Перилни препарати и омекотители – 42

  • 84 623
  • 726
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 207
Приблизително еднакво количество съдържат, защото на големите марки формулата е горе-долу еднаква. Намаляването на дозата при нашите се постига с други начини, които нямат общо със зеолитите.

# 61
  • София
  • Мнения: 2 992
Добро утро момичета.Прала съм с какво ли не. И с гръцки и от Европа. Но, напоследък съм фенка на турските перилни препарати. Бяхме на почивка в Велинград, и оттам си купих течни гелове и омекотители на много прилични цени. Доволна съм, добре изпират и мириса им е приятен дори и без добавен омекотител. Омекотителите са "АБВ" и  " Юмош". Последние вече ги видях  и в някои магазини. Но, искам да попитам, знаете ли някъде да продават турски препарати в София? Все се оглеждам по магазините за препарати, но никъде не виждам. Благодаря предварително.

Ето този с цена 15лв.



и този с цена 13лв.



Скрит текст:

А, доместоса е невероятен. Тубичката от 4л. струва 9 лв.

# 62
  • Мнения: 5 207
Да, точно Турсил (Рекс) и Ринсо (Деро) са невероятни. Rolling Eyes Whistling Че и течни.

За Доместос съм съгласна - същият е като нашия, но два пъти по-евтин.

# 63
  • Мнения: 175
Благодаря   bouquet

# 64
  • Мнения: 949
В Кауфланд за много перящите ще има Ариел - 80 пранета за 23лв

# 65
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 812
Е, то става и да се комбинират две мами и да си го разделят.  Peace

# 66
  • Мнения: 68 648
В Кауфланд за много перящите ще има Ариел - 80 пранета за 23лв

Ууу, тез избиха рибата с оферта Laughing 6 лева за 20 пранета Peace

# 67
  • София
  • Мнения: 9 920
Днес ще пробвам това:
http://shop.deltapronatura.de/marken/dr.-beckmann/94/dr.-beckman … ung-250-ml-25?c=7
За неидентифицирано кафяво петно върху памучно яке /не е прано още/. Пробвах със сапун но не се махна изцяло, остана един пръстен  Crossing Arms
 в английския не го видях този спрей, за да прочета описанието...

Разбрах само "max.5min...
Kak да процедирам с него?




Последна редакция: сб, 01 окт 2016, 11:14 от Starrydream

# 68
  • Мнения: 175
Ууу,няма да взимам от Билата тогава  Grinning кога ще е промоцията,за цветно ще има лии Simple Smile bouquet

# 69
  • Мнения: 276
За момичетата от Варна: в Макао има промоция на Персил-2 праха /20 пранета/, 2 гела или 2 кутии капсули по 7.59 всяка и получаваш на касата трети продукт от това, което си избрал безплатно. Промоцията е до края на октомври.

# 70
  • Мнения: 68 648
Ууу,няма да взимам от Билата тогава  Grinning кога ще е промоцията,за цветно ще има лии Simple Smile bouquet
От понеделник 3.10.2016г...

# 71
  • София
  • Мнения: 9 920


Здравейте:) Днес видях в Била промоция на Ариел,кутия 60 пранета за бяло,има и за цветно-19 лв.Тези дни,се разхождах по Пюскюлиев(Варна) и с изненада мернах магазинче за перилни препарати,внос от Турция.Не съм влизала,че бях с детето но скоро мисля да го посетя Simple SmileПерсила ми за цветно,е към края си обаче съм в чуденка дали Ариел,дали друг.. newsm78
Не ти трябват турски прахове. Продават се в огромни чували, които лъжат, че взимаш нещо евтино, но всъщност дозата, която трябва да се слага, е два пъти по-голяма от на нашите прахове. Взимаш чувал от 6 кг и си казваш, че е много и е евтин, а всъщност ако спазваш дозата (което е задължително), ще изпереш 40 перални. Освен това качеството е като на нашите прахове, да не кажа, че нашите са и по-добри напоследък.
По-добре вземи нещо от нашите магазини - малки и компактни опаковки, качествен прах и редовно може да се купи прах на великолепна цена.


 Ето например този Ариел, който е 60 пранета за 19 лева, излиза 32 ст. на пране, което си е супер. В ДМ пък има промоция на прах Ариел, който е 6,99 лв. за 26 пранета, което е 27 ст. на пране и Персил, който излиза 38 ст. на пране. Просто великолепно!
За софианци - във Фантастико. Персил (гел 1.4л (20пранета) / капсули 15бр и прах 1.4кг (20 изпирания предполагам - 35ст/пране) - за 7лв - до 5.10 (за всички магазини е), различни видове са.

Има и Ариел цветно (+ различни видове) (прах, 20лв за 60 пранета, но е зелена цена при нас го има  Mr. Green ), както и капсули и гел.

# 72
  • Мнения: 2 742
Някъде няма ли промоция на по-голяма опаковка Персил? Както говорех, че 20 пранета ми вършат идеална работа, тези дни ми се натрупаха бели неща и преполових Персила, който взех във вторник, а много ми харесва и искам пак такъв.

# 73
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
 bouquetза темата
Имам въпрос:купих една плетена блузка на детето,тъничка тип ангорска.Ще бъде ли проблем ако я изпера с обикновен течен препарат,а не специален такъв.Не ми се купува за една дреха само,а и нямам почти такива плетива в гардероба си?!

# 74
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 812
_Smile_, от понеделник в нашия Темакс ще има 1,5 кг. Персил за 5,59 лв. и 5 кг. за 12,99 лв. За справка погледни брошурата на Темакс за другата седмица.

Дев, според мен нищо няма да й стане на блузката, но трябва да я переш с хладка вода на ръка. Няма значение какъв е течния препарат. Само че аз след като се изцеди блузката, бих я сложила първо хоризонтално на една хавлия и след това на простора, че да не се разтегне.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт