След Чучулигата,на екрана и в живота,любовта прилича на Бурак и Фахрие-тема 58

  • 86 389
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 14 507



   Добър вечер Heart Eyes Hug Heart Eyes

Тотално затишие Rolling Eyes newsm78
Дали ни забравиха или ни пробват търпението newsm78


Колкото до визитата му в Дубай всичко е ОК!

Питам се само защо Мерием вися през цялото време на ръцете на Бу  newsm78Сигурно е обула високи и неудобно обувки и са и стискали  Mr. Green или търси начин да бъде забелязана покрай известността на Бу!
[/img]


  Не я долюбвам от ВВ още. Това е само лично МОЕ мнение!

/ако някой ще ми държи сметка за мнението да ми се обади на лични/

 Мнението ми за Мерием не е от сега и не е свързано с Дубай Naughty




  Ооооо и седнала е до него hahaha hahaha hahaha Сега и се е паднало





# 721
  • София
  • Мнения: 1 866
Добро утро, Момичета!  newsm51

Нося съботното кафе с пожелание да ви е шарено и топло на душата!  newsm76

   

Имам много да наваксвам с четенето и гледането, че много теми и красоти сте споделяли цяла седмица  love001

Бурак хич не е скучал в Дубай  hahaha, гледам, че и разни пищни арабки са се лепили по него  Shocked, въобще добре си е изкарало момчето   Joy

             

Фе си пасва чудесно с Енгин, дано направят и двамата запомнящи се роли  newsm10

             

Хубавци!  Hug

Изчезвам по задачи, които нямат край, в следобедните часове се зареждам отново тука  newsm47

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 722
  • Мнения: 4 157
Добро утро Heart Eyes Hug

Алекс Heart Eyes Честно да ти кажа, сега вече като чуя "арабка" и се сещам за "Принцесата" ooooh! ooooh!

Себи Heart Eyes Не  през цялото време  Wink само за официалната част  Wink Съпругата на Тимур Савджи също е била там  Peace но бе да мине показно по килима с него  Wink Разпознаха я на клип, в който Бурак се прегръща - приятелски Wink с нея

Цитат
Ручка в подарок за 5тыс ТЛ.
Фахрийе после 2х летнего перерыва выйдет на экраны с сериалом " На всю жизнь" с Энгином Акюреком. Озчивит, который 3 года уже состоит в отошениях с Фахрийе, купил ей подарок в честь празднования: возлюбленный подарил ей из Чопарта ручку в стоимости 5 тыс ТЛ по поводу того, что она подписала контракт с новым проектом.


И предположение - какво точно е подарил

 Wink Wink Ние щото не знаехме, че се съветват с него Wink обаче друго си е да ти кажат, че един вид  е осигурил "калема"  за подписването на договора  Wink


 Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: сб, 26 ное 2016, 10:36 от Ganaila

# 723
  • Мнения: 14 507


  Добро утро Hug Hug Hug

Алекс Heart Eyes много силно и хубаво кафе bouquet


Генче Heart Eyes , това там с 5000 ТЛ не е ли стара работа newsm78  и защо е излязла сега или само снимката е стара Rolling Eyes

Абе да се връща Бу ,че го смачкаха да се натискат в него.Пфууууу.....Видях едно клипче в което арабката се връткаше  ту отдясно , ту от ляво на Бурак. Mr. Green  Можеше по,кротко да се държат моралните чада на Алах!

 

# 724
  • Мнения: 4 157
Себи Heart Eyes Снимката е стара - просто защото нямат нови и са избрали  такава от РД на ФЕ Wink ooooh! но си е новина "от последните минути" Wink и подаръка му е по повод сериала с Енгин

Аз само не разбрах, къде се покри Бурак през вторите 24 часа престой там newsm78 Обаче няма страшно  Mr. Green Wink "Принцесата" щеше да се похвали ooooh! такова шоу спретна в ТТ  ooooh! абсолютна имитаторка ooooh! 1 към 1 вече гледано от нас видео след среща на фенка с БУФ - от Кувейт Peace

А нашият Бей Wink  в инста си - само клип с Тимур С. е оставил Wink

Мнооого удобни изводи могат да се направят Wink

 Heart Eyes

Последна редакция: сб, 26 ное 2016, 11:24 от Ganaila

# 725
  • Мнения: 14 507



   Генче Hug Heart Eyes наш Бей е в отлични настроение newsm10 и прави подаръци на момичето ни.

От нищо повече нямам нужда!

  https://vk.com/video371013439_456239373?list=f073c0a1994b0e6f4c






# 726
  • Мнения: 4 157
Себи Heart Eyes Heart Eyes Стига де Sad Всичко е ОК при БУФчетата  Embarassed Кога са ни разочаровали Embarassed

Скрит текст:
Sad Не гледаш  ли новините по нашите ТВ newsm78 и събитията, които отразяват. Аз като чух в официално изказване - клишето  -"наши братя" -  "братски народ"   ooooh! ooooh! ooooh!  В кои години ни връщат ooooh!  ooooh! ooooh!

Както и да е Peace Да обърнем внимание на Шоу-то Wink

Я вижте Принцеса Дубайска с кого още има фотки Wink Антонио Бандерас  Wink И пак - когато мечтите стават реалност Wink


И изглежда на по-малко врязана  Wink - просто защото - към него време кубиците й силикон са по-малко Wink

А връзката с БУ е осъществена изглежда чрез този г-н newsm78 Или той просто взема - по различно време Peace интервюта и от двамата newsm78
Скрит текст:

 newsm78 След като за филма с Боз тепърва ще излиза трейлър newsm78 а премиерата му е на 23.12 Thinking по всяка вероятност - чак след НГ ще разберем нещо за БЛ. Да не забравяме, че има още един филм преди нашия.

Сега да видим някакво промо за сериала с Енгин Praynig Колажите са красиви ама друго си е.. Wink
И КС - също - какво ще се случва там newsm78 Това че постоянно дрънкам за прилики с АСБ - съвсем не означава, че ми е ясен финала newsm78 Все пак - имаме едни - мокри следи по пясъка Wink

Бану Савджи  Wink

 Heart Eyes




# 727
  • Мнения: 2 063
Скрит текст:


   Добър вечер Heart Eyes Hug Heart Eyes

Тотално затишие Rolling Eyes newsm78
Дали ни забравиха или ни пробват търпението newsm78


Колкото до визитата му в Дубай всичко е ОК!

Питам се само защо Мерием вися през цялото време на ръцете на Бу  newsm78Сигурно е обула високи и неудобно обувки и са и стискали  Mr. Green или търси начин да бъде забелязана покрай известността на Бу!

Скрит текст:
  Не я долюбвам от ВВ още. Това е само лично МОЕ мнение!

/ако някой ще ми държи сметка за мнението да ми се обади на лични/

 Мнението ми за Мерием не е от сега и не е свързано с Дубай Naughty




  Ооооо и седнала е до него hahaha hahaha hahaha Сега и се е паднало




Мериемчето с доста сочни устни се е сдобила. Laughing
И аз да си кажа личното мнение, във ВВ  ми се нравеше, но загледах малко "Кралицата..", заради Мурат най-вече, но бързо  зарязах сериала...пълна апатия ... newsm78

Здравейте на всички  Hug Hug
Очаквам с нетърпение Енгин И Фе. Сигурна съм в талантите им, но в сценаристите не съм. Малко са дизититата, просто са броят на пръсти с интересен и държащ до последно интригуващ сценарии. Съгласна съм да няма любовни целувки и от този род сцени, но историята им да завладее сърцата на зрителя. Така както историята на Фатмагюл завладя публиката, Енгин имаше огромен принос за това. Също и с Туба..не съм го гледала, но не съм прочела и един негативен коментар за този сериал, пак Енгин е спечелил сърцата на зрителя.

# 728
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 887
 wavey





Бу е дал интервю за това списание. Накратко - много му харесало в Дубай Joy, ще има филм следващата година. Питат го дали ще е като "Моят брат", но той казва, че не знае. За него е важна връзката му с феновете и общуването с тях в социалните мрежи. Личният му живот е личен... Нямам много време сега, но ще ви преведа последния въпрос, предполагам това ще ви е интересно Joy

Сватбени планове и т.н.?

Изчерви се и каза: "Това е въпрос, на който не мога да отговоря сега, но съм благодарен на феновете си, които ме следват навсякъде, особено в социалните мрежи. Връзката ми с моите фенове ще продължи и аз ще споделя с тях всяка предстояща щастлива новина!"




Хелен, един сериал не може да е успешен само благодарение на един актьор. Няма такъв Peace Не съм гледала Фатмагюл, но КПА беше успешен заради двойката Енгин-Туба, както и заради останалият много талантлив актьорски състав. Peace

# 729
  • Мнения: 4 157
Хелън Heart EyesРени Heart Eyes

 Joy Joy Останете на линия  Joy за да научите предстоящата щастлива новина  Joy В този режим сме вече ехе... от кога  ooooh! ooooh!


Не претендирам за точност Peace Peace

"Да бъда тук в Дубай ми дава/предоставя прекрасната възможност да се свържа с моите фенове на живо и се надявам, че ще мога да идвам по-често в бъдеще"

Превеждат вече части..
Цитат
Ещё интересно: он считает , что жизнь это открытая книга, которая доступна нам для чтения. Известно, что со своей подругой он состоит в отношениях последние 3 года. Если речь заходит о Фахрийе Эвджен, он дает нам повод думать, что он очень закрытый человек. "Когда ты охраняешь свою личную жизнь от других, то можешь оставаться позитивным и твёрдо стоять на ногах". ( тут имеется ввиду не впускать никого в личное пространство, но при этом быть открытым для общения и позитивным) .

Що се отнася до Мерием  Wink спомнете си за Аслъ  Wink 1-во около презентациите за Братятя и 2-ро за съвсем скорошни случки и новините, които излязоха след това. Абсолютно нищо притеснително не виждам  Embarassed Даже Бурак ми се струва - обран този път Thinking

Днес стана интересно :oops

И моите  Embarassed 5 стотинки по темата за сериала...и актьорския състав  Embarassed На внимателно подбран ми изглежда Embarassed Все пак - се предполагат много сцени в затвора newsm78
Цитат
17 ное в 11:32
Действия
Съемки сериала "Цена неволи" с Эф и Энгином начнутся в первую неделю декабря. Планируется, что сериал выйдет в январе на канале ATV, если все пойдет хорошо, режиссером первой серии будет Умур Турагай. Актерский состав, который все еще формируется Элифом Османом, близок к завершению. Сарп, который будет участвовать в сериала, как отрицательный персонаж, шутит, что согласился из-за актера, который получил много призов Тансу Бичера, который принимал участие в предыдущем сезоне в двух сериалах "Мамы и матери" и "Пять братьев", получил приз лучшего актера за фильм "Дух грязи" (не знаю, как назывался в прокате, дословный перевод) и лучшую роль второго плана в фильме "Шаблон". Его роль будет один из докторов, который оказался в тюрьме вместе с героем Энгина. Сериал "Цена неволи" получил поддержку продюсерского центра "Тимур Тимур"

Скрит текст:





Последна редакция: сб, 26 ное 2016, 14:58 от Ganaila

# 730
  • Мнения: 2 063
wavey
Скрит текст:




Бу е дал интервю за това списание. Накратко - много му харесало в Дубай Joy, ще има филм следващата година. Питат го дали ще е като "Моят брат", но той казва, че не знае. За него е важна връзката му с феновете и общуването с тях в социалните мрежи. Личният му живот е личен... Нямам много време сега, но ще ви преведа последния въпрос, предполагам това ще ви е интересно Joy

Сватбени планове и т.н.?

Изчерви се и каза: "Това е въпрос, на който не мога да отговоря сега, но съм благодарен на феновете си, които ме следват навсякъде, особено в социалните мрежи. Връзката ми с моите фенове ще продължи и аз ще споделя с тях всяка предстояща щастлива новина!"




Хелен, един сериал не може да е успешен само благодарение на един актьор. Няма такъв Peace Не съм гледала Фатмагюл, но КПА беше успешен заради двойката Енгин-Туба, както и заради останалият много талантлив актьорски състав. Peace

Естествено, че е така  newsm10...за актьорите като цяло...Туба е  любимата моя актриса и засега за мен е номер 1, все още никоя друга не я е заместила от първото място, но аз цитирах само Енгин, защото той е човекът, когото обсъждаме тука...като партньор на Фе, а не  партньорите на Енгин във всичките му сериали...надявам се, че ще бъда разбрана този път правилно.. Simple Smile!

# 731
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 887
wavey
Скрит текст:




Бу е дал интервю за това списание. Накратко - много му харесало в Дубай Joy, ще има филм следващата година. Питат го дали ще е като "Моят брат", но той казва, че не знае. За него е важна връзката му с феновете и общуването с тях в социалните мрежи. Личният му живот е личен... Нямам много време сега, но ще ви преведа последния въпрос, предполагам това ще ви е интересно Joy

Сватбени планове и т.н.?

