиши я бегала връзката.

# 222
  • Мнения: 6 964
някои мъже и жени имат тооооолкова огромно Его, че не могат да преглътнат, че някаъде там, някъде си, във времето и пространството партньорът му е имал сексуално привличане и изживяване с друг човек.
[/color]
Някъде там във времето и пространството - да. Имала съм бивши, той - също. Отговорила съм си на любопитството какво е секс с различни хора. Защо това любопитство трябва да намира отговор наново постоянно десетки пъти? И с какво това е по-любопитно от да речем какво е усещането да се качиш на висок връх, да идеш някъде, където човешки крак може да не е стъпвал от години или любопитството докъде ти се простират възможностите? Колко бързо можеш да бягаш? Колко километри можеш да изминеш в един ден? Докъде ти стига умствения капацитет да разбереш как е устроен света? Има какви ли не неща, които можеш да направиш, за да не си затворен в еднообразие. Дори само в секса (ама само в него) има какви ли не неща, които можеш да опиташ и ако са извратени ще ти е комфортно само със сериозен партньор, а с нов няма и да обелиш дума за тях.

Скрит текст:
"Хората правят живота толкова интересен. Представяш ли си, че във вселена пълна с толкова чудеса, те са успяли да измислят скуката? Удивително!" Тери Пратчет

ПП. Давам абстрактни и на моменти крайни за някои хора примери, знам. В една двойка "новото" и "вълнуващото" може да е дори само да са прочели една и съща завладяваща книга и да има какво да обсъждат. Да идат на разходка и да е много слънчево, да срещнат интересни хора, да видят някоя дива животинка... Сестрата на моя приятел има поне 7-8 години брак (може и повече да са). Имат 2 деца (на 5 и на 1г.) Цяло лято обикаляха по планини, всеки уикенд играят различни настолни игри с приятели, около всеки дребен празник устройват купон у тях. Не им е скучно, защото си споделят удоволствията и тези удоволствия не са свързани с трети човек.

# 223
  • Мнения: X
Като някой започне да говори за тръпки, емоции и разнообразие, които намира само и изрично в секс с друг човек, все се чудя, хора, за вас други източници на адреналинови пикове не съществуват ли?

Скрит текст:
Разнообразие има в толкова много неща - вземаш си човека и отивате на ски, в хижата после се сгрявате...  Blush Или на гмуркане, сред природата, пещернячество (там е хем закътано, хем тъмно, хем има адреналин), скално катерене, а за по-нежните натури има танци, кънки на лед, бягане, походи...

Разнообразие било да хванеш някой различен по външност и пак на кревата (било то в хотел, мотел, у тях или каквото) същото нещо.  Stop Да ви имам разнообразието. Скука.
Не знам в тази или друга подобна тема писах, че хора, намиращи разнообразие и адреналин основно в изневери, са изключително ограничени и елементарни, та  ме разпънаха на кръст....    Laughing
Ами, така си е.
Щом имаш мозък при налична скука единствено да си легнеш с друг, за да се разнообразиш, да, скучен, ограничен и елементарен си.
Хората с въображение, фантазия имат хиляди различни начини да не "пускат скуката" в семейния си живот.
Казвам го от опита на омъжена от 28 години, с две големи деца, които по никакъв начин не пречат на отношенията мъж-жена в двойката.
Скрит текст:
Понеже по стечение на обстоятелствата с моя мъж нямахме меден месец, всеки път, когато успеем да се измъкнем нанякъде без деца, си организирахме по един мини меден месец.Спомняме си всеки един от тях като прекрасен и неповторим момент от нашата семейна история.
Последния беше края на август тази година.Освен всички останали забавления, които си организирахме, за 6 дни-6 пъти секс.     Mr. Green   Мисля, че за двойка с тоооооолкова дълъг брак е повече от добре.    Joy    Е, в реалния бит не е всеки ден, по различни причини, ама хич не мога да се оплача.....      Laughing   
Останалите развлечения дори не ги включвам .....

# 224
  • Мнения: 2 780
Love!, не си права. Да ти доскучее в леглото и да разнообразиш другаде не значи, че си скучен и елементарен, напротив. Много мозъчно и правилно решение е.

Общи условия

Активация на акаунт