Къде да отседнем в Родопите и какво трябва да се види непременно - 6

  • 143 217
  • 836
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 24 349
Благодаря!
Няма да чета предните теми. Stop

# 16
  • Мнения: 761
Благодаря за темата! С удоволствие ви чета!

# 17
  • Мнения: 6 031
Много отдавна не съм ходила към Родопите.
Пътя покрай язовир Въча хубав ли е?

# 18
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 739
Хубав е. Simple Smile

# 19
# 20
  • Асеновград
  • Мнения: 3 067
Няколко предложения от мен: Община Минерални бани -Хасково.
В последно време района сериозно набляга на туризма.Освен възстановената крепост Св. Дух в центъра на Минерални бани може да се види и шерапана . В района са изградени съвсем нови еко пътеки с маркировка кътове за отдих и люлки за най малките.Рида Мечковец на Родопите е обитаван от дълбока древност, там са запазени мегалитни паметници до които може лесно да се стигне.Тази част на Родопите освен ,че е достъпна е подходяща за излети от ранна пролет до късна есен, поради по ниския характер на терена и благоприятния климат.Места за настаняване също има в изобилие.
https://photos.google.com/u/0/share/AF1QipMrWbTJ4Tdm6cDjgB_wK9Cx … QSkduOE9NczlJakh3
https://photos.google.com/u/0/share/AF1QipMdFxlaoHtRtAoXdfBQe3Mp … XRTNIcEQxS0Y4SW5B
Това са само част от интересните обекти за посещение.

# 21
  • Мнения: 1 540
Пак да попитам - от комплекс Камелия до Снежанка подходящо ли е за пешеходен преход? А до екопътека Невястата стига ли се пеша?

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 2 517
Може, ако драпате директно нагоре по черната писта, но е доста наклон....
До Невястата не може пеша да стигнете от там (или поне не е подходящо) - няколко километра по основното шосе.

# 23
  • Мнения: 1 540
Благодаря!

# 24
# 25
  • София
  • Мнения: 9 926
Благоприятно ли е почивните дни да се отскочи до Родопи за 2-3дни с/без автомобил?
Идеи за места и какъв бюджет ще трябва?

# 26
  • Мнения: 1 540
Здравей, ние отиваме на Пампорово и ше обикаляме околностите. Мисля, че бюджет от около 300-400 лв за семейство е реалистичен.
Моля да ми кажете дали е ок да тръгнем рано, да разгледаме Дяволското гърло и Ягодинската пещера и да стигнем в Пампорово в нормално време? Как е пътя между Девин и Пампорово?

# 27
  • Мнения: 433
Здравейте!
Някой скоро да е посещавал хотел "Евридика"***?Мнения?
И още един въпрос-до "Чудните мостове" с дете на 3 години ще се справим ли?Водили сме го на Крушунските водопади,Царевец,Шипка.

# 28
  • Мнения: 724
Pamelita, според мен, ще се справите.

# 29
  • Мнения: 19
Здравейте!
Някой скоро да е посещавал хотел "Евридика"***?Мнения?




Вчера се върнахме от там. Хотела е ужасен, според мен по-скоро е хижа. Много е занемарен. Храната е еднообразна, хигиената лоша.За 4 дни никой не почисти стаята, а в коша имаше боклук от предишните посетители.В ресторанта позволяват да се пуши, както и в лобито. Не бих го посетила отново, дори и пари да ми дават.

Общи условия

Активация на акаунт