Изчерви се и каза: "Това е въпрос, на който не мога да отговоря сега, но съм благодарен на феновете си, които ме следват навсякъде, особено в социалните мрежи. Връзката ми с моите фенове ще продължи и аз ще споделя с тях всяка предстояща щастлива новина!"




Хелен, един сериал не може да е успешен само благодарение на един актьор. Няма такъв Peace Не съм гледала Фатмагюл, но КПА беше успешен заради двойката Енгин-Туба, както и заради останалият много талантлив актьорски състав. Peace

Естествено, че е така  newsm10...за актьорите като цяло...Туба е  любимата моя актриса и засега за мен е номер 1, все още никоя друга не я е заместила от първото място, но аз цитирах само Енгин, защото той е човекът, когото обсъждаме тука...като партньор на Фе, а не  партньорите на Енгин във всичките му сериали...надявам се, че ще бъда разбрана този път правилно.. Simple Smile!

Never mind...  smile3503

# 732
  • Мнения: 4 157
 Heart Eyes Heart Eyes Вижте какъв акцент има статията - Турският красавец със своите милиони последователи Wink Как с помощта на социалните медии е спечелил легиони фенове Wink От къде е тръгнал и до къде е стигнал Wink благодарение на тяхната подкрепа

Цялото събитие от-до под мотото "връзка с фенове" Wink и резултат - финансов има - нови договори за милиони - както разбрахме.

А Тимур Савджи тепърва ще "експлоатира"  в добрия смисъл Peace Embarassed и Енгин, и Мурат - с техните също не малобройни фенове

И съвсем случайно  Wink Embarassed нашето ФЕ е връзката между тези красавци Wink

Лошото е, че едва ли ще й вменят големи отговорности по - ПР-а на продукциите Sad Ще си остане в сянка  - за нейно добро  Peace и за наша - мъка  Sad /скука  

 Shocked newsm78 ooooh! ooooh! Rolling Eyes Сряда вечер  newsm78
Цитат
❤Энгин Акюрек//Engin Akyürek//Official ❤
днес в 14:21
НОВОСТИ

ЗАЙМЁТ ЛИ НОВЫЙ СЕРИАЛ "НА ВСЮ ЖИЗНЬ" ДОСТОЙНОЕ МЕСТО В СЕТКЕ СЕРИАЛОВ?

Приближается новый сериал с Энгином А. и Фахрие Э., который планируют показать в январе 2017 г. Поклонники долго ждали этот проект и время от времени от нетерпения делали всплески в социальных сетях. И вот съёмки начались.
ATV хочет показывать сериал по средам вечером, желая тем самым противостоять "Воскресшему Эртугрулу" и продемонстрировать, что "Эртугрул"не вечен. Режиссёр найден только на первые две серии. Стало известно, что первые четыре серии будут динамичными, но не грустными. С нового года будет функционировать новый способ определения популярности сериалов. Он заключается в том, что к сериалу будет прикрепляться ссылка для голосования.
Стало известно, что спонсорами сериала выступят Coca- Cola, Pampers, Fix (ювелирные украшения) и Henna Gelinlik (салон свадебных платьев).

Боже, каква интрига ooooh! Бурак до Тимур С. на десетки снимки Thinking И подкрепа на въпросния исторически сериал от най-най висше ниво, определян като сериал, който "обединява нацията" и въобще всичко, което се случи около Пеперудите...

Що се отнася до новия способ на определяне на популярността на даден сериал чрез гласуване  Wink много ми харесва и ми изнася Wink да го свържа тематично с Бурак, Енгин, Мурат и всички техни - фенки
 Heart Eyes

Последна редакция: сб, 26 ное 2016, 17:38 от Ganaila

# 733
  • Мнения: 14 507

   Генче  Heart Eyes Hug лаская се да мисля , че сме фенки на най-красивите и секси мъже  в турското кино!!! Wink Wink Wink







А това е кафето за утре , че няма да имам време да го "сваря" Wink




Последна редакция: сб, 26 ное 2016, 23:24 от sebilMM

# 734
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Здравейте, момичета!!!  Hug Hug Hug

Закъсах с компютъра  ooooh! ooooh! ooooh!
Но се надявам утре вечер да съм на линия  Praynig



Литъл
, имаш ли готовност с новата тема или ....  Thinking Thinking

Общи условия

Активация на акаунт