Звездни компромати - 300 част

  • 119 792
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 687
Според мен това,че тя подава молбата за развод е обмислено и от двамата .
Той изглежда изтощен и нещастен от години,но го спираше световното анатемосване,което ще получи,ако напусне Анджелина и то с една камара деца.
Сега тя като подава молбата, тя е тази която напуска, а не напуснатата.

По-красив и по-щастлив изглеждаше с Джени, но много се поблазни по красотата на Анджелина и да са " най-красивата двойка" в света евър  Crazy
Скрит текст:

# 16
# 17
  • Мнения: 39
Бях решила, че се бетонираха заедно като двойка. Изненадана съм, но смятам, че е за негово добро  Mr. Green

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Да не е намесена пак някоя бавачка  hahaha

# 19
  • Мнения: 834
Запис с един Джаред
Скрит текст:


Брад и Анджелина и аз така и не ги възприех заедно. Него го харесвах само с Анистън. Иначе не ми е любимец, а пък Анджелина още по-малко.

# 20
  • Мнения: 8 526
Аз не харесвах Брад и Джоли .Дано да възвърне предишният си чар той,че покрай тоя брак така се съсухри и погрозня

# 21
  • Мнения: 8 219

Лелеее, ма тя по-бяла от мен! А аз съм много бяла  Mr. Green

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 2 394
Новината за Брад и Анджелина избухна навсякъде. Преди години я харесвах,а него -все още. Дано Брад намери щастието другаде. Анджелина не ми се струва от типа жени, които могат да бъдат удовлетворени докрай от връзката си.

Евгения Джаферович вече се занимава с грим
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14212219_101573356 … 1&oe=5875C277

Позната на познат беше с неин грим на София фешън уик.

# 23
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 687
Нета избухва :
Скрит текст:





# 24
  • София
  • Мнения: 23 096
Накъде върви светът щом и Бранджелина се развеждат.

# 25
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 687
На Брад му се иска нещо агнешко .

# 26
  • Мнения: 1 455
Надявам се новините за краха на Браджелина да са силно преувеличени. Добри или лоши, бяха си лика-прилика двамата. Peace

# 27
# 28
# 29
  • Мнения: 2 592
Изобщо не съм нещастна от развода на двамата позьори. Брад дано малко живне, че откакто е с тази пиявица, не изглежда добре.

Току-що по новините казаха, че се развеждали заради негови отношения с Марион Котияр  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт