АПРИЛски мамчета се чудим синьо или розово да купим - Тема 5

  • 34 875
  • 695
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Момичета, чухте ли майката от София, родила бебе 5.320? Някакъв коментар?! hahaha hahaha hahaha
И го е родила нормално  Crazy
Какъвто и пол да са децата ни няма значение /само да са живи и здрави/. От значение е само да ги превърнем в добри хора.

# 31
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Аз установих, че като ям сутрин повече на обед съм по-малко гладна  Laughing Е следобед се хапва някой плод пак

# 32
  • Мнения: 17
Аз пък обратно- като ям сутрин, до обед още по-вече, вечер още по-гладна Simple Smile

# 33
  • Мнения: 519
хайде и аз в новата тема.

стискам палци за момиче, за да са шарени, ама каквото - такова, все ще се радвам

ох, елате да наготвите и у нас - хич не ми се готви, а иначе ми се хапва Simple Smile

# 34
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Много ме мързи и мен, искам само да лежа

# 35
  • Мнения: 351
Много ме мързи и мен, искам само да лежа
Ох, аз пък съм пълна с енергия и сега покрай тези почивни дни спя само и само да запълвам времето. Имам някои и друг проект, който чака вниманието ми, ама....нещо не ми се хваща нищо. Simple Smile Сега понеже се проспах следобед може и да погледна нещо.  Wink А може и да почета някоя хубава книга, а работата за понеделник Mr. Green Mr. Green Mr. Green
ох, елате да наготвите и у нас - хич не ми се готви, а иначе ми се хапва Simple Smile
Не виждам от къде си, иначе никакъв проблем, днес бяхме на вълна първо, второ и трето като в детската градина
Скрит текст:
бухтички за закуска, пълнени чушки с млечен сос, шоколадова торта, пухкави малки питки, домати с моцарела и риган и зехтин и сега малко почивка от всичко това с овесени ядки с кисело мляко и мед, приготвила съм и тесто за лазаня за утре....

# 36
  • Мнения: 46
Много ме мързи и мен, искам само да лежа
Говори ми… сутринта ако малката не беше гладна, сигурно нямаше да се измъкна от кревата. После дремнах 2 часа на обед с нея и сега мисля лека полека да се затътря към кревата. Силите ми днес тотално са се изпарили.
Забелязвам и аз, че ако сутринта хапна по-стабилно после не огладнявам чак толкова.

# 37
  • Мнения: 306
Честита нова темичка! Едвам Ви изчетох. Три дни бяхме на Банско и сега наваксваме с форума.
Аз съм "работил" за розово, че си имаме батко, но каквото е такова. Важното е да е живо и здраво.
Добре дошли на новите мами.

Последна редакция: сб, 24 сеп 2016, 22:04 от dts000

# 38
  • Германия
  • Мнения: 47
Айде  честито и от мен. Ние работихме уж за синичко, пък да видим таткото как е свършил работата  hahaha hahaha hahaha . Мами да ви попитам вие имате ли болка в гърдите и ако да нормално ли е или лекарят нещо ви е казал. Казах на моя ала нещо не му направи впечатление  newsm78 newsm78 newsm78

# 39
  • София
  • Мнения: 385
Мен ме отпуснаха вече,не усещам болка,ако ги стисна само,но по скоро е дискомфорт

# 40
  • Мнения: 351
Айде  честито и от мен. Ние работихме уж за синичко, пък да видим таткото как е свършил работата  hahaha hahaha hahaha . Мами да ви попитам вие имате ли болка в гърдите и ако да нормално ли е или лекарят нещо ви е казал. Казах на моя ала нещо не му направи впечатление  newsm78 newsm78 newsm78
Аз го питах, каза, че е нормално да се усеща неразположение като при цикъл - подуване, стягане, повишена чувствителност...

# 41
  • Германия
  • Мнения: 47
Благодаря на tanya06 & ssaa за отговорите Ви.
1. На вас изписаха ли ви някакви витамини които да пиете повреме на бременността   newsm78  ?
2. Има ли мами които не са в БГ? И ще раждат в чужбина  newsm78 ?
 stork-girl stork-boy

# 42
  • София
  • Мнения: 385
Kristi аз пия Ogestan - фолиева киселина с други добавки към нея Simple Smile Само това за сега,лекарката каза,че и някакви витамини ще ми изпише по нататък.В понеделник ми е прегледа предполагам тогава ще каже Simple Smile

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
На мен ми изписаха Премама.

# 44
  • Германия
  • Мнения: 47
Kristi аз пия Ogestan - фолиева киселина с други добавки към нея Simple Smile Само това за сега,лекарката каза,че и някакви витамини ще ми изпише по нататък.В понеделник ми е прегледа предполагам тогава ще каже Simple Smile
на мен ми изписаха femibion за през цялата бременност с витамин Д3 . Те били 7-8 вида за различните нужди на детето повреме на бременността .  Naughty Hug

Общи условия

Активация на акаунт