Хотели в Троянския Балкан!!!

  • 102 945
  • 528
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 5 998
Алфарезорт няма вътрешен басейн. Външният им е топъл, има малка част "топило" и една по-голяма за плуване.
Плуване е силно казано, защото площта на басейна като цяло не е голяма.
Ние отсядахме последно преди две години в хотела и впечатленията ми са повече от чудесни, вкл. и по отношение на храната. Басейнът беше достатъчно топъл, но помня, че валеше и помолихме да го подгреят, направиха го без да се замислят.
Храната на "Комплекс Чифлика" е много добра, при последното ни ходене в селото се хранехме през деня там.

# 451
  • Мнения: 41
Алфарезорт няма вътрешен басейн. Външният им е топъл, има малка част "топило" и една по-голяма за плуване.
Плуване е силно казано, защото площта на басейна като цяло не е голяма.
Ние отсядахме последно преди две години в хотела и впечатленията ми са повече от чудесни, вкл. и по отношение на храната. Басейнът беше достатъчно топъл, но помня, че валеше и помолихме да го подгреят, направиха го без да се замислят.
Храната на "Комплекс Чифлика" е много добра, при последното ни ходене в селото се хранехме през деня там.
Алфарезорт Термал няма вътрешен басейн. Алфарезорт Палас има и вътрешен и външен.

# 452
  • Мнения: 1 615
Между Коледа и Нг бяхме във вила Елора,Чифлика.Не препоръчвам !!
Във вилата нямаше ток с часове и съответно беше студено ...Басейна също изстина и не успяхме да го ползваме.Уточнявам,че проблема с тока беше вътрешен проблем, а не по вина на ЧЕЗ.
Самата вила също се оказа амортизирана и недостатъчно поддържана.

# 453
  • Мнения: 35
Алфаризорт Палас беше посетен от дъщеря ми и компания от 19.01.2022г. В стая с две спални,за която за две нощувки са платили 460 лева е имало мишки. Това на 4 етаж на хотела. След оплакване от тяхна страна са и направили 10% отстъпка. Мисля,че е недопустимо гризачи в хотел. Представям си какво е в кухнята и.

# 454
  • Мнения: 1 615
Много хубав уикенд направихме в комплекс " Чифлика".Водата и във вътрешния ,и външния басейн бяха перфектни 😊 А механата няма равна...
Чудесно обслужване и обстановка !!

# 455
  • Варна
  • Мнения: 750
Здравейте, има ли някой с пресни впечатления от хотел Фея. Ще бъдем там за Великден. Ще бъда благодарна и ако ми подскажете интересни места за посещение наблизо с кола. Благодаря предварително

# 456
  • София
  • Мнения: 389
Здравейте, търся впечатления за къща за гости Рибарника в Бели Осъм.. Някой да е ходил? Част от комплекс Хитър Петър е.

# 457
  • Мнения: 6 945
Някой а актуално мнение за хотелче със закуска и вечеря и да е подходящо за дете на три г.

# 458
  • Мнения: 1 338
Някой а актуално мнение за хотелче със закуска и вечеря и да е подходящо за дете на три г.
комплекс Чифлика

# 459
  • Мнения: 1 615
Някой а актуално мнение за хотелче със закуска и вечеря и да е подходящо за дете на три г.
Алфарезорт Палас

# 460
  • ново
  • Мнения: 5 964
Някой а актуално мнение за хотелче със закуска и вечеря и да е подходящо за дете на три г.
Блян https://www.hotelblyan.com/

# 461
  • Мнения: 3
Всички хотели на Чифлика са с разредена минерална вода.Че даже за Алфарезорт Термал пишеше ,че собственика наливал вода от реката/ ако се разровите из нета, ще видите в какво го обвинявят/
Сега не знам как е - преди години съм ходила ... Определено прекрасна планина през лятото, прекрасна топла вода и много некачествени хотелски услуги. Няма да забравя първия път преди много години в едно хотелче Вълеви къщи,  влязох  рано сутринта в джакузито му, / което всяка сутрин се пълнеше с чиста вода  /, но  водата бе толкова гореща,  сигурна съм , че не се разреждаше.
Този уикенд бяхме за 1 нощувка във въпросните Вълеви къщи. Посрещането беше леко грубо, но не обърнахме много внимание на това, защото се радвахме, че сме в планината и ще си починем на чист въздух. Оказа се, че останалите стаи са заети от голяма група семейства с деца, които имаха други планове за престоя си. В 16ч почнаха да пият около басейна и усещахме накъде отиват нещата. Звъннах на домакина да попитам дали може да ни преместят в някоя по-отделена стая, защото тази беше точно до басейна и механата, където щеше по-късно да се вихри купона. Казаха ни да не се притесняваме, защото са предупредили хората да пазят тишина. Това очевидно нямаше как да се случи, защото няма как да кажеш на 15 човека да пазят тишина след като са обърнали няколко шишета водка, бири, а може би и ракийка Grinning Но както и да е, съгласихме се и си останахме в тази стая. Вчерта нещата разбира се ескалираха. Всички бяха на басейна, чалгата беше до дупка а гостите издаваха звуци, които сякаш не идваха от човешки същества. Отново се обадихме на домакина, а тя ни каза, че е в Търново и няма какво да направи от разстояние и ако искаме да се присъединим към купона, за да не ни дразни шума. По-нелепо предложение не бях чувала, при положение, че и обяснихме, че сме там за да си починем на тишина и спокойствие. Когато голяма група иска да си купонясва на воля е логично да си наеме цяла къща някъде и да не им се налага да се съобразяват с други гости. И въпреки това те бяха по-малко виновени от домакина на къщите. Тя можеше да ни предупреди, че ще има голяма група и тогава ние да си преценим дали сме ок с тези условия. Но не - бяхме обвинени, че не сме казали изрично , че искаме тишина, и че се опитваме да лъжем, за да спим за без пари. Grinning Не само, че беше супер безотговорно от нейна страна, но и много нагло да ни каже, че ние сме си виновни, защото то било ясно, че като наемаш къща ще пиеш до зори...Не пожела да ни компенсира за това, че не успяхме да спим цяла нощ и че ни развали настроението и почивката. Да не говорим, че нямахме същите права като останалите гости, защото дори и басейна не можахме да ползваме. 100лв на стая за това преживяване мисля, че е чист обир. Наоколо имаше сигурно около 10 къщи и хотели и то никъде не се чуваше такова нещо като от тази къща. Не се подвеждайте и по снимките от сайта, може едно време да е изглеждало така, но сега нещата са доста занемарени.

# 462
  • Мнения: 1 615
Аз се присъединявам към поста на Калина , защото съм виждала свинщината във Вълеви  къщи от пияни групи. Не ги препоръчвам за спокойствие и почивка. Там е място за алкохолен туризъм !!

# 463
  • Мнения: 683
Малко офтопик, но и аз имам горчив опит с диви селяни и чалгия навръх Великден, на друга локация. В 23ч.ми върнаха парите и си тръгнахме посред нощ за вкъщи.
Сигурно съм изглеждала като луда, но аз изрично подчертах при резервацията, че искам тишина и спокойствие и не ги ли получа, ще имат проблеми.

# 464
  • София
  • Мнения: 6 035
И ние сме го играли този филм в едни вили в Орешак. Отидохме уж на тишина и спокойствие, но уви. Стисках зъби до 23 часа и излязох на барбекюто при компанията да ги помоля да намалят музиката. Те пък се оказаха разбрани и даже я спряха, явно сме имали голям късмет.

Общи условия

Активация на акаунт