КГБ = Клуб на Готините Баби - 171.

  • 58 325
  • 728
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 16 148
Светалчо, Пламен  прави сурова туршия.
За по-лесно претакане си е купил бидонче с нещо като кранче на чешма.
Има си и чиста кофичка и действа. Докато си изпуши цигарата на балкона  водата изтича, после я налива отгоре.
Първоначално го прави всеки ден, после през ден, после през 2 -3.
На принципа на киселото зеле е.

# 661
  • Мнения: 18 716
Претакането става и с маркуч ,пъхаш  отгоре и  духаш  да се обърне водата,от долу нагоре  се обръща от въздуха.Като няма кранче.

# 662
  • София
  • Мнения: 2 673

Момичета, ако сте съгласни, да преместим датата за Пловдив за 22 октомври? Както се оказва, май на повечето от нас тогава е по-удобно. Така и Шпунци ще може да дойде. Само с времето нещо не можем да се погодим  newsm78


Мамси, ми тъй ще е, май.  Да определим 22 като ден и да направим списък, че и торта да купим за РД на темата.  Heart Eyes Че и Луси да ориетираме.

# 663
  • Мнения: 18 716
Торта,а? Е тука вече става интересно...виртуално да почерпите дами....Иначе трябва да си правим самостоятелно биширките.
Чуждоземки значи,не от наше село ,преселници.Вие  сте от селото ,ние  придошли от всякъде.Което ме навежда на мисъл да правя торта.Някаква.Може старовремска с нишестен крем.

# 664
  • София
  • Мнения: 2 673

Колко му е да направим виртуален РД. В определен час всеки  с парче торта и чаша в ръка -   свързаме се по скайп, вайбър и всякакъви други  начини, за да вдигнем наздравица за 10 годишния юбилей.  Heart Eyes

# 665
  • София
  • Мнения: 8 434
МАРИНКА, защо бързаш да "остареем" ? Simple Smile Върнах се много назад, в самото начало. ( знам, че Светълчо това упражнение не го обича  hahaha Joy) Гледах, пулих се, дзверих се Shocked Rolling Eyes #Crazy. Началото е сложено на 23.10. 2007. Колкото и да съм зле с математиката изчислих, че юбилейна е следващата година. Това не пречи да си направим виртуална среща, да хапнем по парче торта. Нали?

# 666
  • София
  • Мнения: 2 673

 smile3532 smile3532 smile3532

Нали видя сега кой е зле с математиката? Просто това ми дойде на прима виста, ама се изложих. Вече съм си съвсем изкукала.  hahaha Разбира се, че това не пречи на тортата.

# 667
  • Мнения: 5 366
Мая , честита ти внучка!!! Да бъде жива и здрава, да бъде красива и умна, да бъде любознателна и ученолюбива, да бъде трудолюбива и уважлива!

Последна редакция: нд, 16 окт 2016, 13:33 от K.A.G.

# 668
  • Мнения: 5 366
Сестра ми е в кома. Няма надежда за сега.

Нарочно написах в отделен пост. Не искам да бъде заедно с горния.

Последна редакция: нд, 16 окт 2016, 13:32 от K.A.G.

# 669
  • София
  • Мнения: 4 179
K.A.G., остава ни да се молим да се спаси.

# 670
  • Мнения: 1 563
Привет и от мен ! Hug


Майче ,честито  внучка ! Да расте здрава , умна , красива и щастлива ! Само радости да ви носи !


Момичета да определим вече 22 октомври за Пловдив. Като гледам прогнозата на 22 ще е по добро времето от 29  . Сега гледах за 29 макс 11 гр в Пловдив  , а за 22  макс 19 гр. така ,че да се спираме за 22  октовмри . Какво ще кажете ??? Да не го умуваме и отлагаме. По хубаво време няма да дойде. На нас идеята ни беше и КАГ да е с нас ,но .... ще е друг път.

Хайде утре да уточним списъка. Идвайте с влака. Почти всички сте пенсионерки. Пенсионерска карта си изкарвате на гишето за билети на централна гара срещу решението  за пенсия и една снимка  Струва 1 лев . Билета е 5 лева едната посока - пенсионерският. С колите ако идвате сега е много неудобно в Пловдив ,че улиците са в ремонт, а и да се чудите къде да ги паркирате из центъра.
Гледам чеивлакове има 17,30 ч  и в 21 часа сте си в София. Билет отиване и връщане без намаление е 16.70 лв
Така помислете си и утре да го обявим официално.  


Лека и спокойна нощ на всички ви ! Hug Hug Hug newsm51 newsm51 newsm51

# 671
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 318

 Луси, я кажи как стигна до Русе, че и аз да си помисля как да стигна до Пловдив? Много искам да дойда!

# 672
  • Мнения: 4 369
Роска, аз съм лесна с пътуването до Пловдив, но ми се струва, че за софиянки варианта с влак не е удачен.
1. Най-ранното пристигане в Пловдив е 11 часа
2. Влаковете много закъсняват и не се знае дали ще пристигнат на време по разписание
3. Все ще има някакъв паркинг дори да не е в самия център
Но все пак софиянки да решат дали да дойдат с коли или има удачни автобуси.

За датата съм съгласна  Peace Peace
 С тортата също съм съгласна  Mr. Green

# 673
  • Мнения: 353
Мога да спретна една торта,  домашна. Бишкотена, еклерова,  със сметанов крем,  Рафаело. Да опъна тарабата пред Ал. Невски, с бутилка енерган,  съдоразширяващо. И горещ чай. За Каг,  ми стана тъжно,  много. Смъртта е следствие. Приемам я нормално. Дирята,  която е оставила личността,  не се забравя.  Естествена функция. Не знам подробности,  извинете. Утре ще ходя да яздя. Ако ми дадат малкия,  ще го кача на коня,  и ще ви пусна фотка. 

# 674
  • Мнения: 2 099
Честита бебка newsm62,  и момчетата ни ще свършат работа един ден.
newsm51

Маичка миличка, радвам се с теб и с новия живот!

 newsm03 newsm10

Общи условия

Активация на акаунт