След Чучулигата,на екрана и в живота,любовта прилича на Бурак и Фахрие-тема 58

  • 86 406
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 14 510



 Генче Heart Eyes е това сладурче "техен" Wink племенник ли е:lol:









   Gülcan Arslan-/,Oya Tekin--  другата ГГ в сериала с още не уточнено име Laughing


                             



   Лека нощ Hug       

# 691
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Скрит текст:
Мами Heart Eyes  Докато стартира Wink ще преровим цялата съкровищница на световното кино ooooh! Това е - предложение №2 ooooh!

 Wink


Хакан Акгюнай се оказва роднина на Бу
момчето подарило ни тази снимка Wink


И още един превод на текста под снимката
Цитат
Новое с instagram'a Фахрие.
Подпись под фото: Мой Кенан Сарухан изображает Эйнштейна✌ Молодец, тётин прекрасный племянник.. ❤❤
Wink Wink

 ooooh! Сега разбрах, каква точно връзка направиха днес в ТТ:ooooh: ooooh!
Цитат
.автор статьи Мехмет Сарышын- газета "Gunes", тот самый журналист который написал - "Бурак изменяет Фахрие," история с сестрой Бурчун

Автор (ако може изобщо да се нарече "автор"- може би по-правилно е списвач-измисляч ooooh!) е и на онази статия за Енгин ли?  Thinking

# 692
  • Мнения: 14 510
 
Генче Heart EyesМами Heart Eyes
  А , аз не разбрах нещо newsm78 кой ,на кого , и защо е станал причина за тези приказки newsm78
Да, чета и съм учила руски , но не го разбирам в детайли Embarassed Embarassed Embarassed

 Не се разсейвам по другите теми -тази ми е основната Naughty
Цитат на: mama_an_ji  :hug:link=topic=941849.msg34100053#msg34100053 date=1479849375
Скрит текст:
Мами Heart Eyes  Докато стартира Wink ще преровим цялата съкровищница на световното кино ooooh! Това е - предложение №2 ooooh!

 Wink


Хакан Акгюнай се оказва роднина на Бу
момчето подарило ни тази снимка Wink


И още един превод на текста под снимката
Цитат
Новое с instagram'a Фахрие.
Подпись под фото: Мой Кенан Сарухан изображает Эйнштейна✌ Молодец, тётин прекрасный племянник.. ❤❤
Wink Wink

 ooooh! Сега разбрах, каква точно връзка направиха днес в ТТ:ooooh: ooooh!
Цитат
.автор статьи Мехмет Сарышын- газета "Gunes", тот самый журналист который написал - "Бурак изменяет Фахрие," история с сестрой Бурчун

Автор (ако може изобщо да се нарече "автор"- може би по-правилно е списвач-измисляч ooooh!) е и на онази статия за Енгин ли?  Thinking

Последна редакция: ср, 23 ное 2016, 07:42 от sebilMM

# 693
  • Мнения: 4 157
Добро утро Heart Eyes Heart Eyes Ден сряда ще бъде  #Crazy

Себи Heart Eyes Това е единственото момченце в семейство Евджен Wink за сега Mr. Green Wink Heart Eyes

Синчето на Демет - третата сестра. През деня не мога да влизам във ВК свободно Sad бих показала снимки

Мами  Heart Eyes Така излиза. Аз вчера не можах да разбера, какво толкова обсъждаха и защо спрягаха Бурчин. Обаче не е само това проблема  ooooh! ooooh! ooooh!

Въпросният уважаем Ни журналист - се извинява на феновете на Енгин, но не и на тези на ФЕ ooooh! Sad
Тук едната реакция...

Тук се вижда тази от фен страници на Енгин

 ooooh! Кое по-напред да сложа  ooooh!
 
Цитат
TelevizyonDünyası @TvDunyasii  8 чПреди 8 часа
Fahriye Evcen ve Engin Akyürek in başrollerini paylaşacağı Esaretin Bedeli dizisinin adı değişerek #Müebbet oldu.Dizi Aralık'ta başlayacak

Цитат
Почетен Evcen и Енгин Акюрек с участието в тази промяна на името на Изкуплението Шоушенк # Müebbet oldu.diz серия ще започне през декември.

