Хитринки за всякакъв случай - тема 14

  • 138 099
  • 856
  •   1
Отговори
# 30
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Машинките и при нас не помагат.
Аз ползвам сапуни за петна, много съм доволна от този на Милва
Скрит текст:
Всеки път се запасявам с него преди да си заминем от България.

На Милва, доста от продуктите харесвам, но не ги има на всякъде. Точно този сапун, никъде не съм го срещала. newsm78
Лили, ДМ...

# 31
  • Мнения: 5 714
Здравейте!
В прането е попадната носна кърпа и сега едно тъмно синьо долнище на детето е цялото във власинки. Как да ги отстраня?

# 32
  • Мнения: 910
Здравейте!
В прането е попадната носна кърпа и сега едно тъмно синьо долнище на детето е цялото във власинки. Как да ги отстраня?


Изпери наново само долнището. Grinning А може и с тези валячета,лепнещите. А ако нямаш- с широко тиксо.

# 33
  • Мнения: 2 298
Здравейте!
В прането е попадната носна кърпа и сега едно тъмно синьо долнище на детето е цялото във власинки. Как да ги отстраня?

Ако имаш сушилня, най - лесно става. Като го пуснеш да се изсуши в нея, ще обере власинките.

# 34
  • Мнения: 13 532
Хартиено тиксо върши също работа.

# 35
  • Мнения: 1 090
В нас пръскаме с Айкън, най-много веднъж годишно, че все нямаме време. Последно миналия юли е пръскано и чак този месец събрах един паяк с пархосмукачката. Иначе всякакви буболечки и гадни стоножки, които посмеят да нахълтат в нас, ги намираме с краката нагоре.
Откъде го взимате този Айкън? На мен ветеринаря ми даде миналата година и каза, че го имал от сума ти години.

# 36
  • 7800
  • Мнения: 243
От агроаптеките и разни цветарски магазини.

# 37
  • Den Haag
  • Мнения: 1 843
Да споделя за машинките в контакта срещу гризачи и др.. Моите родители живеят в къща на село и бяха луднали от мишки, между изолацията. Бяха купили някаква евтина и не помогна,после взеха друга и са много доволни, всичко изчезна и от година нямат проблеми спят спокойно Simple Smile

# 38
  • Мнения: 571
С какво да махна петната от шоколадов сладолед, на синът ми не му остана светла тениска, всичко е в лекета?



Махам ги успешно с Клири. Български препарат за петна е.  Peace

Благодаря, ще пробвам.

Ще пробвам, ама ако го намеря. В Лили и ДМ го няма. Къде го има този препарат?

# 39
  • Мнения: 5 115
С какво да махна петната от шоколадов сладолед, на синът ми не му остана светла тениска, всичко е в лекета?



Махам ги успешно с Клири. Български препарат за петна е.  Peace

Благодаря, ще пробвам.

Ще пробвам, ама ако го намеря. В Лили и ДМ го няма. Къде го има този препарат?

Купувала съм го от Баумакс /сега Хоуммакс/.

# 40
  • Мнения: 1 176
Не зная къде го предлагат Клири сега, но преди години го ползвах редовно и бях много доволна. Ако не са сменили формулата/качеството, и аз го препоръчвам. Евтин и ефикасен.
Сега ми е смешно, но когато заминавахме си спомням, че се бях запасила в багажа с няколко бутилки Клири.  Grinning

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 440
Имаме от тези машинки, дето се включват в контакта, против гризачи и насекоми. Не мисля че са ефикасни или пък съм завъдила глухи паяци:)

За петно от ръжда върху розова дрешка, какво ще препоръчате?
Peace http://www.himirex.eu/2015/07/20/%D0%BA%D0%BB%D0%B8%D1%80%D0%B8- … 0%B6%D0%B4%D0%B0/ Безкомпромисен с ръждивите петна!

# 42
  • Мнения: 12 965
Много благодаря, ще го търся!

# 43
  • Мнения: 2 942
diana lobodova, би ли снимала уреда за гризачи, от който сте доволни Simple Smile

# 44
  • Мнения: 110
Здравейте! Някой от вас да е почиствал текстилни щори,от тези ролетните? Преди време остъклихме терасата и сложихме такива,но вече са доста мръсни и се чудя какво да ги правя,как да ги почистя?

Общи условия

Активация на акаунт