Юнски мами 2017 - добре дошли

  • 43 909
  • 732
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 135
Аз съм медицинска сестра-работя в най-голямата реанимация в гр. Пловдив. По добро стечение на обстоятелствата предстоящите 2 седмици съм в отпуска, и ако нещата се развият добре ДАЙ БОЖЕ, ще си взема болнични, тъй като работата ни е изключително тежка физически и психически Simple Smile

# 61
  • Мнения: 62
Здравейте и от мен. Аз съм мама на юнско бебе 2010, а сега живот и здраве очаквам и второто си дете през юни 2017 Simple Smile по калкулатори в интернет излиза термин 02.06.2017г. Миналата седмица гинеколог потвърди бременността, но сърчице не се видя. Утре пак съм на преглед и силно се надявам да чуя сърчице. Леко бременеене от мен на всички Simple Smile

# 62
  • София
  • Мнения: 2 686
Здравей sissska! Вече сме 3 с термин на 2 юни!  Grinning  Много Ботеви четници са на път... Лека и безпроблемна бременност ти желая!

# 63
  • Мнения: X
Днес съжалих, че дойдох на работа. Боли ме, отпаднало ми е, ако стане и някаква напрегната ситуация -  не знам.  Sad Много се зачудвам дали да не си взема ден-два болнични.

Не се чуди, направо го взимай. Гледай себе си и това да се чувстваш добре.  Hug

sissska , леко бременеене  Hug
Моят термин излиза на 11.06., само се моля всичко да е наред  Praynig

# 64
  • Мнения: 62

Благодаря 💐 Искам да попитам имате ли болки приличащи на менструални? С първата си бременност нищо не съм усещала,нито болки, нито гадене, нито Вълчи апетит, сега имам пълен набор от  всичко😳

# 65
  • Мнения: 19
Жана, Сиска и моят термин излиза да е на 11.06   Simple Smile

Добре дошли, mar1ah, sissska, vanilliq77 и леко бременеене, момичета!

Снощи цяла вечер четох какви ли не френски и български форуми и пресмятах с какви ли не калкулатори, та май ще се окаже, че тъкмо съм започнала 6 г.с.
Първият ми ден от последната менструация беше на 4.09, а заченах на 18.09

Относно витамините пък, от около 4-5 месеца пия фолиева киселина, а сега от една седмица приемам комплекс от витамини, в които се съдържа и фолиева киселина и още куп други. С точност бих могла да ви кажа тази вечер.

# 66
  • Мнения: X
Палечка, заедно вървим, моят цикъл също беше на 04.09., но зачеването ми е 2 дни след теб  Hug

Благодаря 💐 Искам да попитам имате ли болки приличащи на менструални? С първата си бременност нищо не съм усещала,нито болки, нито гадене, нито Вълчи апетит, сега имам пълен набор от  всичко😳
Имам, доста силни при това, особено вечер. Вчера ми изписаха свещички Волтарен, писах по-назад, вчера си сложих следобеда и вечерта нямах такива силни прерязвания както предните дни. Peace

# 67
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Сиска, добре дошла.  Hug И аз съм с болки.

Още се чудя утре за болничен. Реално не ми е чак толкова лошо, но имам чувството, че ще заспя както стоя.  Laughing Добре, че засега е спокойно в работата, но при нас е такова, че никога не се знае, кога може да настане пълна лудница.

# 68
  • Мнения: 643
Здравейте и от мен, реших се и аз да пиша най- накрая  Heart Eyes
Разбрах, че съм бременна на 24 септември. Имам момченце на 3 годинки.
Все още не съм ходила на лекар, мисля в четвъртък да отида и се моля всичко да е наред. Термина ми излиза, че е на 2 юни  Heart Eyes
Да ви попитам при вас как е с гаденето? При мен вече не се търпи, ужас е. През първата бременност ми беше зле следобяд, а сега сутрин, но сякаш е по- силно  Sick Sick Sick

Последна редакция: пн, 10 окт 2016, 14:44 от Sweet.love.2

# 69
  • Мнения: 80
Аз съм с целодневно гадене, на приливи и отливи Simple Smile С предната бременност бях с целодневно повръщане, така че сега съм доволна Grinning

# 70
  • София
  • Мнения: 2 686
Ха! Още едно бебе за 2 юни! Grinning Здравей Sweet.love.2!

Не съм имала гадене с първата бременност, и сега с втората нямам до момента. Ще видим нататък как ще е...

# 71
  • Мнения: X
Добре дошли, момичета  Hug
Ей, вие второюнските, много станахте  Laughing Wink Hug
Никакво гадене нямам аз, само предменструалните болки...

# 72
  • Мнения: 643
Да, както гледам май повечето бебчета за са 2 юни  Laughing

А тези, които сте без гадене сте СТРАХОТНИ късметлийки  Grinning

Помня с първата бременност почваше да ми става зле след 16ч., а сега още от през нощта започва и продължава до 18-19ч., а понякога като при funny-bone е целодневно...  Sick

А, имам и бодежи в ляво, те са още от 3тия ден след овулацията и продължават и до сега. Те ме накараха да предусещам, че съм бременна  Heart Eyes

# 73
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Суит лов, добре дошла.  Hug

Аз засега нямам гадене, и аз съм само с болки, като Жана. Обаче никога не е късно. С предната бременност към 7-8г.с. като се започна едно гадене и свърши чак в края на петия месец. Значи, повръщаше ми се и от въздуха! През целия ден и цялата нощ. Повърнах само два пъти, но постоянно да ти се повръща и да ти се вие свят също не е много приятно. Можех да ям само ябълки, всичко друго само като го погледнех и ми прилошаваше. Хората не знаеха, че съм бременна и ме питаха на каква диета съм, защото видимо съм свалила килограми. Та, се моля на каквото мога, да не съм като предния път,  че не ми се минава пак през този кошмар.

Активира ни се иначе темичката, това ми харесва.  Mr. Green

# 74
  • Мнения: 643
Охх.. Rois описа точно моето състояние в момента.  ooooh!

Иначе при мен предния път спря началото на четвъртия месец, тогава помня, че ми се гадеше от миризмата на пресен, топъл хляб, който по принцип обожавам  Crazy , а сега ми се гади от всичко!

Общи условия

Активация на акаунт