Продължават да анонсират ФЕ и Енгин Thinking newsm78 Какво правим с годеницата Thinking

Бурак вече сигурно е в Дубай


Кемал - да ме прощава Embarassed Как да го включа във всичко това newsm78

Да си пожелаем - спокоен ден Praynig Praynig Heart Eyes

Започна отразяването на визитата newsm78 Каква е връзката на ФЕ и Бурак в Дубай newsm78 Защо избират тази снимка за онагледяване Thinking




 Embarassed Sad Ще се откажа да следя днес суматохата:ooooh: ooooh! Обърквам се  ooooh! ooooh! Сложна работа да гадая по емотикони и каквото ми каже  Гуглето ooooh! ooooh! ooooh! кое туит - кое ре-туит ooooh!
ooooh! ooooh! Сега се вгледах в датите ooooh! ooooh! Ще излезе, че нашите просто продължават в дискредитирането на въпросния журналист Peace А аз вместо да да пазя мира - ще запаля - поредната война Embarassed ooooh! Blush ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Последна редакция: ср, 23 ное 2016, 10:18 от Ganaila

# 694
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Здравейте!!!  Hug Hug Hug

Скрит текст:
Добро утро Heart Eyes Heart Eyes Ден сряда ще бъде  #Crazy

Себи Heart Eyes Това е единственото момченце в семейство Евджен Wink за сега Mr. Green Wink Heart Eyes

Синчето на Демет - третата сестра. През деня не мога да влизам във ВК свободно Sad бих показала снимки

Мами  Heart Eyes Така излиза. Аз вчера не можах да разбера, какво толкова обсъждаха и защо спрягаха Бурчин. Обаче не е само това проблема  ooooh! ooooh! ooooh!

Въпросният уважаем Ни журналист - се извинява на феновете на Енгин, но не и на тези на ФЕ ooooh! Sad
Тук едната реакция...

Тук се вижда тази от фен страници на Енгин

 ooooh! Кое по-напред да сложа  ooooh!
 
Цитат
TelevizyonDünyası @TvDunyasii  8 чПреди 8 часа
Fahriye Evcen ve Engin Akyürek in başrollerini paylaşacağı Esaretin Bedeli dizisinin adı değişerek #Müebbet oldu.Dizi Aralık'ta başlayacak

Цитат
Почетен Evcen и Енгин Акюрек с участието в тази промяна на името на Изкуплението Шоушенк # Müebbet oldu.diz серия ще започне през декември.
Продължават да анонсират ФЕ и Енгин Thinking newsm78 Какво правим с годеницата Thinking
Бурак вече сигурно е в Дубай

Кемал - да ме прощава Embarassed Как да го включа във всичко това newsm78
Започна отразяването на визитата newsm78 Каква е връзката на ФЕ и Бурак в Дубай newsm78 Защо избират тази снимка за онагледяване Thinking

Embarassed Sad Ще се откажа да следя днес суматохата:ooooh:  Обърквам се  ooooh! Сложна работа да гадая по емотикони и каквото ми каже  Гуглето ooooh!  кое туит - кое ре-туит
ooooh! Сега се вгледах в датите ooooh!  Ще излезе, че нашите просто продължават в дискредитирането на въпросния журналист Peace А аз вместо да да пазя мира - ще запаля - поредната война Embarassed ooooh! Blush
Не знам ти, но аз вече затъвам в сериали и теми - ако този започне декември - ще станат за гледане 5  ooooh! ooooh!  (е, единия го гледам повече с мишката и само преведен, но останалите 3 - ги изглеждам с преводи, без преводи - особено Icerde го гледам, както се казва, изместо - всяка секунда ми е важна  ooooh! ooooh! Не знам как ще бъде занапред  ooooh! Mr. Green
Свършат ли тези - повече няма да погледна друг сериал  Naughty  Ще остане само този новия зза довършване и слагам край  Naughty ooooh! ooooh! Mr. Green (а дали си вярвам)
Хубавото в гледането на сериали по този начин - онлайн, сте вие   - виртуалните приятелки Heart Eyes Heart Eyes - има с кого да споделиш впечатления, да изкоментираш този, онзи  Mr. Green или дори само да прочетеш коментарите на другите  Heart Eyes Heart Eyes


На годеницата, с този годеник в затвора, не и давам много време да се заиграе с друг  Mr. Green
Продъжава да се появява това име "Изкуплението Шоушенк"  newsm78 Или Чичко Гугъл превежда Esaretin Bedeli така  Rolling Eyes Rolling Eyes

# 695
  • Мнения: 4 157
Мами Heart Eyes Копи-пейсвам  Peace Така превежда Гугъл Peace Хем знам, от проверен източник Wink , че с негова помощ по-вече от 3-ка не можеш да изкараш ooooh! ooooh!

Много е сложно защото всички са превъзбудени Peace много емоции...

