Хитринки за всякакъв случай - тема 14

  • 138 141
  • 856
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 555
Споделете начин за отстраняване на лепило от лепенка върху текстил? Махната е цветната част, но лепилото остана.
Пробвай с ютията и вестника. Peace Дъвка маха със сигурност, но от топлината може и лепилото да се махне.
Благодаря за съвета, ще пробвам.
Редактирам.
Пробвах, остатъците от лепило са махнаха.  bouquet

Последна редакция: вт, 20 сеп 2016, 13:12 от Пролетен ветрец

# 16
  • Мнения: 571
С какво да махна петната от шоколадов сладолед, на синът ми не му остана светла тениска, всичко е в лекета?

# 17
  • Мнения: 5 132
С какво да махна петната от шоколадов сладолед, на синът ми не му остана светла тениска, всичко е в лекета?



Махам ги успешно с Клири. Български препарат за петна е.  Peace

# 18
  • Мнения: 571
С какво да махна петната от шоколадов сладолед, на синът ми не му остана светла тениска, всичко е в лекета?



Махам ги успешно с Клири. Български препарат за петна е.  Peace

Благодаря, ще пробвам.

# 19
  • FRANCE
  • Мнения: 2 229
Предложете ми нещо за махане на петна от трева и кал. Малката редовно се прави на лъв в училишния двор и няма едни чисти панталони, клинчета и даже чорапогашници Crazy Не и ли е твърдо, особенно в калта newsm78 Благодаря

# 20
  • София
  • Мнения: 12 006
Предложете ми нещо за махане на петна от трева и кал. Малката редовно се прави на лъв в училишния двор и няма едни чисти панталони, клинчета и даже чорапогашници Crazy Не и ли е твърдо, особенно в калта newsm78 Благодаря
Пери ги с persil small and mighty. Това е гел за пране, има го за бяло, цветно и смесено, но ти препоръчвам първите 2, според цвета на дрехите. Аз съм ползвала само за цветно и съм много доволна. Има и съставки против пренос на цветове.
---------------
Против молци ползвам това или това.

# 21
  • София
  • Мнения: 23
За всякакви петна използвам сапун Nivea Baby - действа безотказно всеки път, поне досега.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 6 638
а аз - сапун Бочко - почти няма петно, което да не е изкарал Mr. Green

# 23
  • Мнения: X
Бебешките сапуни ефикасни против петна?  Shocked

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 6 638
Мен си не бих мила с тях, но пък против всякакви петна са ефикасни hahaha

# 25
  • Мнения: 12 993
Имаме от тези машинки, дето се включват в контакта, против гризачи и насекоми. Не мисля че са ефикасни или пък съм завъдила глухи паяци:)

За петно от ръжда върху розова дрешка, какво ще препоръчате?

# 26
  • Мнения: 9 991
Бебешките сапуни ефикасни против петна?  Shocked

Да, и аз много се изненадах.  Shocked

Машинка сме вземали, при нас не помогна.

# 27
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Машинките и при нас не помагат.
Аз ползвам сапуни за петна, много съм доволна от този на Милва
Скрит текст:
Всеки път се запасявам с него преди да си заминем от България.

# 28
  • Мнения: 9 991
Машинките и при нас не помагат.
Аз ползвам сапуни за петна, много съм доволна от този на Милва
Скрит текст:
Всеки път се запасявам с него преди да си заминем от България.

На Милва, доста от продуктите харесвам, но не ги има на всякъде. Точно този сапун, никъде не съм го срещала. newsm78

# 29
  • FRANCE
  • Мнения: 2 229
Много благодаря за съветите за махане на петната от трева.  bouquet

(бебешки сапуни не съм пробвала, но бебешките влажни кърпички са перфектни за почистване на електроуреди които не се мокрят, тостери напр., контакти, ключовете на лампите и кабелите на нощните лампи, обувки и мн. др Simple Smile)

Общи условия

Активация на акаунт