Започнахме учебната година с раждането на Калин,на мама Тоби втори господин!35+

  • 45 887
  • 747
  •   1
Отговори
# 225
  • гр.София
  • Мнения: 2 755
Аз днес-свински ребърца(егати мазното нещо  ooooh! ),картофено пюре и печени чушки(само отворих буркана). За детето лучена супа.
Мимче,още първата нощ като се събуди запушен,ставаше през 2-3часа и аз се възползвах,и давах инфлуцид,ангинхил. Инхалации с физ рр 3-4 пъти на ден,и включих стафилококцинум за сополите.
Някой да е чувал за меркуриус  Rolling Eyes от няколко места го чувам,ама все не разбирам за Т или за гърло е.
Ели,браво на момичето!
Отивам да видя природата на Лени!

# 226
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 301
Мимче изпекох агнешка плешка, шпикована с розмарин и скилидки чесън и масълце. Направих и един ориз за ММ към него. Аз нали съм на диета ядох само агнешко и салата. Утре ще ям от ориза Simple Smile

Мария що мазни ребърцата бе?

Уф чакам София да се накани да заспи и отивам да измия в кухнята и да направя извара.

Забравих да ви разкажа Simple Smile - днес бяхме пак с детето на песнички в библиотеката. До нас седнаха един младеж на 1.4 години и баба му с които се запознахме миналия път. Почнаха песничките, аз си гледам напред и се опитвам да пея, по едно време жената ме побутва и ми казва " виж ги хванали са се за ръце". Та моята мома и младежа както си стояха в нас се хванали за ръчичка Simple Smile отсега баща й трябва да вади пушката Simple Smile.

# 227
  • Мнения: 2 168
Личи си, че мм е женен за българка от дълго време Simple Smile веъща се сега от работа и аз му разправям, че бг-мама ме съветва да ме разтрие утре с ракия (решавам да му спестя свинската мас, защото не я трае и все ме подиграва). При което той ми казва на най-добрия си български - Ааа, не само със свинска мас разтривам! Умрях от смях, едвам успях да му обясня, че точно това ме посъветвахте.

Адашче, тези лекарства тука ги няма, физиологичен разтвор да, с него ще действам и в бъдеще.

Ели, много вкусно, как правиш извара?

# 228
  • Мнения: 3 406
Добро утро момичета
Ние снощи бяхме на купешка пица, взета по път. Окъсняхме доста и нямаше как. Днес също не знам кога и как ще се приберем, та ще мисля в движение.

Мистик, аз ползвам Клин с алкохол, Не знам дали има без алкохол, не съм обръщала внимание. Син, зелен, какъвто ми падне. Има и бял, но от него не съм взимала.

Мимче, дано е имала ефект разтривката. С ракия, с мас, каквото е избрал ТМ.

Изобщо не съм спала тази вечер. ММ ме буди два пъти да сменяме завивките. Не ги щял тези! Не знам какво го беше прихванало, бълнуваше ли, ама на втория път вече щях да го бия  #2gunfire  И обяснявам, че нямаме други, всичко е опаковано, агитирам го да си легне и да продължи да спи ... И човека си ляга и на секундата е заспал. А аз после по час и нещо се кокоря  ooooh! Сега се изкушавам аз да го събудя за отмъщение, ама ще го съжаля тоз път  Crossing Arms  Ще му отпусна още 30-тина минути.

Слагам петъчното кафе и ви пожелавам лек и усмихнат петък  Wink

# 229
  • Пловдив
  • Мнения: 40 848
Добро да ви е петъчното утро!

Танзу,благодаря и за страхотното кафе с масленки и за препарата bouquet

Ред,има и още една мама,но тя отдавна не е писала. Peace Ти как си?Работиш ли?

Лени,страхотни снимки!Браво!

Мария,аз пак да кажа,че тия хомеопатични лекарства не се дават ей така,щото някой ти е казал...като не си сигурна не давай!По-добре с бабешките методи,вит.С ,сокчета и т.н. Peace

Аз снощи имах пълнени чушки и правих набързо пил.дробчета,които ядохме само аз и племенницата.ММ не обича,а Наско даже не близна.

п.п. и аз разтривам с мас преди лягане и после завивам. Peace

п.п.2...Аз намерих тук едно момченце,на което още не му е захладняло,та... Mr. Green
Скрит текст:

# 230
  • Мнения: 1 512
Добро утро!

Хубав петъчко  Crazy

Мимче, браво на ТМ  Simple Smile  Дано да помогне масажа.

Ели, как ще я опазите красавицата от ухажорите  Heart Eyes  Все така добре да расте.

Пилешките дробчета ги правя с много праз и гъбки  chef

Радвам се, че са ви харесали снимките. И тази събота и неделя го дават хубаво времето, но ММ ще работи в събота и няма да можем да отидем сигурно никъде. Дано да измислим нещо интересно поне за неделята.

Хубав слънчев ден!  newsm51

# 231
  • Мнения: 13 944
Ели, много сладко как са се хванали дечицата  Heart Eyes
Как става разтриването с ракия? Полива се обекта и после мачкаш  newsm78 Laughing
Танзу ТМ е за бой, какви са тези капризи  Shocked
Мистик, благодаря за петъчкото, оплакнах окото  Grinning
хубав ден момичета  bouquet

# 232
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 301
Добро утро Simple Smile

Амини точно така е Simple Smile слагаш си раковия на ръцете и разтриваш, обаче е добре да е първак по-силничка  Mr. Green

Мимче извара правя от прясно мляко - взимам пълномаслено мляко, слагаме дълбока тенджера и като заври добавям лимонов сок, може и лимонтузу да пресече. То се вижда как се отделя суроватка и се образуват парчета извара. Прецеждам през гъста метална цедка. После пасирам със малко сол и зехтин и става като сирене Филаделфия Simple Smile

# 233
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Мимче, ти май вървиш на оправяне.

Ели, прияде ми се агнешко като те чета.

Да, ще е топличко този уикенд, тъкмо да сваря лютеницата, сосът за спагети и другите неща.

# 234
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 301
Ух чак ми замириса на прясно сварена лютеница Simple Smile и аз си мислех дали Дани забъркам в една тенджерка в къщи Simple Smile

Днес поръчах столче за банята за София Simple Smile http://www.babysecurity.co.uk/dreambaby-deluxe-bath-seat-with-heat-sensor.html

# 235
  • Мнения: 13 944
Ели, дори не бях чувала за тези столчета. Каква им е целта?
Имаме в къщи ракия, която така и за нищо не служи, поне за разтривка  Laughing
Перу, неуморна си  bouquet
Ние утре ще ходим на сериозен пазар за бебешки неща, стискайте палци да харесаме набелязаното.

# 236
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 301
Амини за да я сложа директно във ваната. Ще пиша като го пробваме Simple Smile

Стискам палци за пазара Simple Smile

# 237
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Ели, дано да върши работа столчето.

Амини, сменяте гардероба значи.

Аз се разхождам и гледам майки и бебета как си седят кротко, бебетата гледат и не мигат почти, на кафета с дружки, държат ги в ръце или пък просто в количката. Не мога да върна времето назад, но се натъжих като си спомних писъците и как не се насладих .... Моето плачещо бебе е вече голямо момиче, което ме гледа сериозно и цъфти от енергия.

# 238
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 301
Перу, не гледай назад, а се наслаждавай на новите моменти Simple Smile

# 239
  • Пловдив
  • Мнения: 40 848
Перу,ами сядайте сега с Ида...не е минало времето да се наслаждаваш Wink

Общи условия

Активация на акаунт