За българските мъже

  • 40 049
  • 255
  •   1
Отговори
# 240
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 958
Нещо ми писна тоя безпътен начин на живот, дано е временно  Mr. Green
Ако симптомите се задълбочат ще помоля някоя свободна бгмамма да ме вземе, поне не съм стиснат  bouquet
Ще ти мине като на куче...или с първия повей на вятъра  hahaha Просто момент на слабост - огледаш се, въздъхнеш и взело, че ти минало Mr. Green

# 241
  • Мнения: X
Нещо ми писна тоя безпътен начин на живот, дано е временно  Mr. Green
Ако симптомите се задълбочат ще помоля някоя свободна бгмамма да ме вземе, поне не съм стиснат  bouquet
Ще ти мине като на куче...или с първия повей на вятъра  hahaha Просто момент на слабост - огледаш се, въздъхнеш и взело, че ти минало Mr. Green
Бе до пролетта много време има, освен да си потърся някоя за зимата... Mr. Green
Ного Шъ я УбичЪм до пролетта, УбещавЪм Joy

# 242
  • Мнения: X
Добре, че българските мъже не са като американските...

http://www.zajenata.bg/в-лице-изглежда-като-съвсем-обикновено-мо … и)-news74070.html

# 243
  • Мнения: 2 760
Кой бил желаният ВИП, на който толкова се прехласват?

И аз чакам отговора на този въпрос  Mr. Green

Ето го



Захарче, благодаря за информацията. Този, който и да е той, ми прилича на асистент на илюзионист.  Laughing

# 244
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 690
 hahaha hahaha Точно.А го спрягат за най желаният ерген  Thinking

# 245
  • София
  • Мнения: 12 374
hahaha hahaha Точно.А го спрягат за най желаният ерген  Thinking
Този е смешко  Rolling Eyes

# 246
  • Мнения: 4 841
Антон Касабов е много хубав Shocked Shocked Shocked

Добра находка. Аз не го знаех. Но той страшно прилича на един мой любимец Ян Сомерхолдер (Ian Somerhalder). Не е българин, но беше гадже на Нина Добрев, та може да се каже донякъде е наше момче Simple Smile

Виждала съм го отблизо, нищо общо няма с Иън Сомърхолдър  Naughty И структурата на лицето му е друга, и излъчването, и всичко. На снимките, на които прилича, това е нарочно търсен ефект, и е постигнат с доста грим и подходящо осветление.
Не отричам, че е хубав мъж, но не разбирам това умишлено търсене на прилика с Иън. Спокойно може да бъде себе си, и да блести със своята си светлина, а не с отразена.

# 247
  • Мнения: 1 788
Иън е многократно по-хубав от този Антон. Приличат си само в цвета на очите. Като не съм сигурна на кой от двамата са подсилени с разни ефекти.  Mr. Green
А онзи ВИП-желаният никак не ми допада.  Tired

# 248
  • Пловдив
  • Мнения: 23 963
Е пък аз не харесвам Иън Сомърхолдър, пак наш Антон го харесвам. Някакъв чвор съм Simple Smile

# 249
  • Мнения: 1 665
Антон го харесвам не толкова заради визията му,а за това, че е успял в областта си, а същевременно е земен,възпитан и невероятен джентълмен

# 250
  • Пловдив
  • Мнения: 23 963
Антон го харесвам не толкова заради визията му,а за това, че е успял в областта си, а същевременно е земен,възпитан и невероятен джентълмен
Охо, ти го познваш? Simple Smile

# 251
  • Мнения: 1 665
Познавам е силно казано,контактувала съм 2 пъти с него за по 15 мин.и веднъж се засякохме в заведение,позна ме и ме поздрави.

# 252
  • Мнения: 1
Хаха е тои е номер едно де

# 253
  • Мнения: 85
Ех,никаква клюка не разбрах за ергените, които съм харесала. Confused

# 254
  • Мнения: 714
Харесвам много Владимир Карамазов,никога не съм го видяла да се държи зле или високомерно,много добре се справя с ролите си и за това още повече го харесвам!

Общи условия

Активация на акаунт