 Praynig Praynig Тази вечер отново ще има организация в ТТ. Дано подобрят рекорда - дружно фен клубовете  Praynig Praynig

 Sad Нашите хард Бонита имат една особеност. Когато става въпрос за неприятна за ФЕ новина/ситуация - не коментират нищо. Правят се на разсеяни Wink
И остава вариант - или невероятните - или такива като мен - ентусиасти Embarassed

Объркващо е ooooh! Кой пусна вчера в мрежата - снимки от Баку и настана масова носталгия
Али що за закачка Thinking
Цитат
Анна, вряд ли, он выложил фотку восемь часов назад, что-то отмечает.
alikmrbsRahmetle anıyoruz o günleri 😉 #tbt #tb
four hours ago


ФЕ и малкия Айнщайн Wink Heart Eyes Като много добре знае, какво точно очакваме за отзнаменуване на началото на снимките

В ТТ качват части от ТВ предавания - все по същата тема - парите. Не смея да ги сложа тук. Поне не чувам името на Енгин Praynig Embarassed

И за капак невероятна препратка ooooh! от КС към  newsm78 ooooh!
Скрит текст:

За новия сериал Wink Embarassed   Wink
Скрит текст:
Ако питат мен - да започва от утре Mr. Green Абсолютно нищо не ме притеснява от излязлото до тук Embarassed Търпение нямам - за спокойствие - хич ooooh!
Дори да го обявят като римейк или "По мотиви на" - все едно, че нищо не ми казват Embarassed Да не забравяме Чучулигата  Wink и - Продуцента й - също.

Смяната на заглавието може и да е заради това объркване в превода  newsm78

Ако е "До живот" звучи като - присъда newsm78 Обаче - присъдите ще са две newsm78
Едната поради стечение на някакви обстоятелства - за доктора, а другата - от Господ Embarassed за Селви. С тази трансплантация  Thinking ограничение, бреме....до живот.

"Цял един живот" - романтично, но не се знае за кого се отнася. Напълно нормално е - по принцип- да си имаме  годеница  Peace но към момента не знаем нейната роля, отношение към съдебната грешка.

 Wink Всичко зависи от Тимур Савджи Wink Какво точно кино е решил да снима  Wink американско или индийско.

Почна се Joy ooooh!

Тук...
Скрит текст:

Последна редакция: ср, 23 ное 2016, 13:07 от Ganaila

# 696
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 913
 wavey



Нагушкали са го арабските хубавици Joy



Обича го камерата и той нея Laughing

# 697
  • Мнения: 4 157
Рени ooooh! Joy  ooooh!


Щом хард-анти-Фе - са леко стреснати към момента Joy

Ровят в инста на смелата девица ...
Цитат
Ирина, мне на первой фотке понравилась, но когда я посмотрела ее инстуууу
Скрит текст:


Последна редакция: ср, 23 ное 2016, 14:12 от Ganaila

# 698
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 913
https://www.instagram.com/p/BNJuZlCjUb3/?taken-by=karasevdaoficial

Гани, гледай го какъв е усмихнат и ни кани да отидем довечера. Обаче аз имам ангажимент, няма да успея  ooooh! hahaha

# 699
  • Мнения: 4 157
 Heart Eyes Joy Аз до довечера, ще съм се регистрирала в ТТ и ще цъкам за Енгин Mr. Green

 newsm78 Може и да ми мине newsm78 Според зависи newsm78 Проверява теч-а на компромати или за друго му трябва телефончето
https://www.instagram.com/p/BNJiSICDojV/

И с Кашина ще затопля отношенията Embarassed
Цитат
Irina Kashina replied to Elena
Елена, ну как бы... арабочки вроде и красивые, но мне по менталитету не близки - это откладывает отпечаток на мое отношение к ним. С лица воды не пить, как говорится. 😇😊
15 minutes ago

48 часов предстой  ooooh! #Crazy какво ли още ще има...

# 700
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 913

48 часов предстой  ooooh! #Crazy какво ли още ще има...

Оставил си е време да разгледа малко Дубай Laughing

# 701
  • Мнения: 4 157

48 часов предстой  ooooh! #Crazy какво ли още ще има...

Оставил си е време да разгледа малко Дубай Laughing

 newsm20 newsm20 newsm20

https://www.instagram.com/p/BNJzVYjlKkB/?taken-by=burakozcivit&hl=tr

# 702
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 913

Знам си аз, няма как да не иде да види Burj Al Khalifa Joy Joy

# 703
  • Мнения: 4 157
 Joy Бурак вече знае, че Дениз му е дъщеря  ooooh!  Joy

Последна редакция: ср, 23 ное 2016, 15:48 от Ganaila

# 704
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 913
Joy Бурак вече знае, че Дениз му е дъщеря  ooooh!  Joy



Не знам кой го е писал това, ама голямо вълнение ще да е било... Хич не разбрах кой какво е почувствал Joy

Общи условия

Активация на акаунт