Внушавам ли си или имам проблем???

  • 1 538
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 153
Здравейте Simple SmileНапоследък ме измъчва едно необяснимо парене в езика.Рекох да не чета,но се изкуших и то каквоо?...на нервна почва...естествено Wink Но въпреки всичко реших да се допитам до вас.Всъщност паренето е само от едната страна и именно от тази страна ми е подут венеца в областта на мъдреца,който е расъл горкия накривооо 😂😂😂 Съвсем ви умотах 🙈🙉🙊 Та,питам се дали не е от зъба?Всъщност имах и едни по-светли розови петънца на езика отпред,но всички,на които им се плезих ми казаха,че съм си била центъра 😂😂😂 и ми няма нищо!Аз,обаче,упорито се дразня от това парене и те така 😜 Иначе цветът е физиологичен,няма афти,бели петна и т.н. Дайте мнение Smile Прегръщам ви  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 38 476
Отиди на зъболекар. Ще ти каже какво да правиш и с двете неща.

# 2
  • Мнения: 153
На горния етаж имам "зъболекар" и той непрекъснато ме убеждава,че всичко е ок.Ок,ок...ма тоя дискомфорт ме убива.Плаша се...

# 3
  • Мнения: 22 867
Без да го приемаш като поставяне на диагноза, просто се сетих за глосалгия-та, тук също  малко ивфо. За съжаление на бълг. ез. почти не намирам информация. Най-добре поговори и с лекар. Peace

# 4
  • Мнения: 5 513
Спокойно.Имаш рак на устата.Приготвяй житото.С повече бонбонки и да са цветни.Шега.
Смени зъболекаря.Може да има търкане на езика в зъба и да имаш неприятни усещания.
Да си се изгорила с гореща храна...
Едва ли са афти,защото ще те щипе от кисели храни.
Няма много варианти за болести на езика.Но много други болести из тялото променят състоянието на езика.
Пробвай и на УНГ .Може да види нещо.

# 5
  • Мнения: 153
Благодаря ти,labrex  Hug И до тази диагноза се самонаведох Simple Smile Аз съм в Гърция и глосалгия тука дал Господ Simple Smile Деси...съсипа ме направо.Тоеа с шарените бонбони ме уби #2gunfire Joy Peace

Общи условия

Активация на акаунт